Zamknięta lista

Twoje konto zostało zablokowane?

Nie przejmuj się, wszystko z Twoim kontem jest w porządku. Problem w tym, że to ja nie mogę publikować dla Ciebie, ponieważ Facebook oraz Instagram skutecznie odbierają mi możliwość komunikacji z Tobą.

Znalazłem inne rozwiązanie! Możesz chwilę zostać?

Czym jest Zamknięta Lista?

Wychodzę na przeciw social-media tj. (Facebook, Instagram)

Powodem stworzenia Zamkniętej Listy są blokady i algorytmy, które sprawiają, że nie wyświetla Ci się wszystkiego co publikuję oraz coraz częściej blokują możliwość komunikowania się z Tobą.

Dołączając do specjalnego grona osób, zdobądź dostęp do dodatkowych materiałów. Możesz mieć realny wpływ na przyszłe artykuły i wzajemny rozwój tego miejsca!

Dlaczego warto dołączyć?

Osoby z Zamkniętej Listy, mają indywidualny dostęp do motywacyjnego projektu oraz specjalnych materiałów! Wspólnie omawiamy różne rozwiązania i pomysły. Rozmawiamy na ważne tematy, dyskutując aby poznawać wzajemne poglądy i punkty widzenia. Konsultujemy kluczowe treści i wspólnie się rozwijamy!

Odbierz swój list

Regularnie wysyłam listy, w których w skrócie opisuję co u mnie słychać i jakie nowości czekają nas wkrótce. Jedyna droga, którą informuję o nowościach i wydarzeniach!

Dodatkowe materiały

Każdy z Zamkniętej Listy, ma dostęp do bonusowych materiałów. Nie są upublicznione na stronie głównej ani pod opublikowanymi artykułami.

Wstęp do Zamkniętej Grupy

Członkowie Zamkniętej Listy mają dostęp do grupy na Facebooku, która jest jedynym miejscem, gdzie, rozmawiamy na ważne tematy oraz rozwijamy!

Wsparcie

W pierwszej kolejności odczytuję i odpowiadam wiadomości od osób, które są na liście, oraz poświęcam im najwięcej czasu.

Kody rabatowe

Otrzymuj dodatkowe kupony lub dowiaduj się o zniżkach przed innymi. Osoby z Zamkniętej Listy, dowiadują się jako pierwsze!

Recygnazja w każdej chwili

Możesz wypisać się w dowolnym momencie. System usunie Twoje dane. Decydując się, tracisz dostęp do panelu i innych bonusów.

Jak dołączyć do grona Zamkniętej Listy?

Dołączyć może każdy za darmo i w dobrowolnym momencie się wypisać. Moim celem jest zebranie najbardziej zaangażowanych i pozytywnych ludzi, którzy biorą chętnie udział we wzajemnym rozwoju, jak również wzajemnym wsparciu.

1.W formularzu poniżej wpisz swoje imię i adres e-mail, po czym wybierz przycisk ZAPISZ SIĘ!

2.Na swojej skrzynce pocztowej, potwierdź podanie swoich informacji oraz zweryfikuj, że nie jesteś robotem. 🙂

3.W razie problemów, przejdź do podstrony Kontakt. Napiszę Ci co kolejno należy zrobić lub odpowiem na pytania.