fot. Paulina Radziszewska

Dlaczego warto zapisywać się na newslettery? Czym w obecnych czasach jest newsletter? Z jakich powodów tak bardzo mi zależy, aby nie zabrakło Ciebie na mojej liście zamkniętej grupy!

Ruszyłem z newsletterem, w którym wysyłam więcej przemyśleń, cytatów, informacji z życia prywatnego i wszystkiego co robię na blogu. Dzięki mailingom, będziesz w grupie osób, do których wysyłam treści, zaplanowane na blogu w postaci tekstu. Czyli jednym zdaniem, dostaniesz treść w luźniejszej formie, na długo przed publikacją jej na blogu.

Będę go wysyłał raz na tydzień lub jeszcze rzadziej, ponieważ uważam, że najlepiej pisać listy gdy ma się co napisać, więc spokojnie postaram się nie robić spamu. Na osoby, które zapiszą się na listę, już czeka bonus!

 

Dlaczego postanowiłem wysyłać do Was listy?

Newsletter to nic innego jak wysyłanie listów. Zawsze chciałem to zrobić. Pisać do Was listy i dzielić się w nich przemyśleniami jeszcze bardziej. W portalach społecznościowych nie mam możliwości za dużo się rozpisywać. Moim zadaniem jest w skrócie przekazać informację o czym jest nowy artykuł na blogu lub w skrócie opisać co u mnie słychać. Za pomocą newslettera, mogę znacznie więcej. Poza tym wiadomości wysyłam tylko osobom, które chcą przeczytać więcej.

Będę również podsyłał Ci cytaty, więcej przemyśleń, informacji z prywatnego życia i wszystkiego co robię na blogu, tylko że w rozbudowanej wersji. Prawdopodobnie, wiadomości które przeczytasz w pierwszej kolejności, trafią po dłuższym czasie na blog w postaci tekstu. Czyli jednym zdaniem, dostaniesz treść w luźniejszej formie, na długo przed publikacją na blogu.

Za pomocą newslettera, chciałbym informować Cię w pierwszej kolejności, o tym co się u mnie dzieje oraz poznawać Twoje oczekiwania oraz zdanie na temat tego co robię.

 

To szansa aby porozmawiać z Tobą i lepiej Cię poznać, dlatego możesz śmiało odpowiadać na nadesłane przeze mnie wiadomości, abyśmy mogli wzajemnie wymienić się kilkoma niezobowiązującymi wiadomościami.

 

Bonusy dla osób w zamkniętej grupie! 😀

Każdy kto dołączył do zamkniętej grupy, ma dostęp do specjalnych materiałów, w tym dostęp do webinarów transmitowanych na żywo, jak również powtórek.

Po zapisie, dostaniesz możliwość pobrania kalendarza ze zdjęciami przygotowanymi przez Paulinę Radziszewską z Wymiarowego Bloga!

Unsplash.com / fot. Paulina Radziszewska

Autorką zdjęć jest Paulina Radziszewska. Wybitna fotograf, z którą współpracuję od lat. To właśnie Paulina stoi za sesją zdjęciową, prezentującą mnie na blogu oraz w kanałach społecznościowych. Kalendarz jest zbiorem zdjęć na 2019 rok, które dla nas opracowała. Na blogu Pauliny oprócz sesji i artykułów o fotografii, znajdziemy wiele recenzji książkowych i ciekawych rozwiązań.

1. Podaj imię i adres e-mail

W formularzu poniżej wpisz swoje imię i adres e-mail, po czym wybierz przycisk ZAPISZ SIĘ!

2. Potwierdź członkostwo

Na swojej skrzynce pocztowej, potwierdź podanie swoich informacji oraz zweryfikuj, że nie jesteś robotem. 🙂

[su_button url=”https://PatrykTarachon.pl/zamknieta-lista” background=”#000000″ size=”5″ center=”yes” radius=”round”]Dowiedz się więcej![/su_button]

Wypełnij formularz i dołącz do grona osób z Zamkniętej Listy! 😉

Wesprzyj podając dalej
Autor: Patryk Tarachoń
Nazywam się Patryk Tarachoń. Piszę o relacjach międzyludzkich, motywacji i rozwoju osobistym. Treści artykułów opieram na prywatnych doświadczeniach oraz sytuacjach czerpanych z otaczającej codzienności.