Kim jestem?

Sprawdź co możemy wspólnie zrobić

Nazywam się Patryk Tarachoń i jestem blogerem.

Piszę o relacjach międzyludzkich i sprawach dnia codziennego. Treści artykułów opieram na prywatnych doświadczeniach oraz sytuacjach czerpanych z otaczającej codzienności.

Otaczająca codzienność przytłacza młodych ludzi, trudno odnaleźć się im w środowisku pełnym agresji, zazdrości i poniżania. Dlatego piszę o tym bazując na swoich doświadczeniach i sytuacjach, które pamiętam do dziś.

Piszę również o relacjach damsko-męskich i relacjach międzyludzkich. Inspiruje mnie obserwacja świata i wyciąganie wniosków. Podobno potrafię słuchać i wesprzeć gdy potrzebuje tego druga osoba, a właśnie to jest moją misją.

fot. Paulina Radziszewska

Prywatnie

Podobno szczerość jest jedną z cech, które ludzie we mnie cenią i nienawidzą. Łatwo zarażam się śmiechem, a gdy mam możliwość poznania nowych osób, mogę słuchać ich godzinami.

Uwielbiam podróże, dlatego możliwość  wyjechania gdzieś dalej, traktuję z optymizmem. Również wyjazdy rowerem za miasto, uszczęśliwiają mnie i dodają skrzydeł, ponieważ najlepiej czuję się jak najdalej od miejskiego zgiełku.

Interesuje się również marketingiem i prowadzeniem działań w social-mediach. Z tego też powodu podzieliłem blog w taki sposób, aby móc dzielić się wszystkim co odkryję nie przeszkadzając jednej i drugiej grupie odbiorców, a przynajmniej tak słyszałem. 🙂

fot. Paulina Radziszewska

Doświadczenia

Pierwszy blog (TSPTV), zacząłem pisać w styczniu 2012 roku. Poświęcony był filmom machinima, opartych na grach komputerowych, który postanowiłem zamknąć ze względu na przemijającą modę tworzenia tego gatunku wideo.

Wtedy powstało Przygotuj się na Start! Blog na którym dzieliłem się przemyśleniami i motywacją odnośnie poniżania i kompleksów. Postanowiłem dalej o tym pisać, chociaż pojawiły się kolejne tematy, w tym z branży blogerskiej, dla których powstał drugi blog.

Na Wsparcie Bloga I Porady dla Blogerów pisałem o blogowaniu i działaniach w portalach społecznościowych. To właśnie tutaj zacząłem przedstawiać własne strategie i sposoby podchodzenia do social-media krok po kroku.

W 2018 roku postanowiłem przejść na własny adres i pisać pod swoim imieniem i nazwiskiem, łącząc tym samym tematyki blogów. Część tekstów postanowiłem opublikować pod nowym adresem.

Przy blogu pomaga mi Paulina Radziszewska, fotograf, blogerka i dziewczyna wielu talentów, a przy tym bardzo bliska mi osoba. Przygotowuje zdjęcia i sesje fotograficzne, dlatego niejednokrotnie jeszcze o Niej usłyszysz.

Blog jest także odwiedzany przez moją rodzinę, wspaniałych przyjaciół i znajomych, których również doceniam. Wśród nich będących ze mną od początku, jest wielu czytelników, pamiętających moją drogę, wzloty i upadki, a także postępy w rozwoju.

Współpraca

Współpracowałem z portalem BrandSabbath.com, z którym przygotowaliśmy kilka fantastycznych kampanii.

Redagowałem też dla magazynu MojaMatura.pl, w którym pojawiła się przygotowana przeze mnie seria artykułów o motywacji do nauki, radzeniu sobie z brakiem ambicji i podnoszeniu swojej samooceny.

fot. Paulina Radziszewska

Gdzie mnie znajdziesz?

Zachęcam do komentowania i brania udziału w dyskusji na blogu. Chętnie Cię poznam i na pewno prędzej czy później odpiszę.

W Internecie znajdziesz mnie pod nickiem @PatrykTarachon, w takich portalach społecznościowych jak: FacebookTwitter, Instagram, LinkedIn.

Skontaktować się ze mną możesz pisząc na adres kontakt@PatrykTarachon.pl

Filmy motywacyjne

"Nie bój się wyzwań, lepiej iść do przodu niż stać w miejscu"
fot. Patryk Tarachoń
Patryk Tarachoń
Blogger

Zapisz się do Zamkniętej Listy!