0
Podcast o codziennych sprawach, na które zwykle nie zwracamy uwagi. Kierowany do osób wrażliwych oraz podatnych na opinię innych.

Podcast ,,Nie będąc sobą”

Życie nie zawsze jest idealne

Podcast ,,Nie Będąc Sobą” porusza tematy dotyczące życia codziennego, w które się nie zagłębiamy. W odcinkach usłyszysz o empatii, zrozumieniu i wzajemnym szacunku. Podcast kierowany jest do osób wrażliwych oraz podatnych na opinię innych. Podcastu możesz słuchać we wszelkich platformach streamingowych.

Posłuchaj podcast na wybranej platformie

Poniżej znajdziesz wybrane platformy, w których słuchacze najczęściej odtwarzają podcast. Jeśli wymieniono Twojej ulubionej platformy, przejdź do aplikacji lub strony z podcastami, wpisując nazwę podcastu (Nie będąc sobą).

Subskrybuj podcast, aby nie pominął Cię żaden odcinek.

Najnowsze odcinki podcastu

Posłuchaj najnowszego odcinka lub wybierz wybrany temat w aplikacji lub poniższym odtwarzaczu.

Słuchanie w podróży

Podcasty nadają się do słuchania podczas podróży. W porównaniu do innych publikacji, podcastu się słucha, a wzrok nie skupia się na tekście czy filmie, tylko audycji.

Otrzymywanie powiadomień

W zależności od wybranego portalu, można wybrać opcję powiadomień, aby nie ominął Cię żaden nowy odcinek.

Wpływ na odcinki

Osoby z Zamkniętej Listy, mają wpływ na odcinki, więc jeśli masz jakiś pomysł lub zastrzeżenia, napisz mi o tym w odpowiedzi przy okazji najbliższego listu ode mnie.

Napisz poniżej opinię na temat odcinka lub skomentuj wybrany odcinek

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Violetta
Violetta
14 sierpnia 2021 13:52

To dobre rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą w nienachalny sposób pomóc dziecku podczas jego drogi przez szkołę. Dobrze wiemy, że każde dziecko słucha rodzica z przymrużeniem oka 😉 Poza tym niektórym może być trudno wytłumaczyć dziecku pewne schematy (tu jest ułatwienie także dla rodzica – może się wspomóc wiedzą wyniesiona stąd, by samemu porozmawiać). Polecam posłuchać jeśli macie dzieci w wieku dojrzewania 🙂

pojedztam.pl
1 sierpnia 2021 19:26

Bardzo polecam podcasty Patryka, można z nich wiele wynieść, idealnie nadają się do posłuchania w wolnym czasie.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x