Współpraca

Sprawdź co możemy wspólnie zrobić

Bloger │ WordPress │ Zakładanie stron WWW

Dlaczego warto podjąć współpracę?

Jeśli zastanawiasz się, czy współpraca ze mną będzie dobrym pomysłem, jesteś we właściwym miejscu! O moich doświadczeniach, statystykach i kampaniach reklamowych, dowiesz się więcej przechodząc poniżej.

fot. Patryk Tarachoń
fot. Patryk Tarachoń

Blog o motywacji

Poruszam tematy o rozwoju osobistym i motywacji, a także opowiadam o relacjach międzyludzkich. Szczerość i konkretne podejście do tematu, jest moim zdaniem kluczowe w tego typu współpracach.

fot. Paulina Radziszewska

Zarządzanie stronami WWW i social-media

Prowadzę działania w social-mediach i piszę blog o relacjach między-ludzkich oraz rozwoju osobistym. Zajmuję się tworzeniem stron WWW w systemie WordPress, co nie oznacza, że inne systemy CMS sprawiłyby mi problem.

fot. Paulina Radziszewska

Prowadzę sklep internetowy

Stworzyłem m.in. e-book, ćwiczenia i kubki z nadrukami. Z czasem chcę rozbudowywać swój blogowy sklep o nowe produkty, które możesz zamówić już teraz!

Stworzone strony WWW i logotypy

W przeciągu ostatnich lat stworzyłem strony internetowe i loga. Kilka przykładów zamieszczam poniżej, aby pokazać Ci efekt mojej współpracy z klientami. Poza realizacją logo i stron WWW, zajmowałem się również konfiguracją stron na Facebooku (fanpage), mailingiem (newsletter) czy tworzeniem grafik produktów.

Zaprojektowane logo miało być proste i tanie. Z kilku przygotowanych projektów, wybrane zostało to powyższe.

Logo było jednym z elementów zlecenia, ponieważ łącznie z zaprojektowaniem logo, do moich obowiązków należało stworzenie strony WWW i skonfigurowanie newslettera.

Opracowałem nie tylko blog i logo, ale również odpowiadam za nazwę i stworzenie portali społecznościowych oraz newslettera. Nasza współpraca wciąż się odbywa.

W @SunrisePlantsPL odpowiadam nie tylko za logo i nazwę, ale także marketing i logistykę. Do moich obowiązków należy prowadzenie sprzedaży i zamówień materiałów. Jestem odpowiedzialny za ostateczny wygląd produktów i usług.

Chociaż nie jestem autorem logo, ani nie konfigurowałem strony, w ramach projektu Metamorfoza Bloga w 2018 roku, zasugerowałem projekt logo, doradzałem i konsultowałem stronę. Autor bloga (Aleksander Janusz), zrobił ogromne postępy, a z naszej współpracy podczas projektu, jestem najbardziej dumny.

Logo te powstało podczas mojego projektu Metamorfoza Bloga. Poza logo, wybrałem dla uczestniczki motyw odpowiadający za wygląd strony, skonfigurowałem portale społecznościowe i system komentarzy.

Jest to moje pierwsze profesjonalne logo, jakie zaprojektowałem. Wtedy blog miał być efektem dłuższej współpracy, aż ostatecznie stałem się za niego całkowicie odpowiedzialny.

Moim zadaniem było zaktualizowanie strony i sprawienie, aby była bardziej przejrzysta i czytelna.

fot. Paulina Radziszewska

Blogowanie i tworzenie stron

Zajmuję się pisaniem artykułów i ich promowaniem. Wdrażam nowe projekty i chętnie wchodzę we współprace.

Wszystko co znajduje się pod tym adresem, zostało skonfigurowane przeze mnie. Od nazw i podstron, po wybór i edycję wyglądu strony.

Mam za sobą współprace z mniejszymi i większymi firmami, którym pisałem treści na strony internetowe lub do portali społecznościowych.

Opowiadanie o relacjach

Na blogu opisuję relacje międzyludzkie, motywację i rozwój osobisty.

Dzielę się swoimi spostrzeżeniami, wspieram osoby w grupach społecznościowych i odpowiadam na ich wiadomości, ofiarując wsparcie.

Współpraca

Rekomendacje

,,Jeśli musiałbym opisać całość zdolności Patryka jednym zdaniem, śmiało mogę stwierdzić że jego umiejętności są w krajowej czołówce jego branży"
Daniel Podsiedlik
Content Menager, Social Media Specialist
,,Współpraca z Patrykiem opiera się na punktualnie i prawidłowo wykonanych zadaniach"
Filip Stolarski
Product Owner at Info Design and CoreSoft Labs
,,Na swoim blogu Patryk porusza wiele ciekawych tematów, które nie tylko warto poczytać, ale też potwierdzić. Do tego wszystkiego jest to facet, który potrafi zainspirować do działania. Dzięki jego działaniom oraz wpisom pojawiły się w moim miejscu w internecie zainspirowane przez niego teksty."
Bartosz Rozwadowski
Bloger Rozbria.pl
,,Wspólne projekty, sesje zdjęciowe i teksty z Patrykiem, przebiegają w sympatycznej atmosferze. Cieszę się z możliwości współpracy i wiem, że pewnie jeszcze nie raz wspólnie coś zdziałamy."
Paulina Radziszewska
Fotograf WymiarowyBlog.pl

Napisz do mnie, jeśli:

✔ chcesz abym opublikował u siebie artykuł sponsorowany;
✔ potrzebujesz stworzyć profesjonalne konta w social-mediach;
✔ planujesz prowadzić działania za pomocą newslettera;
✔ potrzebujesz stworzyć stronę WWW;

Mogę dla Ciebie pomóc poprzez:

✅ spotkanie lub wizytę w Twojej firmie;
✅ mailowe konsultacje;
✅ szkolenia i warsztaty – otwarte lub w siedzibie Twojej firmy;

Na początku chciałbym Ci opowiedzieć, jak wygląda realizacja. Na początku poznaję oczekiwania, piszę artykuł lub post, a część promocyjna jest już wliczona w wynagrodzenie.

Statystyki:

PatrykTarachon.pl jest efektem wszystkiego, czego nauczyłem się przez poprzednie lata. Oba blogi przestały istnieć ze względu na prace nad nową stroną internetową, co za tym idzie – dalszym rozwojem. Obecnie prowadzę blog pod własnym imieniem i nazwiskiem. Powody tej decyzji wyjaśniam w artykule ,,Jak przeprowadziłem rebranding bloga„.

Blog pod własnym imieniem i nazwiskiem otworzyłem 1 września 2018 roku. Piszę na nim o relacjach międzyludzkich i wzajemnym szacunku. Moją misją jest również uświadamianie jak radzić sobie ze swoimi kompleksami oraz wadami. Zależy mi na podniesieniu na duchu tych, którzy nie wierzą w siebie lub są z tego powodu poniżani.

Blog jest także miejscem, w którym opisuję wzloty i upadki, przedstawiam swoje poglądy i punkt widzenia na świat, walcząc ze stereotypem, że młodego z góry można przekreślać w sferze opinii i wyrażania własnego zdania.

Dokładne statystyki, zamieściłem w dostępnym poniżej raporcie, wygenerowanym przez Google Analitycs. 

Statystyki Facebook

Statystyka Facebook Fanpage - 2018

Gwarantuję:

  • Zaangażowanych czytelników, którzy potrafią dostrzec wartościowy produkt lub usługę;
  • Sponsorowany artykuł wraz z promocją w portalach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter), wzięte pod uwagę przy podaniu ceny wynagrodzenia;

fot. Paulina Radziszewska / Patryk Tarachoń

Przykładowe kampanie przeprowadzone na blogu:

  • Tworzenie artykułów sponsorowanych pod kampanie BrandSabbath.com.
  • Redagowanie dla MojaMatura.pl, polegający na motywowaniu czytelników magazynu przed egzaminami, aby się nie poddawały.
  • Współpraca z PoKielichu.pl. Powstał artykuł oraz płatna kampania w portalach społecznościowych, która dotarła do 6 000 odbiorców.
  • Recenzja serii książek ,,Chcę Być Kimś” Michała Zawadki, która dotarła do 12 000 osób.

Chcesz dowiedzieć się więcej?