Z jakimi problemami boryka się młodzież? Jak spełniać marzenia, pomimo braku wiary w siebie? Premiera książki, którą przygotowywaliśmy przez miesiące!

Premiera książki ,,Przygotuj się na Start”!

Z jakimi problemami boryka się młodzież? Jak spełniać marzenia, pomimo braku wiary w siebie? Premiera książki, którą przygotowywaliśmy przez miesiące!

Książka ,,Przygotuj się na Start już jest”! E-book ukazał się bez opóźnień ani problemów. W dniu premiery trafił do wszystkich, którzy zamówili go w przedsprzedaży. Książka porusza tematy dorastania, w świecie, który bez przerwy ocenia, szydzi i wyśmiewa za najmniejsze drobiazgi. Mimo wszystko jest coś jeszcze, o czym przeczytasz w tej książce. Dowiedz się więcej i sprawdź, czy e-book jest dla Ciebie!

Premiera książki ,,Przygotuj się na Start”

Po prawie 4 miesiącach pracy, 31 sierpnia 2019 roku odbyła się premiera książki ,,Przygotuj się na Start”. Najpierw książka powstawała w formie dziennika, o którym nikt nie wiedział, aż do momentu, gdy została pokazana Paulinie Radziszewskiej (autorce NeoWymiar.pl i fotograf). Skutecznie zmotywowała do jego wydania, więc gdy pojawiła się informacja o wydaniu e-booka, spora część z Was ucieszyła się na tę wiadomość.

Przez prawie 4 miesiące, osoby z Zamkniętej Listy doradzały w sprawach organizacyjnych. Wspólnie podejmowaliśmy zdanie odnośnie do stylu sesji zdjęciowej, podtytułu książki oraz pozostałych spraw organizacyjnych. Pozostali członkowie bloga, podzielili się swoimi historiami, z których najlepsze znalazły się w książce. Wywiadu do części o spełnianiu marzeń, udzielił Dziemian (muzyk), Kondrad Kitaszewski (specjalista od sprzedaży) oraz Ola Gościniak (autorka książki ,,Bądź Online”). Paulina Radziszewska zorganizowała aż 3 sesje zdjęciowe do książki. Korekta trwała przez tydzień, którą zajęła się Paulina Waśniewska (moja przyjaciółka), a jej składanie odbywało się przed kilka długich dni. Ogromnego wsparcia technicznego i mentalnego udzieliła mi Anna Chomiak, autorka bloga NieidealnaAnna.pl i książki ,,Nieidealnik„. Napisała felieton o szkolnym życiu i swoich doświadczeniach, kończąc rozdział ,,Historie życiem pisane”. Ostatecznie opłacało się poświęcić czas, ponieważ mamy coś, co stworzyliśmy wszyscy razem. Każdy z nas miał wpływ na tę książkę, co jest niesamowite!

O czym jest książka ,,Przygotuj się na Start”?

Książka opowiada o tym, jak od najmłodszych lat zmierzamy się z opinią ludzi. Na pierwszych stronach dowiadujemy się, w jaki sposób krytyka, złośliwe komentarze i poniżanie, wpływa na nas w późniejszym życiu. Przechodząc przez kolejne lata, zaczynamy uczyć się radzenia sobie z zebranymi dotąd powodami do kompleksów i ludzką zawiścią. Gdy docieramy do połowy książki, poznajemy metody wykorzystywania swoich cech charakteru, w spełnianiu marzeń. Uczymy się przełamywać swoje bariery i odważać sprawdzać, które pasje warto rozwijać i w jaki sposób się nimi dzielić.

Książka nosi tytuł ,,Przygotuj się na Start! Jak świat przygotowuje nas do życia?” Zawiera 7 rozdziałów (pomijając wstęp, zakończenie i podziękowania). Mieści się na 298 stronach i porusza tematy, które są zakorzenione w psychice wielu polskich dzieci. Książka zabiera w podróż po przeszłości, która zamyka pewne sytuacje z mojego życia, ale pokazuje też, z jakimi trudnościami musimy się mierzyć. Książka jest dobitną odpowiedzią na pytanie – niby jakie problemy mogą mieć dzieci?

Czy ta książka jest dla Ciebie?

Chcesz sprawdzić, czy ta książka jest dla Ciebie? Pobierz darmowy rozdział, zapisując się do Zamkniętej Listy. Po zapisie otworzy Ci się podstrona z plikami do pobrania, wśród których znajduje się pierwszy rozdział e-booka. Jeśli masz jakieś pytania, zadawaj je śmiało w komentarzu poniżej lub za pośrednictwem podstrony Kontakt.

Na koniec chciałbym dodać, że jestem bardzo szczęśliwy z wydania książki. Wierzę, że za jej pośrednictwem dodam otuchy nie tylko polskiej młodzieży, ale również ich rodzicom, którzy chcą wiedzieć, z jakimi wyzwaniami borykają się ich dzieci. Dziękuję wszystkim za wsparcie i zaufanie. Cieszę się, że jesteśmy tutaj razem i gorąco pozdrawiam!

Dołącz do Zamkniętej Listy

Spodobał Ci się powyższy artykuł? Zanim weźmiesz udział w dyskusji, uzyskaj dostęp do darmowych materiałów i dołącz do społeczności, z którą podejmujemy się różnych wyzwań!

Zapisując się, otrzymasz [ZA DARMO]:

🔸 Darmowe rozdziały książek

🔸 Kalendarz z celami na 2024 rok

🔸 Planner tygodniowy do druku

🔸 Arkusz Wydatków - Budżet Domowy (NOWOŚĆ)

🔸 Webinary / Relacje LIVE

🔸 Paczki cytatów (Instagram i Facebook)

🔸 „Twoja Siła” - indeks zalet

Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Blog Ozonee
28 września 2019 19:06

Bardzo żałuję, że nie było takiej książki w czasach mojej młodości – myślę, że wielu moich kolegów by z niej skorzystało. Mam nadzieję że teraz spora grupa czytelników po nią sięgnie 🙂

Paulina Radziszewska
12 września 2019 19:08

Gratulacje Patryk! 👍

Majko Soczko
Majko Soczko
12 września 2019 00:56

Zaczęłam czytać i o tyłu rzeczach nie wiedziałam że szok! 😲

Kornelia Foncz
Kornelia Foncz
3 września 2019 20:46

Czułam jakbyś napisał ją dla mnie jakbyś pisząc się myślał o moich sytuacjach i moich problemach. Dziękuję ci za to że zdobyłeś się na szczerość ja opowiadałeś tak dużo sobie

Iza
Iza
1 września 2019 08:02

Jestem juz w polowie czytania i przyznaje ze poczatek bardzo szybko idzie. Dotarlam juz do historii osob i wlasnie jestem w momencie czytania feletonu Ani Chomiak. Za chwile bede czytac czesc motywacyjna. Juz przegladalam co tam sie znajduje i jestem pod wrazeniem szczerosci i odwagi Patryka na poruszane tematy. Spodziewalam sie ze bedzie wiecej traum jak rzucanie kamieniami z drugiej strony ulicy czy wiecej o sytuacjach ktore mialy miejsce na osiedlu. Patryk skupia sie na uczuciach i emocjach bardziej niz opisywaniu sytuacji co do minuty wiec to na duzy plus. Gratuluje wydania ksiazki to duze osiagniecie i naleza sie gratulacje! Ksiazka bardzo wciagajaca.

Justyna
31 sierpnia 2019 12:00

Cieszę się z twojego sukcesu, wielkie gratulacje dla ciebie 🙂
Również uważam że opinia innych o nas, a szczególnie od osób najbliższych ma wielki wpływ na nasze późniejsze samopoczucie i polubienie siebie 😉

Shopping Cart
12
0
Would love your thoughts, please comment.x