Jak działa Stepler? Co muszę robić, żeby zbierać punkty? Skąd można pobrać aplikację liczącą kroki!

Stepler – zdrowa rywalizacja o nagrody?

Jak działa Stepler? Co muszę robić, żeby zbierać punkty? Skąd można pobrać aplikację liczącą kroki!

Chcesz wiedzieć, czy warto korzystać z aplikacji #Stepler podczas codziennych kroków? Sprawdź moją recenzję i dowiedz się więcej o aplikacji Stepler! Jeszcze nie znasz tej aplikacji? Oto wszystko na temat aplikacji promującej aktywność w kreatywny sposób! Jedną z takich aplikacji jest Stepler, o której więcej rozmawiamy w dyskusji pod poniższym tekstem.

Bo ruch się liczy!

W dzisiejszym świecie nie brakuje aplikacji, które promują dobre nawyki, a przy tym skupiają w sobie aktywnych i pozytywnych ludzi. Nie ważne, czy biegasz, dużo ruszasz się w pracy czy codziennie chodzisz na spacer. Aplikacja Stepler to rozwiązanie dostosowane do każdego, kto chodzi, biega lub spaceruje. Nie musisz mieć włączonego Internetu, a jedynie włączoną lokalizację, aby aplikacja offline liczyła Twoją aktywność.

O aplikacji powiedziałem swojej siostrze, z którą postanowiliśmy sprawdzać ile kroków i punktów udało nam się zdobyć. Oprócz tego każde z nas może wybrać sobie inne nagrody, którymi nieskromnie zamierzamy się chwalić przy okazji rodzinnych spotkań. Jeśli lubisz rywalizować, to właśnie zdrowa rywalizacja czeka również na Ciebie!

O krok od nagród

Oprócz sprawdzenia ile kroków dziennie robisz, w aplikacji Stepler otrzymujesz punkty, które możesz wymieniać na nagrody. Wśród nich są zniżki, karty rabatowe oraz produkty, przygotowane przez partnerów. Co oni z tego mają? Oczywiście nagrody są reklamą firmy, ponieważ założenie jest następujące – opowiesz siostrze o swoich krokach, punktach i nagrodach. Siostra może rywalizować o otrzymanie tej samej nagrody, a brat może zdecyduje się sprawdzić, co firma ma do zaoferowania w swoim sklepie internetowym lub stacjonarnym. – Dzięki temu aplikacja jest darmowa.

Tak czy inaczej, możesz sprawdzić, ile kroków robisz, a przy tym wymienić zdobyte punkty za kroki, na atrakcyjne nagrody. Nic nie tracisz, a możesz zyskać – to powiedzenie w przypadku aplikacji Stepler się sprawdza. Telefon zwykle mam przy sobie, dużo się poruszam i codziennie wychodzę na spacer. Nic mi nie szkodzi, aby w tle te kroki były liczone.

Dołącz do Stepler i zdobywaj nagrody!

Dołącz do aplikacji Stepler już teraz, klikając poniżej, a na start zdobędziesz +50 punktów! Następnie zapraszaj znajomych, aby zdobywać +10 za każdego, kto dołączył z Twojego linku.

Prosta rozrywka, zdrowa rywalizacja i nic do stracenia. Przekonaj się teraz, jak rywalizacja o nagrody, może okazać się świetną zabawą zupełnie za darmo! Aplikacja jest dostępna na systemy iOS oraz Android. Do rejestracji oraz aktualizacji punktów wymagane jest połączenie z Internetem, natomiast do liczenia kroków, wystarczy włączyć tylko lokalizację.

Podsumowując recenzję, uważam Stepler za kreatywny sposób motywuje ludzi do aktywności. Przy tym aplikacja pokazuje, ile aktywności mamy w ciągu dnia, chociaż może wydawać się nam inaczej. Chociaż nagrody robią wrażenie i przynoszą radość użytkownikom, najwięcej radości mi osobiście sprawia zdobywanie kolejnych punktów za czynności, które wykonuję w codziennym życiu. Teraz wiem jak prezentuje się moja aktywność, więc aplikację oceniam wysoko i polecam.

Obecnie mam ponad 10 00 punktów. 🙂 Daj znać, co myślisz o aplikacji oraz ile punktów udało Ci się zdobyć!

Dołącz do Zamkniętej Listy

Spodobał Ci się powyższy artykuł? Zanim weźmiesz udział w dyskusji, uzyskaj dostęp do darmowych materiałów i dołącz do społeczności, z którą podejmujemy się różnych wyzwań!

Zapisując się, otrzymasz [ZA DARMO]:

🔸 Darmowe rozdziały książek

🔸 Kalendarz z celami na 2024 rok

🔸 Planner tygodniowy do druku

🔸 Arkusz Wydatków - Budżet Domowy (NOWOŚĆ)

🔸 Webinary / Relacje LIVE

🔸 Paczki cytatów (Instagram i Facebook)

🔸 „Twoja Siła” - indeks zalet

Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin Kamiński
5 maja 2022 21:40

Ja od paru lat kręcę kilometry. Fajna zabawa, która motywuje. Pochwalam Cię Patryku za to, że promujesz takie formy aktywności. Pozdrower.

Bartek Bielecki
Bartek Bielecki
5 maja 2022 12:44

Rywalizacja z siostrą w chodzeniu? xDD

Zuzka
Zuzka
4 maja 2022 16:02

Stepler ma jedną wadę. Gdy zbierasz na nagrodę zanim uzbierasz punkty to minie czas lub zapas nagród się wyczerpie.

Marta
Marta
5 maja 2022 14:23

nie zbieram puntkow dla nagrod tylko dla satysfakcji

Aguś
Aguś
4 maja 2022 22:34

Nie wiedziałem o tej aplikacji super dzięki!

Daniel W.
Daniel W.
4 maja 2022 12:42

Mam te aplikacje i chwale sobie. Liczy kroki a nagrody swoja droga

Shopping Cart
12
0
Would love your thoughts, please comment.x