Kim jestem?

Sprawdź co możemy wspólnie zrobić

Nazywam się Patryk Tarachoń i jestem blogerem.

Piszę o relacjach międzyludzkich, motywacji, rozwoju osobistym i sprawach dnia codziennego. Treści artykułów opieram na doświadczeniach oraz sytuacjach czerpanych z otaczającego świata.

Codzienność przytłacza młodych ludzi. Trudno odnaleźć się nam w środowisku pełnym agresji, zazdrości i poniżania. Dlatego piszę o tym bazując na swoich doświadczeniach i sytuacjach, których nie łatwo zapomnieć lub ignorować.

Poruszam również tematy powiązane z relacjami damsko-męskimi. Inspiruje mnie obserwacja świata ii wyciąganie własnych wniosków. Podobno potrafię słuchać i wesprzeć, gdy druga osoba tego potrzebuje.

fot. Paulina Radziszewska

Prywatnie

Podobno szczerość jest jedną z cech, które ludzie we mnie cenią i nienawidzą. Łatwo zarażam się śmiechem, a gdy mam możliwość poznania nowych osób, mogę słuchać ich godzinami.

Urodziłem się 1996 roku w w woj. Podlaskim. Z wykształcenia jestem Technikiem Architektury Krajobrazu, które ukończyłem w ZSR CKP w Białymstoku. Jestem administratorem w serwisie MocnaGrupaBlogerow.pl gdzie wraz z pozostałymi administratorami dbamy o społeczność Blogerów w Polsce. Uwielbiam podróże, dlatego możliwość wyjechania gdzieś dalej, traktuję z optymizmem. Również wyjazdy za miasto rowerem, dodają mi radości. Interesuje się również marketingiem i prowadzeniem działań w social-mediach. Wydałem na ten temat e-book ,,Blogowanie & Social Media„. Napisałem ćwiczenia ,,Jak poradzić sobie z poniżaniem i kompleksami„, oraz e-book ,,Przygotuj się na Start„. Na blogu spełniłem swoje kolejne marzenie, którym był sklep z kubkami i koszulkami. Tworzenie własnych nadruków, jest czymś co robię w wolnych chwilach.

fot. Paulina Radziszewska

Doświadczenia

Pierwszy blog (TSPTV), zacząłem pisać w styczniu 2012 roku. Poświęcony był filmom machinima, opartych na grach komputerowych, który postanowiłem zamknąć ze względu na przemijającą modę tworzenia tego gatunku wideo.

Wtedy powstało Przygotuj się na Start! Blog na którym dzieliłem się przemyśleniami i motywacją odnośnie poniżania i kompleksów. Postanowiłem dalej o tym pisać, chociaż pojawiły się kolejne tematy, w tym z branży blogerskiej, dla których powstał drugi blog.

Na Wsparcie Bloga I Porady dla Blogerów pisałem o blogowaniu i działaniach w portalach społecznościowych. To właśnie tutaj zacząłem przedstawiać własne strategie i sposoby podchodzenia do social-media krok po kroku.

W 2018 roku postanowiłem przejść na własny adres i pisać pod swoim imieniem i nazwiskiem, łącząc tym samym tematyki blogów. Część tekstów postanowiłem opublikować pod nowym adresem.

Przy blogu pomaga mi Paulina Radziszewska, fotograf, blogerka i dziewczyna wielu talentów, a przy tym bardzo bliska mi osoba. Przygotowuje zdjęcia i sesje fotograficzne, dlatego niejednokrotnie jeszcze o Niej usłyszysz.

Blog jest także odwiedzany przez moją rodzinę, wspaniałych przyjaciół i znajomych, których również doceniam. Wśród nich będących ze mną od początku, jest wielu czytelników, pamiętających moją drogę, wzloty i upadki, a także postępy w rozwoju.

Współpraca

Współpracowałem z portalem BrandSabbath.com, z którym przygotowaliśmy kilka fantastycznych kampanii.

Redagowałem też dla magazynu MojaMatura.pl, w którym pojawiła się przygotowana przeze mnie seria artykułów o motywacji do nauki, radzeniu sobie z brakiem ambicji i podnoszeniu swojej samooceny.

fot. Paulina Radziszewska

Gdzie mnie znajdziesz?

Zachęcam do komentowania i brania udziału w dyskusji na blogu. Chętnie Cię poznam i na pewno prędzej czy później odpiszę.

W Internecie znajdziesz mnie pod nickiem @PatrykTarachon, w takich portalach społecznościowych jak: FacebookTwitter, Instagram, LinkedIn.

Filmy motywacyjne

"Nie bój się wyzwań, lepiej iść do przodu niż stać w miejscu"
fot. Patryk Tarachoń
Patryk Tarachoń
Blogger

Zapisz się do Zamkniętej Listy!