Czego dotyczy Wielkie Podsumowanie? Jakie treści znalazły się w cyklu? Sprawdź aktualne artykuły i odcinki podcastu!

Wielkie Podsumowanie! – Wnioski dotyczące poniżania i gnębienia w szkole [AKTUALIZACJA]

Czego dotyczy Wielkie Podsumowanie? Jakie treści znalazły się w cyklu? Sprawdź aktualne artykuły i odcinki podcastu!

Wielkie Podsumowanie czas zacząć! Z okazji 11-lecia tworzenia w Internecie, postanowiłem przygotować Wielkie Podsumowanie! Cykl, w którym zbieram wszystkie dotychczasowe doświadczenia i wnioski, o których pisałem i opowiadałem przez ostatnie 11 lat! Jakie treści znajdą się w nowym cyklu wpisów? O czym będziemy rozmawiać? Dowiedz się więcej i sprawdź dostępne już treści!

Opierając wiedzę na doświadczeniach i naszych dyskusjach

W ostatnim czasie grono osób odwiedzających tę stronę internetową, blog, podcast oraz kupujących moje książki, znacznie się powiększyło. Rozpoczęcie kolejnego roku działalności w sieci, wiąże się z pewnymi podsumowaniami. Dlatego rozpoczynam cykl treści oraz nagrań, które w 2021 roku umożliwi nam jeszcze większe pole do dyskusji. Wielkie Podsumowanie umożliwia dostęp do namiastki tego, co można przeczytać w dotychczas opublikowanych przeze mnie książkach:

Każda z tych książek na inny sposób porusza kwestie wiary w siebie, asertywności i szukania swojej drogi w życiu. Dzielę się w nich swoimi wnioskami i doświadczeniami, dzięki którym odzyskałem swoją samoocenę, zacząłem spełniać marzenia i nie załamywać się niepowodzeniami. Ich celem jest nie tylko zmotywowanie, ale także pokazanie, że każdy z nas może się rozwijać, bez znaczenia co słyszał na swój temat.

Wszystkie wnioski i omawiane punkty w Wielkim Podsumowaniu, opieram na wnioskach wynikających z osobistych doświadczeń. Zweryfikowane zostały przez rodziców z rożnych części Polski, którzy wzięli udział w dyskusji, dzięki której stworzyliśmy e-book ,,Poradnik Dla Rodziców„.

Cykl: Wielkie Podsumowanie (Spis treści)

Nowy cykl zrealizowałem z okazji 11 lat odkąd tworzę w Internecie, o czym pisałem ,,Jak wytrwać w postanowieniach„. Wielkie Podsumowanie głównie dotyczy podcastu, w którym dostępne są nowe odcinki dotyczące poruszanych przeze mnie tematów. Uzupełniają one 3 sezon Nie będąc sobą. Wraz z 35 odcinkiem ,,Jak otoczenie wpływa na rozwój dziecka”, zaczynamy cykl. Cykl nazwany Wielkim Podsumowaniem, obejmuje również wpisy na blogu.

Podcast Nie będąc sobą (Spotify)

Artykuły na blogu

Teksty poświęcone poniżaniu i gnębieniu w szkole, napisane pod wpływem emocji i potrzebie wygadania się. Szczere, bezpośrednie, napisane w taki sposób, aby podnieść na duchu tych, którzy przechodzą przez to, co dźwigałem na własnych barkach. W wyborze poniższych tekstów, pomogli mi czlonkwie Zamkniętej Listy, którzy kierowali się tekstami, będącymi ich zdaniem najbardziej wartościowe.

Treści będące spontanicznymi przemyśleniami oraz wnioskami z różnych sytuacji, które były efektem sytuacji, zmieniającymi moje postrzeganie siebie i innych.

Treści poświęcone akceptacji siebie i samodzielnych metod radzenia sobie ze swoimi trudnościami.

Najnowsze felietony, które pojawiły się lub zostały zaktualizowane w ostatnim czasie.

Sprawdź również książki, w których znajdziesz dodatkowe informacje.

Zobacz film z życzeniami

Miłym gestem są filmy, które otrzymałem od osób, które poznałem podczas działania w blogosferze. Pisałem o tym w poście na Facebooku, ale nie znalazłem innych słów, dlatego się powtórzę – nie spodziewałem się tylu ciepłych słów. Dziękuje wszystkim, którzy przysłali życzenia od siebie z okazji mojego 11-lecia działalności w Internecie.

Blogowanie otworzyło przede mną wiele drzwi i umożliwiło poznanie wiele interesujących dziedzin. Jestem świadomy, jak wiele muszę się jeszcze nauczyć, ale cieszę się, że jestem w tym miejscu, o którym śniłem przed laty. W filmie pojawili się:

Dyskusja dotycząca poniżania i gnębienia w szkole

Poniżej tego artykułu, znajduje się sekcja komentarzy, w której dyskutujemy na temat treści, które pojawiły się w ramach cyklu Wielkie Podsumowanie! Zachęcam do brania udziału w dyskusji, co umożliwia nam poznanie się, a także wymianę poglądami.

Weź udział w dyskusji, pisząc poniżej komentarz lub odpowiadając na już opublikowane. 🙂

Dołącz do Zamkniętej Listy

Spodobał Ci się powyższy artykuł? Zanim weźmiesz udział w dyskusji, uzyskaj dostęp do darmowych materiałów i dołącz do społeczności, z którą podejmujemy się różnych wyzwań!

Zapisując się, otrzymasz [ZA DARMO]:

🔸 Darmowe rozdziały książek

🔸 Kalendarz z celami na 2024 rok

🔸 Planner tygodniowy do druku

🔸 Arkusz Wydatków - Budżet Domowy (NOWOŚĆ)

🔸 Webinary / Relacje LIVE

🔸 Paczki cytatów (Instagram i Facebook)

🔸 „Twoja Siła” - indeks zalet

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Amada
Amada
17 października 2021 16:52

Mam kryzys siebie samej  Jestem od jakiegoś czasu wciągnięta w tematykę edukacji seksualnej, feminizmu, lgbt+ itp, ogólnie chodzi o to że jakoś głębiej zaczęłam analizować różne zachowania i to że wiele ludzi po prostu nie akceptuje innych. Nawet jeśli mówią coś w stylu „wszyscy zasługują na szacunek” to i tak będą się śmiać z tych którzy np ich zdaniem dziwnie się ubierają, będą wyszydzać kobiety które uprawiają z kimś seks. Ogólnie nie zauważają jak bardzo dyskryminują wiele grup. I wkurza mnie to na tyle że zaczęłam wdawać się w dyskusje. Jedynym moim celem jest w miętę wytłumaczenie że każdy ma prawo decydować o sobie, każdy ma prawo być szczęśliwym i żaden z nas nie jest jakimś bogiem żeby mówić jak powinniśmy się ubierać, malować, zachowywać, uprawiać seks, zabezpieczac, jakie powinniśmy mieć zainteresowania, kiey powinniśmy mieć dzieci itp. Zależy mi tylko na tym żeby pozwolili innym osobom być szczęśliwymi. I coraz częściej zauważam że tylko ja mam takie zdanie. Każdy uważa że powinny być tego jakieś „granice”. Jakby mówili „Możesz być w miarę szczęśliwy ale na moich zasadach”. I coraz bardziej mam wrażenie że jest ze mną coś nie tak dlatego że nie podzielam tego zadania, że zauważam dyskryminację i nie… Czytaj więcej »

Shopping Cart
2
0
Would love your thoughts, please comment.x