Zamknięta lista

Wychodzę naprzeciw social-media tj. (Facebook, Instagram)

Zamknięta Lista to miejsce, w którym wzajemnie się inspirujemy, wspieramy i utrzymujemy kontakt. Członkowie mają dostęp do darmowych materiałów i wpływ na publikowane treści.

Powodem stworzenia Zamkniętej Listy są blokady i algorytmy, które sprawiają, że nie wyświetla Ci się wszystkiego, co publikuję w mediach społecznościowych. Coraz częściej twórcom blokowana jest możliwość komunikowania się z odbiorcami.

Dołączając do specjalnego grona osób, zdobędziesz dostęp do dodatkowych materiałów. Możesz także mieć realny wpływ na przyszłe artykuły i wzajemny rozwój tego miejsca!

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ?

Osoby z Zamkniętej Listy mają indywidualny dostęp do specjalnych materiałów oraz średnio co 2 tygodnie otrzymują ode mnie list. Wspólnie omawiamy różne rozwiązania i pomysły. Rozmawiamy na ważne tematy, aby poznawać wzajemne poglądy i punkty widzenia. Konsultujemy kluczowe treści i wspólnie się rozwijamy!

fot. Серёга Былим

Jak dołączyć do grona Zamkniętej Listy?

Dołączasz za darmo i możesz się wypisać w dobrowolnym momencie. Moim celem jest zebranie najbardziej zaangażowanych i pozytywnych ludzi, z którymi wzajemnie się wspieramy.

1. W formularzu poniżej wpisz swoje imię i adres e-mail, po czym wybierz przycisk ZAPISZ SIĘ!

2. Na swojej skrzynce pocztowej potwierdź dołączenie do Zamkniętej Listy.

3. W razie problemów przejdź do podstrony Kontakt. Napiszę Ci, co kolejno należy zrobić i odpowiem na pytania.

Dołącz do Zamkniętej Listy

Po zapisie otrzymasz dostęp do Panelu Zamkniętej Listy, gdzie czekają przyciski do sekcji. Pamiętaj, że zawsze pod otrzymanym ode mnie listem, możesz się wypisać. Przełączaj się pomiędzy webinarami, darmowymi materiałami oraz dyskusjami najbardziej zaangażowanych osób w Zamkniętej Liście.

Zapisując się, otrzymasz [ZA DARMO]:

🔸 Darmowe rozdziały książek

🔸 Kalendarz z celami na 2022 rok

🔸 Planner tygodniowy do druku

🔸 Arkusz Wydatków – Budżet Domowy (NOWOŚĆ)

🔸 Webinary / Relacje LIVE

🔸 Paczki cytatów (Instagram i Facebook)

🔸 „Twoja Siła” – indeks zalet

Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, zawartych w Polityce prywatności.

Shopping Cart