Gdzie szukać oferty pracy? Które strony z ofertami pracy warto przejrzeć? Gdzie wysyłać swoje CV? Sprawdź najpopularniejsze portale pracy!

Gdzie szukać oferty pracy? Które strony z ofertami pracy warto przejrzeć? Gdzie wysyłać swoje CV? Sprawdź najpopularniejsze portale pracy!

Poszukiwanie pracy nie należy do przyjemnych zadań. Czasem bywamy pytani o sprawy, na które nie chcemy odpowiadać lub zwyczajnie nie znamy odpowiedzi. Jako niewtajemniczeni w firmie, musimy pamiętać o wszystkim, czym wieloletni pracownicy nie zaprzątają sobie głowy. Chociaż początki bywają trudne, należy stawić im czoła. Zanim jednak zostaniemy przyjęci, należy znaleźć ogłoszenie, aplikować lub skontaktować się z pracodawcą. Pytanie brzmi – gdzie szukać pracodawcy? Zobacz listę portali i serwisów, na których zamieszczane są oferty pracy!

Pracuj.pl
Praca.pl
Olx.pl
LinkedIn.com
GoldenLine.pl
RocketJobs.pl
Oferto.pl
InfoPraca.pl
GoWork.pl
Honaro.pl
Money.pl
Jobs.pl
Nuzle.pl
Praca.gov.pl
Gumtree.pl
Jooble.org
Indeed.com

Oferty pracy i ich warunki

Powyższa lista zawiera strony oraz portale internetowe, które zawierają oferty pracy, ogłoszenia lub umożliwiają zaoferowanie swoich umiejętności w celu pozyskania zlecenia, lub pracodawcy. Od siebie chciałbym dodać, że (w zależności od regionu i momentu na rynku pracy) nie zawsze łatwo znaleźć pracę. Oczywiście ofert pracy jest bardzo dużo, ale bardzo często umowa, godziny pracy czy zwyczajnie oferowane warunki, dają wiele do życzenia. Wielokrotnie oczekuje się od pracownika doświadczenia, którego nie miał możliwości nabyć lub okazji sprawdzenia swoich możliwości. Przeczytaj jeszcze ,,Jak pogodzić pracę na etacie z czasem wolnym„.

Wspominam o tym nie bez przyczyny. Chciałbym Cię uświadomić, że wielokrotnie możesz odnieść wrażenie, że się nie nadajesz lub za bardzo wybrzydzasz, natomiast warto pamiętać, że czasem pracodawca nie ma nic ciekawego do zaoferowania lub ma wymagania, którym nie wielu byłoby w stanie sprostać. Zapraszam też do przeczytania felietonu ,,Dlaczego nienawidzimy pracy na etacie„.

Znasz jeszcze jakieś strony, na których warto poszukiwać pracy? Co myślisz o zmianie przeprowadzce do innego miasta, gdy pojawi się ciekawa oferta? Daj znać w komentarzu!

Udostępnij dalej:
Autor: Patryk Tarachoń
Nazywam się Patryk Tarachoń. Piszę o relacjach międzyludzkich, motywacji i rozwoju osobistym. Treści artykułów opieram na prywatnych doświadczeniach oraz sytuacjach czerpanych z otaczającej codzienności.