Dlaczego mężczyźni wysyłają nagie zdjęcia swoich penisów? Skąd się bierze sexting? Nudesy z męskiego punktu widzenia!

Dlaczego mężczyźni wysyłają nagie zdjęcia?

Dlaczego mężczyźni wysyłają nagie zdjęcia swoich penisów? Skąd się bierze sexting? Nudesy z męskiego punktu widzenia!

Wysyłanie nagich zdjęć, to dla wielu kobiet najbardziej irytująca kwestia, z którą spotykają się podczas poznawania mężczyzn. Dziś chciałbym o tym z Wami porozmawiać, ale zanim przejdziemy do dyskusji, chciałbym uprzedzić. Gdy poruszam dany temat, staram się podchodzić do problemu z empatią. Jak w większości treści na tej stronie, ten artykuł również wymaga obiektywności oraz umiejętności stawiania się po drugiej stronie. Z jakich powodów mężczyźni wysyłają nagie zdjęcia? Porozmawiajmy dziś o tym, w komentarzach pod poniższym tekstem.

Dlaczego mężczyźni wysyłają nudesy kobietom?

Chciałem się skupić na powodach, dla których mężczyźni wysyłają nagie zdjęcia kobietom (tz. nudesy). Nie spodziewałem się, że dobrnę w takie miejsce Internetu, w którym odpowiedź na to pytanie będzie tak nieoczywista. Od lat zauważam, że różnice między ludźmi zależą od płci. Często kobiety mają inny punkt widzenia oraz potrzeby, a mężczyźni jeszcze inny.

Od wieków jesteśmy świadomi, że wielkość i atrakcyjność męskiego przyrodzenia, jest dla panów ważna. Kobiety lubią słyszeć komplementy typowe dla kobiet, a mężczyźni typowe dla swojej płci. W przypadku kobiet mam na myśli komplement dotyczący urody, pochwalenia za styl lub piękny uśmiech. Mężczyźni również lubią słyszeć komplementy dotyczące urody lub uśmiechu. Dla nas znacznie większą satysfakcję dają komplementy dotyczące nie tylko umiejętności., tj. siła, odwaga, doceniające, ale także wyglądu. Komplementując swojego mężczyznę, kobieta nie powinna pominąć kwestii jego budowy ciała, ale także przyrodzenia.

Widocznie mamy coś w swoim genotypie, co oczekuje w oczach kobiet zachwycania naszym przyrodzeniem. Być może nasi przodkowie wielkością przyrodzenia otrzymywali bardziej atrakcyjne partnerki, a być może wiązało się z tym coś zupełnie innego? Tego nie wiem, ale z jakiegoś powodu myślę, że większość mężczyzn podświadomie czeka na moment, w którym kobieta będzie zaskoczona, gdy zdejmiemy spodnie i pokażemy sprzęt.

Jak reagować na nagie zdjęcia w wiadomościach?

Mężczyźni wysyłają nagie zdjęcia do kobiet z kilku powodów. Moim zdaniem chcą w ten sposób zmniejszyć ilość etapów poznania. Zwykle z kobietą należy się poznać, umówić na kilka randek lub niezręcznie ustalać zasady stosunku. Wysłanie nagiego zdjęcia kobiecie daje mężczyźnie jasny komunikat – albo się podoba i chce z nim uprawiać seks, albo każe mu spadać. Wielu mężczyzn nie obchodzi czy ktoś ich nazwał oblechem lub zboczeńcem. Z tą się nie udało, więc taki facet idzie dalej.

Właśnie dlatego w książce „Zdobywcy Serc”, nie przekonuję zbyt długo do tego, aby tych zdjęć nie wysyłać. Za pośrednictwem książki pokazuję, jak komunikować się z kobietami, aby budować zaufanie. Dlatego, zamiast się denerwować i oburzać, proponuję kobietom albo odpisać, że nie jest zainteresowana, albo najlepiej od razu zablokować delikwenta. Szkoda nerwów, bo w wielu przypadkach facet nie przejmie się uwagami, tylko zacznie te same zdjęcia wysyłać kolejnym kobietom. Czy tego typu działania pomagają poznać kobietę? Nie wydaje mi się. Nawet kobiety mające większe zapotrzebowanie na seks i szukających nowych partnerów, potrzebują pewności, że facet będzie umieć się zachować i ją szanował.

Zdobywcy Serc

Czy panowie rozbierają się tylko w wiadomościach prywatnych?

Zanim odpowiemy na to pytanie, należy podejść do tej kwestii bezstronnie. Jako mężczyźnie, jest mi zapewne łatwiej to zrozumieć, aczkolwiek też nie rozumiałem skąd w niektórych panach potrzeba fotografowania lub nagrywania swojego przyrodzenia, celem wysyłania plików?

Podążając po sznurku do kłębka, uświadomiłem sobie, że mężczyźni nie tylko fotografują lub nagrywają swoje przyrodzenie, ale także dokumentują sposób, w jaki się stymulują. Swoje poczynania publikują na mediach społecznościowych, mają chaty internetowe, a także specjalne aplikacje. Nie trzeba jednak poświęcać szczególnie dużo czasu, aby znaleźć taką grupę. Można trafić na mężczyzn w każdym wieku, którzy nawet nie krępują się pokazać swojej twarzy.

Społeczność mężczyzn szukających czegoś więcej

Zatem mężczyźni wysyłają nagie zdjęcia i filmy nie tylko kobietom. Często mają temu poświęcone profile w Internecie, za których pośrednictwem dyskutują na temat genitaliów lub wzajemnie się nimi chwalą. Wymieniają się wiekiem, rozmiarem przyrodzenia, a także dzielą się między sobą swoimi upodobaniami. Są to osoby na całym świecie, dzielących się na publikujących, oglądających lub jednych i drugich. Przygotowując się do napisania tego tekstu, zastanawiałem się, do czego mógłbym to porównać? Dlatego po prostu nazwałbym to męskim sposobem wyrażania siebie, które jest powszechne na całym świecie.

Niestety mam przykrą wiadomość dla mężczyzn, którzy decydują się na fotografowanie swojego ciała, aby pokazywać je w Internecie. W wielu przypadkach upublicznianie nagich zdjęć, niesie za sobą ryzyko uzależnienia, o czym uświadomił mnie jeden z panów, który zgodził się ze mną porozmawiać o tym fenomenie. Pokazując swoje ciało, można zaspokoić potrzebę docenienia, co wielu z nas oczekuje od ukochanych osób, a nie zawsze otrzymuje.

Jeśli zainteresowanie publikowanymi zdjęciami oraz filmami wzrasta, można się od tego uzależnić. W najgorszym przypadku dojdzie do sytuacji, w której mężczyzna nie będzie publikował zdjęć z własnej potrzeby, tylko w powodu uzależnienia się regularnym dokumentowaniem swojego ciała.

Kobiety akceptujące jeszcze więcej

Oczywiście w tego typu społeczności przeważają osoby homoseksualne oraz biseksualne, aczkolwiek rozmawiając na ten temat z żoną jednego z użytkowników grupy, jej zdaniem są mężczyźni hetero, którzy po prostu szukają grupy mężczyzn, rozumiejących męskie potrzeby bardziej, niż ich partnerki. Część z nich się ukrywa lub wstydzi przyznać do wysyłania nagich zdjęć w grupach dla mężczyzn, z obawy, że samo wymienianie się zdjęciami z innymi mężczyznami, domniemanie mogłoby przeczyć ich męstwu. Przeprowadziłem kilka rozmów, które były dla mnie zaskoczeniem. Miałem okazję poznać mężczyznę, który jest hetero w wieloletnim związku małżeńskim.

Twierdzi, że żona jest świadoma jego potrzeb seksualnych oraz dzieleniem się tym w Internecie. Mało tego, na jego profilu nie brakuje nagrań, na których partnerka go krępuje i rozpieszcza. Mają swoje słowa bezpieczeństwa, aby nie skrzywdzić męża, więc środki bezpieczeństwa i zaufania są w tej relacji zachowane.

Komplementowanie w związku

Mam nadzieję, że powyższy tekst nieco wyjaśnił, dlaczego mężczyźni wysyłają nagie zdjęcia? Znając odpowiedź, wierzę, że mężczyźni mają szerszy pogląd sprawy i konsekwencji. Dla kobiet mam na koniec mały komunikat. Nie podchodźcie do męskiego ciała z typowo kobiecym nastawieniem, jeśli osoba, którą kochacie to lubi, czasem pozwólcie sobie potraktować go jak zabawkę.

Dostrzegajcie w mężczyznach ich silne cechy, zdolności oraz atrakcyjność. Bez przesady, aby nie wysłać sprzecznych sygnałów i nie zapominając o szczerości, ale pamiętając o tym, czego potrzebujemy jako mężczyźni.

Teraz zapraszam Cię do dyskusji poniżej. 🙂 Napisz komentarz, podziel się swoimi spostrzeżeniami lub po prostu tym, co o tym myślisz.

Dołącz do Zamkniętej Listy

Spodobał Ci się powyższy artykuł? Zanim weźmiesz udział w dyskusji, uzyskaj dostęp do darmowych materiałów i dołącz do społeczności, z którą podejmujemy się różnych wyzwań!

Zapisując się, otrzymasz [ZA DARMO]:

🔸 Darmowe rozdziały książek

🔸 Kalendarz z celami na 2024 rok

🔸 Planner tygodniowy do druku

🔸 Arkusz Wydatków - Budżet Domowy (NOWOŚĆ)

🔸 Webinary / Relacje LIVE

🔸 Paczki cytatów (Instagram i Facebook)

🔸 „Twoja Siła” - indeks zalet

Subscribe
Powiadom o
guest
22 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
1 lipca 2022 11:36

Wysyłałem kiedyś ale to nie pomaga. Po przeczytaniu zdobywców skumałem dlaczego

Darek
Darek
1 lipca 2022 12:15

Nigdy nie czułem potrzeby robienia sobie zdjęć i wysyłania ja**czura dziewczynom. Nie rozumiem tego fenomenu i sposobu poznawania sie. Mam 32 lata i wciaz tego nie jarze!!

Wiktoria
Wiktoria
1 lipca 2022 12:52

Nawet jeśli rozumiem intencje i tok rozumowania męzczyzn nie oznacza to ze wyrazam zgode na cos co uwazam za obrzydliwe niekulturalne i okazujace brak szacunku dla kobiet.

Dawid
21 lutego 2024 22:59

Temat trudny ale waży dobrze że się go podjąłeś. Dzięki dobrego dnia!

Justyna
19 sierpnia 2022 14:06

ja w realu nigdy nie umówiłabym się z facetem który wysłał mi w wiadomości swoje genitalia bo jakoś niezręcznie bym się czuła na takim spotkaniu. zawsze przewijam na nie jeżeli facet w profilu już ma zdjęcia sugerujące że chodzi mu wyłącznie o jedno;/

Marcin Kamiński
5 lipca 2022 18:26

U mnie było odwrotnie. Na jednym z portali do poznawania ludzi, po paru wymienionych zdaniach, dziewczyna wysłała mi zdjęcie swoich piersi, o które niw prosiłem. Wygląda na to, że to działa w obydwie strony.

Eryk
Eryk
1 lipca 2022 08:04

Wysyłanie zdjęć nawet wśród gejów jest odbierane negatywnie. Ciało można traktować jak zabawkę w określonych sytuacjach ale niektórzy nie mają wyczucia i dobrego wychowania aby to wiedzieć.

Klaudia Koroniewska
Klaudia Koroniewska
1 lipca 2022 09:15

Weszłam z reklamy bo mnie zainteresowała ale takiego czego się nie spodziewałam 😕

ErYK
ErYK
1 lipca 2022 09:42

Panowie nie wysylamy zdjec dziewczynom taki moral

Andy
Andy
1 lipca 2022 10:11

Najpierw polecasz miejsca w b-stok teraz piszesz o nudesach. Dziwne

Wiki
Wiki
1 lipca 2022 10:46

Brawo! Mężczyźni może zrozumieją jakie to obleśne!!!

Shopping Cart
22
0
Would love your thoughts, please comment.x