Polski podcast Spotify z wywiadami. Rozmowy z gośćmi o pokonywaniu barier i rozwoju. Nie będąc sobą EXTRA - dodatkowe odcinki!

Nie będąc sobą EXTRA – podcast z gośćmi [LISTA ODCINKÓW]

Polski podcast Spotify z wywiadami. Rozmowy z gośćmi o pokonywaniu barier i rozwoju. Nie będąc sobą EXTRA – dodatkowe odcinki!

Nie będąc sobą EXTRA to podcast tworzony z gośćmi o podejściu do siebie, otoczenia i wyznaczaniu sobie życiowych celów. Rozmawiamy o rozwoju, motywacji i relacjach międzyludzkich. W każdym odcinku poświęcamy czas dla innego wątku. Forma odcinków EXTRA opiera się na dyskusji 1:1 (prowadzącego z zaproszoną osobą). Napisz w sekcji dyskusji, który odcinek był Twoim zdaniem najciekawszy.

O czym posłuchasz w dodatkowych odcinkach?

W odcinkach Nie będąc sobą EXTRA, posłuchasz m.in. o tym, kiedy nie należy obojętnie podchodzić do życia, na czym polega przyjaźń damsko-męska, jak wygląda życie w katolickim domu dziecka, na co się nastawić przed terapią z psychologiem oraz czym różni się bullying w szkole wśród uczennic, a uczniów.

Fragmenty z goścmi

Zobacz fragmenty naszych rozmów udostępnianych na Instagram, Facebook, TikTok lub YouTube. Dokładamy starań nie tylko a by przekazać ciekawe rozwiązania i nasze spojrzenie na sprawy dookoła każdego z nas. Staramy się również, aby w naszych rozmowach nie brakowało humoru, dystansu i przede wszystkim przyjaznej atmosfery.

Nie będąc sobą EXTRA

Krótka historia: Podcast Nie będąc sobą swoją premierę miał we wrześniu 2019 roku. Pierwotnie nagrałem kilka odcinków dla Zamkniętej Listy jako darmowy materiał dla osób, które zdecydowały się wspierać mnie, oceniając, dyskutując oraz podpowiadając w kwestiach bloga i sklepu. Pomysł został ciepło odebrany, ale najbardziej zaangażowani członkowie stwierdzili, że podcast powinien być publiczny. Tym samym zaproponowali nazwę i tematy na kolejne odcinki.

Pomysł z realizacją odcinków EXTRA narodził się w mojej głowie już w 4 sezonie (w 2021 roku). Chciałem wynająć mieszkanie i stworzyć w nim przestrzeń dla gości. Niestety życiowe perturbacje nie umożliwiły mi tego, więc odkładałem w nadziei, że zamieszkam w miejscu spełniające warunki do pracy.

W listopadzie 2023 roku postanowiłem nie odkładać tego planu. Ułożyłem strategię działania, odezwałem się do pierwszych gości, sprawdzając możliwości oraz szanse na realizację dodatkowych odcinków. Mam nadzieję, że efekt spełnia Twoje oczekiwania, a rozmowy są ciekawe oraz inspirujące.

Dla kogo są odcinki Nie będąc sobą EXTRA?

Zależało mi, abym również mógł wracać do odcinków, celem inspirowania się rozmowami z gośćmi, szukając międzywierszami rozwiązań, gdy w życiu będzie gorzej lub lepiej. Od początku moim celem działania w Internecie było dzielenie się tym, co dla mnie osobiście jest najważniejsze. Przestrzeń dla gości, to nie tylko szansa dotarcia do nowych osób, ale przede wszystkim przedstawienie własnych przemyśleń, otwarcie się i zwrócenie uwagi na kwestie, będącymi dla gości ważne.

Chcę przeżywać świat, poznawać inspirujących ludzi oraz poznawać różne punkty widzenia. Moją intencją jest dawać przestrzeń w podcaście, który dla wielu osób stał się miejscem wsparcia, oferującym poczucie podobnych doświadczeń i emocji. Zależy mi na poruszaniu tematów, będących ważne dla zapraszanych gości, a tym samych dla osób słuchających Nie będąc sobą. Od lat przyświeca mi pewna misja – tworzenia miejsca, w którym będę mógł czuć się bezpieczny, wysłuchany i mogący wyrażać emocje oraz przemyślenia, o których mogę dyskutować z empatycznymi, szanującymi zdanie innych, ale przy tym potrafiących wyrażać własne argumenty w kulturalny i mądry sposób.

Teraz chciałbym zaprosić Cię do zapisania listy w Spotify oraz odsłuchanie odcinków. Pamiętaj o zasubskrybowaniu podcastu i włączeniu powiadomień, aby otrzymywać odcinki przed innymi. 😉

Już nie mogę doczekać się naszego spotkania w następnym odcinku.

Także do usłyszenia, trzymaj się i cześć!

Które odcinki są Twoim zdaniem najciekawsze? 🙂 Dołącz do nas w dyskusji poniżej.

Dołącz do Zamkniętej Listy

Spodobał Ci się powyższy artykuł? Zanim weźmiesz udział w dyskusji, uzyskaj dostęp do darmowych materiałów i dołącz do społeczności, z którą podejmujemy się różnych wyzwań!

Zapisując się, otrzymasz [ZA DARMO]:

🔸 Darmowe rozdziały książek

🔸 Kalendarz z celami na 2024 rok

🔸 Planner tygodniowy do druku

🔸 Arkusz Wydatków - Budżet Domowy (NOWOŚĆ)

🔸 Webinary / Relacje LIVE

🔸 Paczki cytatów (Instagram i Facebook)

🔸 „Twoja Siła” - indeks zalet

Subscribe
Powiadom o
guest
37 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Boguś
Boguś
15 marca 2024 16:44

Widziałem plakat w kawiarni w Szczecinie i posłuchałem Podoba mi się tematyka ale przede mną jeszcze odcinki z gośćmi do nadrobienia także wrócę z opinią Pozdrawiam!

Alicja
Alicja
3 stycznia 2024 05:21

Odcinek z Martą o drewnianych meblach najlepszy! Tyle radości śmiechu i super zabawa

Maria Czebulko
Maria Czebulko
8 stycznia 2024 22:04

Czekam na kolejne odcinki z gośćmi świetnie to przeprowadzasz!!!!!!!!!

Natalia Borek
Natalia Borek
3 stycznia 2024 20:12

Życzę Ci siły i ciekawych rozmówców. Wolę odcinki solowe ale te z gośćmi są równie profesjonalnie przygotowane.

Urszulka
Urszulka
21 grudnia 2023 06:46

Jestem ciekawa kto będzie następnym gościem przyjemnie słucha się wywiadów to fajny pomysł Patryku. 🙂

Sylw3k
Sylw3k
6 grudnia 2023 11:07

czy też zauważyliście że Patryk żałuje że został blogerem i nie daje rady odpowiedzialności której się podjął??

Julia Pryczyńska
Julia Pryczyńska
6 grudnia 2023 11:48
Reply to  Sylw3k

Też zwróciłam na to uwagę, szkoda że idzie to w taką stronę.

Ilona
Ilona
6 grudnia 2023 09:20

Rozmowa z psychologiem o przygotowaniu do terapii super!!! To ważne mówić o zdrowiu psychicznym i szerzyć świadomość aby młodzi ludzie i nie tylko mieli odwagę pomóc sobie a przy okazji swoim najbliższym bo gdy oni będą zdrowi część tego trafi też do partnerów i dzieci. 🙂 Pozdrawiam Dianę i Patryka!

Emil WolkoD
28 października 2023 06:55

Zaskoczyłeś mnie w zeszłym tygodniu dodatek do książki a dziś zapowiedź odcinków z gośćmi.

Clara
Clara
27 października 2023 17:18

Ciekawy pomysł ❤️❤️❤️❤️ pozdrawiam!

Jola
Jola
27 października 2023 07:21

Bardzo fajny pomysł myślę że to będzie strzał w dziesiątkę trzymam kciuki

Ania Biel
Ania Biel
14 lutego 2024 17:43

No a Patryk w końcu się uśmiechasz także jest cień szansy że będzie lepiej

Kasia Sokołowska
9 grudnia 2023 14:22

Dziękuję za zaproszenie do odcinków EXTRA. To doświadczenie jeszcze długo pozostanie ze mną. Czekam na kolejne rozmowy z gośćmi. 🙂 Powodzenia!

Gabi
Gabi
4 listopada 2023 23:12

TO JEST EEEEEXXXTTRAAAAAA! 😀 Powodzenia Patryku.

Izka
Izka
28 października 2023 14:49

Po jednym odcinku ciężko ocenić ale podoba mi się 😝

Agata Cieślak
Agata Cieślak
28 października 2023 12:03

Nie odważyłabym się zaprosić do rozmowy przyjaciółki nie każda przyjaźń to przetrwa. Nie wiem jak przebiegnie odcinek drugi ale może będzie dobrze.

Anita Browska
Anita Browska
27 października 2023 13:37

Podoba mi się powodzenia!

Izabella
Izabella
27 października 2023 11:00

Kasia wydaje się fajną osobą taką ciepłą więc jeśli nagraliście jeszcze odcinki to chętnie posłucham. 🙂

TomEk
TomEk
27 października 2023 09:13

Dopiero jest jeden odcinek więc ciężko ocenić.

Shopping Cart
37
0
Would love your thoughts, please comment.x