fot. Paulina Radziszewska

Dlaczego warto zapisywać się na newslettery? Czym w obecnych czasach jest newsletter? Z jakich powodów tak bardzo mi zależy, aby nie zabrakło Ciebie na mojej liście zamkniętej grupy!

Ruszyłem z newsletterem, w którym wysyłam więcej przemyśleń, cytatów, informacji z życia prywatnego i wszystkiego co robię na blogu. Dzięki mailingom, będziesz w grupie osób, do których wysyłam treści, zaplanowane na blogu w postaci tekstu. Czyli jednym zdaniem, dostaniesz treść w luźniejszej formie, na długo przed publikacją jej na blogu.

Będę go wysyłał raz na tydzień lub jeszcze rzadziej, ponieważ uważam, że najlepiej pisać listy gdy ma się co napisać, więc spokojnie postaram się nie robić spamu. Na osoby, które zapiszą się na listę, już czeka bonus!

 

Dlaczego postanowiłem wysyłać do Was listy?

Newsletter to nic innego jak wysyłanie listów. Zawsze chciałem to zrobić. Pisać do Was listy i dzielić się w nich przemyśleniami jeszcze bardziej. W portalach społecznościowych nie mam możliwości za dużo się rozpisywać. Moim zadaniem jest w skrócie przekazać informację o czym jest nowy artykuł na blogu lub w skrócie opisać co u mnie słychać. Za pomocą newslettera, mogę znacznie więcej. Poza tym wiadomości wysyłam tylko osobom, które chcą przeczytać więcej.

Będę również podsyłał Ci cytaty, więcej przemyśleń, informacji z prywatnego życia i wszystkiego co robię na blogu, tylko że w rozbudowanej wersji. Prawdopodobnie, wiadomości które przeczytasz w pierwszej kolejności, trafią po dłuższym czasie na blog w postaci tekstu. Czyli jednym zdaniem, dostaniesz treść w luźniejszej formie, na długo przed publikacją na blogu.

Za pomocą newslettera, chciałbym informować Cię w pierwszej kolejności, o tym co się u mnie dzieje oraz poznawać Twoje oczekiwania oraz zdanie na temat tego co robię.

 

To szansa aby porozmawiać z Tobą i lepiej Cię poznać, dlatego możesz śmiało odpowiadać na nadesłane przeze mnie wiadomości, abyśmy mogli wzajemnie wymienić się kilkoma niezobowiązującymi wiadomościami.

 

Bonusy dla osób w zamkniętej grupie! 😀

Unsplash.com / fot. Paulina Radziszewska

Po zapisie, dostaniesz możliwość pobrania kalendarza ze zdjęciami przygotowanymi przez Paulinę Radziszewską z Wymiarowego Bloga!

Paulina Radziszewska jest wybitnym fotografem, z którym współpracuję od lat. To właśnie Paulina stoi za sesją zdjęciową, prezentującą mnie na blogu oraz w kanałach społecznościowych. Kalendarz jest zbiorem zdjęć na 2019 rok, które dla nas opracowała. Na blogu Pauliny oprócz sesji i artykułów o fotografii, znajdziemy wiele recenzji książkowych i ciekawych rozwiązań.

 

Czy masz już swój plakat?

Dla osób z zamkniętej grupy, dostępne są też plakaty, dzięki którym będzie Ci łatwiej, wkroczyć w nowy dzień!

Każdy z nas potrzebuje pozytywnego wsparcia. Żeby zaczynać lepiej każdy dzień, zaprojektowałem i wydrukowałem plakaty, na które spoglądam każdego dnia. Słowa które się na nich znalazły, powtarzałem sobie gdy czułem, że czeka mnie ciężki dzień lub nie dawałem rady.

Zaprojektowane w różnych wersjach. Każdy z nich dostał swoją własną grafikę, co dało aż 35 grafik, które możesz wybrać, tak aby pasowały dla Ciebie! Zapisałem je do pliku, który nie zajmuje dużo miejsca, nie traci na jakości. Dzięki temu możesz łatwo i szybko wydrukować swój plakat, który ozdobi Twoją ścianę lub biurko.

*Żeby zdobyć plakaty, wystarczy dołączyć do zamkniętej grupy osób, które przy okazji posiadania plakatów, otrzymują również listy. Wysyłane są w taki sposób, aby nie zaśmiecać Twojej skrzynki, a treści obejmują tylko to co najważniejsze.

 

Zapisz się już teraz, aby dostawać więcej! 🙂

Poniżej dostępny jest krótki formularz, w którym wystarczy podać swoje imię i adres e-mail.

Udostępnij dalej:
Autor: Patryk Tarachoń
Nazywam się Patryk i jestem blogerem. Treści artykułów opieram na prywatnych doświadczeniach oraz sytuacjach czerpanych z otaczającej codzienności. Często swoje wypowiedzi bazuję na doświadczeniach i spostrzeżeniach.