Współpraca

Współpraca z Patrykiem Tarachoń, to gwarancja nowych możliwości oraz osiągnięcia celu. Sprawdź dostępne usługi Internetowe!

Dlaczego warto podjąć się ze mną współpracy?

Współpraca ze mną, to gwarancja nowych możliwości oraz osiągnięcia celu. Jeśli zastanawiasz się, czy podjęcie się ze mną wspólnych działań będzie dobrym pomysłem, jesteś we właściwym miejscu! Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Co mogę dla Ciebie zrobić?

  • artykuł sponsorowany na blogu
  • post w mediach społecznościowych

*treść i zdjęcia z oznaczeniem.

fot. Paulina Radziszewska

Sprawdź wartość współpracy

RekomendacjeSponsorowane wpisy na blogu

Wszystkie sponsorowane przeze mnie wpisy na stronie znajdziesz przechodząc na podstronę, klikając w poniższy przycisk.

Sponsorowane posty na social-mediach

Każdy sponsorowany wpis na stronie, zostaje promowany na Facebooku oraz Instagramie. Poniżej zamieszczam przykładowy post, który opublikowałem jako sponsorowany (bez oznaczenia).

Statystyki

PatrykTarachon.pl jest efektem wszystkiego, czego nauczyłem się przez lata. Blog pod własnym imieniem i nazwiskiem otworzyłem 1 września 2018 roku. Piszę na nim o relacjach międzyludzkich, motywacji i rozwoju osobistym. Moją misją jest opowiadanie o radzeniu sobie ze słabościami oraz wadami. Zależy mi na podniesieniu na duchu tych, którzy nie wierzą w siebie lub są z tego powodu poniżani.

Blog jest także miejscem, w którym opisuję wzloty i upadki, przedstawiam swoje poglądy i punkt widzenia na świat, walcząc ze stereotypem, że młodego z góry można przekreślać w sferze opinii, doświadczeń i prawa do wyrażania własnego zdania.

Potrzebujesz więcej informacji?

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i opowiem więcej o kulisach współpracy.

Shopping Cart