Zamknięta lista

Wychodzę naprzeciw social-media tj. (Facebook, Instagram)

Zamknięta Lista to miejsce, w którym wzajemnie się inspirujemy, wspieramy i utrzymujemy kontakt. Członkowie mają dostęp do darmowych materiałów i wpływ na publikowane treści.

Powodem stworzenia Zamkniętej Listy są blokady i algorytmy, które sprawiają, że nie wyświetla Ci się wszystkiego, co publikuję w mediach społecznościowych. Coraz częściej twórcom blokowana jest możliwość komunikowania się z odbiorcami.

Dołączając do specjalnego grona osób, zdobędziesz dostęp do dodatkowych materiałów. Możesz także mieć realny wpływ na przyszłe artykuły i wzajemny rozwój tego miejsca!

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ?

Osoby z Zamkniętej Listy mają indywidualny dostęp do specjalnych materiałów oraz średnio co 2 tygodnie otrzymują ode mnie list. Wspólnie omawiamy różne rozwiązania i pomysły. Rozmawiamy na ważne tematy, aby poznawać wzajemne poglądy i punkty widzenia. Konsultujemy kluczowe treści i wspólnie się rozwijamy!

fot. Серёга Былим

Jak dołączyć do grona Zamkniętej Listy?

Dołączasz za darmo i możesz się wypisać w dobrowolnym momencie. Moim celem jest zebranie najbardziej zaangażowanych i pozytywnych ludzi, z którymi wzajemnie się wspieramy.

1. W formularzu poniżej wpisz swoje imię i adres e-mail, po czym wybierz przycisk ZAPISZ SIĘ!

2. Na swojej skrzynce pocztowej potwierdź dołączenie do Zamkniętej Listy.

3. W razie problemów przejdź do podstrony Kontakt. Napiszę Ci, co kolejno należy zrobić i odpowiem na pytania.

Dołącz do Zamkniętej Listy

Spodobał Ci się powyższy artykuł? Zanim weźmiesz udział w dyskusji, uzyskaj dostęp do darmowych materiałów i dołącz do społeczności, z którą podejmujemy się różnych wyzwań!

Zapisując się, otrzymasz [ZA DARMO]:

🔸 Darmowe rozdziały książek

🔸 Kalendarz z celami na 2024 rok

🔸 Planner tygodniowy do druku

🔸 Arkusz Wydatków – Budżet Domowy (NOWOŚĆ)

🔸 Webinary / Relacje LIVE

🔸 Paczki cytatów (Instagram i Facebook)

🔸 „Twoja Siła” – indeks zalet

Shopping Cart