Kontakt

fot. Patryk Tarachoń

 

Nazywam się Patryk Tarachoń i witam na blogu! 🙂

 

Poruszam tematykę kompleksów i poniżania, motywując i starając się uświadamiać jaki świat potrafi być pozytywny, a zarazem okropny.

 

Piszę również o social-mediach, blogowaniu i odnajdywaniu swojego miejsca w sieci. Przedstawiam ciekawe strony internetowe twórcom, czytającym mój blog, uświadamiam jak łatwo można stworzyć swoją stronę internetową lub profile w portalach społecznościowych, aby je wykorzystywać do pokazywania swoich pasji i talentów.

 

Jeśli jesteś osobą zainteresowaną współpracą, zapraszam do strony z informacjami.

Dowiedz się więcej o współpracy

 

Jestem otwarty na współpracę w ramach tekstów sponsorowanych, wzmiankach w tekstach czy rankingach. Jestem otwarty na wszelkie pomysły i plany. Jeśli jesteś ciekaw tego co już zrobiłem, sprawdź Sponsorowane treści, w których zamieszczam te w ramach współpracy.

 

Każdy artykuł czy post zostaje linkowany w kanałach społecznościowych w celu promowania. Jeżeli chodzi o cennik, zależny jest od wielu czynników, ponieważ niejednokrotnie przekonałem się, że do każdego należy podchodzić indywidualnie ze względu na inne oczekiwania i zakres współpracy.

 

Napisz, poznajmy się i zastanówmy co możemy wspólnie zrobić.

 

fot. Patryk Tarachoń

 

Skontaktuj się, jeśli chcesz po prostu porozmawiać

Jeżeli jesteś częścią mojej społeczności, masz jakiś problem, chcesz o czymś porozmawiać, śmiało się do mnie odzywaj. Znajdziesz mnie w portalach społecznościowych Facebook czy Twitter, albo możesz skontaktować się poprzez e-mail: kontakt@PatrykTarachon.pl lub poniższy formularz kontaktowy.

 

* Wysyłając wiadomość, wyrażasz zgodę na politykę prywatności ciasteczek i RORO. Więcej informacji Polityka Prywatności

 

Możesz odezwać się do mnie ze swoim problemem, aby zadać pytanie lub najprościej w świecie wygadać się. Odpowiadam na wiadomości jak najszybciej potrafię, więc jeśli jeszcze nie masz na swojej skrzynce odpowiedzi, możesz jej się spodziewać już wkrótce.

Osoby zainteresowane współpracą, uzyskają wszelkie odpowiedzi, a przy tym wspólnie mamy szansę stworzyć coś niezwykłego.

Dlatego wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

 

 

Czy jesteś już w jednej z grup?

Przy okazji zapraszam Cię do grup na Facebooku, nad którymi mam zaszczyt czuwać.  Dołączyli do nich i udzielają się fantastyczni ludzie tacy jak Ty, więc nie zwlekaj i dołączaj!

Wspólnie tworzymy grupę, w której motywujemy się i dzielimy cytatami, a także grupę dla blogerów oraz osób dzielących się swoimi kanałami w social-mediach!

Logo Patryk Tarachoń
Logo Patryk Tarachoń
Logo Patryk Tarachoń

Dołącz już teraz! 😉

fot. Paulina Radziszewska

Ruszyłem z newsletterem, w którym wysyłam więcej przemyśleń, cytatów, informacji z życia prywatnego i wszystkiego co robię na blogu. Dzięki mailingom, będziesz w grupie osób, do których wysyłam treści, zaplanowane na blogu w postaci tekstu. Czyli jednym zdaniem, dostaniesz treść w luźniejszej formie, na długo przed publikacją jej na blogu!

Zapisz się już teraz, aby dostawać więcej!