Zamknięta lista

fot. Patryk Tarachoń

Dołącz do specjalnego grona osób! Zdobądź dostęp do dodatkowych materiałów, konsultacji i ćwiczeń. Miej realny wpływ na przyszłe artykuły i wzajemny rozwój!

Osoby ze specjalnej listy, mają indywidualny dostęp do motywacyjnego projektu oraz specjalnych materiałów! We dwoje omawiamy różne rozwiązania i pomysły. Rozmawiamy na ważne tematy, dyskutując i poznając swoje poglądy i punkty widzenia. Konsultujemy kluczowe treści i wzajemnie się rozwijamy!

 

VIPMotivation

Otrzymaj dostęp do motywacyjnego projektu z artykułami, pisanymi jedynie dla członków Zamkniętej Listy, z ćwiczeniami i Kartami Coachingowymi.

 

Kody rabatowe na zakupy w sklepie

Otrzymuj dodatkowe kupony lub dowiaduj się o zniżkach przed informacją w portalach społecznościowych, dzięki czemu zdążysz przed wykorzystaniem limitu wykorzystania.

Dodatkowe materiały

Każdy z Zamkniętej Listy, ma dostęp do bonusowych materiałów. Nie są upublicznione na stronie głównej ani pod opublikowanymi artykułami.

 

 

Wspólne omawianie nowości

W pierwszej kolejności odczytuję i odpowiadam wiadomości od osób, które są na liście, oraz poświęcam im więcej czasu.

Wstęp do Zamkniętej Grupy

Członkowie Zamkniętej Listy mają dostęp do grupy na Facebooku, która jest jedynym miejscem, gdzie wspólnie z pozostałymi członkami się się wspieramy i szanujemy, rozmawiamy na ważne tematy oraz rozwijamy!

 

 

Udział w webinarach

Bądź na bieżąco podczas nadawania na żywo lub uzyskaj dostęp do powtórki. W innych kanałach społecznościowych, transmisje są usuwane lub w ogóle nie dostępne!

Otrzymywanie artykułów przed publikacją

Niektóre treści, wysyłam na długo przed publikacją, aby skonsultować artykuł. Zdanie osób z listy ma wpływ na każdy taki artykuł, co również może pomóc każdemu, kto odwiedzi stronę w przyszłości.

Odbierz swój list

Regularnie wysyłam listy, w których w skrócie opisuję co u mnie słychać i jakie nowości czekają nas wkrótce.

Jak dołączyć do grona Zamkniętej Listy?

Dołączyć może każdy za darmo i w dobrowolnym momencie się wypisać. Moim celem jest zebranie najbardziej zaangażowanych i pozytywnych ludzi, którzy biorą chętnie udział we wzajemnym rozwoju, jak również wzajemnym wsparciu.

1. Podaj imię i adres e-mail

W formularzu poniżej wpisz swoje imię i adres e-mail, po czym wybierz przycisk ZAPISZ SIĘ!

2. Potwierdź członkostwo

Na swojej skrzynce pocztowej, potwierdź podanie swoich informacji oraz zweryfikuj, że nie jesteś robotem. 🙂

W razie problemów, przejdź do podstrony Kontakt. Napiszę Ci co kolejno należy zrobić lub odpowiem na pytania.

Wypełnij formularz i dołącz do nas!