Współpraca

fot. Paulina Radziszewska

Sprawdź co możemy wspólnie zrobić

Bloger │ Teksty sponsorowaneZakładanie stron WordPress

Dlaczego warto podjąć ze mną współpracę?

Jeśli zastanawiasz się, czy współpraca ze mną będzie dobrym pomysłem, jesteś we właściwym miejscu!

O moich doświadczeniach, statystykach i kampaniach reklamowych, dowiesz się więcej przechodząc poniżej.

Co mogę dla Ciebie zrobić

testy i recenzje produktów

Tworzenie stron WWW

wpisy sponsorowane

Budowanie social-media

Sprawdź jak wyglądają

Założone strony WWW

W przeciągu ostatnich lat stworzyłem strony internetowe i loga. Kilka przykładów zamieszczam poniżej, aby pokazać Ci efekt mojej współpracy z klientami. Poza realizacją logo i stron WWW, zajmowałem się również konfiguracją stron na Facebooku (fanpage), mailingiem (newsletter) czy tworzeniem grafik produktów.

Zaktualizowałem stronę pod nowe wymogi, zbudowałem newsletter, założyłem i poprowadziłem kanały społecznościowe (Facebook, Instagram), zbudowałem forum.

Odpowiadam za logo i nazwę, a także marketing i logistykę. Do moich obowiązków należy prowadzenie sprzedaży i zamówień materiałów.

Przeniesienie zawartości strony na nowy adres, aktualizacja zdjęć, grafik i opisów, wdrożenie funkcjonalności, konfiguracja motywu.

Zaprojektowałem logo, stworzyłem stronę i zająłem się migracją treści na nowy adres oraz skonfigurowałem newsletter. 

Opracowałem nie tylko blog i logo, ale również odpowiadam za nazwę i stworzenie portali społecznościowych oraz newslettera. Ponadto przeszkoliłem autorkę z obsługi WordPress i wtyczek.

Moim zadaniem było stworzenie logo. Ponadto zająłem się wyborem i wdrożeniem nowej szaty graficznej i zoptymalizowaniem strony pod SEO.

Blog Improbite.pl powstał w marcu 2019 roku. We współpracy z autorem, stworzyłem logo, utworzyłem newsletter, skonfigurowałem całą stronę internetową i przeszkoliłem z zaawansowanych opcji.

Moim zadaniem było zaktualizowanie strony i sprawienie, aby była bardziej przejrzysta i czytelna. Wgrałem nowy motyw i połączyłem podstrony. 

Tworzac blog Anny Stranc, opracowałem logo, skonfigurowałem stronę i niezbędne funkcje, które ułatwiają pracę każdemu blogerowi. Oprócz wdrożenia newslettera, wyjaśniłem jak promować blog.

Chociaż nie jestem autorem logo, ani nie konfigurowałem strony, to w ramach projektu Metamorfoza Bloga w 2018 roku, zasugerowałem projekt logo, doradzałem i konsultowałem stronę.

Wgranie i konfiguracja motywu oraz doradztwo z zakresu social-media i wysyłania newslettera.

Logo te powstało podczas mojego projektu Metamorfoza Bloga. Poza logo, wybrałem dla uczestniczki motyw odpowiadający za wygląd strony, skonfigurowałem portale społecznościowe i system komentarzy.

Logo było jednym z elementów zlecenia, ponieważ łącznie z zaprojektowaniem logo, do moich obowiązków należało stworzenie strony WWW i skonfigurowanie newslettera.

Moje pierwsze profesjonalne logo, jakie zaprojektowałem. Wtedy blog miał być efektem dłuższej współpracy, aż ostatecznie stałem się za niego całkowicie odpowiedzialny.

Współpraca

Statystyki:

PatrykTarachon.pl jest efektem wszystkiego, czego nauczyłem się przez poprzednie lata. Oba blogi przestały istnieć ze względu na prace nad nową stroną internetową, co za tym idzie – dalszym rozwojem. Obecnie prowadzę blog pod własnym imieniem i nazwiskiem. Powody tej decyzji wyjaśniam w artykule ,,Jak przeprowadziłem rebranding bloga„.

Blog pod własnym imieniem i nazwiskiem otworzyłem 1 września 2018 roku. Piszę na nim o relacjach międzyludzkich i wzajemnym szacunku. Moją misją jest również uświadamianie jak radzić sobie ze swoimi kompleksami oraz wadami. Zależy mi na podniesieniu na duchu tych, którzy nie wierzą w siebie lub są z tego powodu poniżani.

Blog jest także miejscem, w którym opisuję wzloty i upadki, przedstawiam swoje poglądy i punkt widzenia na świat, walcząc ze stereotypem, że młodego z góry można przekreślać w sferze opinii i wyrażania własnego zdania.

Dokładne statystyki, zamieściłem w dostępnym poniżej raporcie, wygenerowanym przez Google Analitycs. 

Statystyki Facebook

Statystyka Facebook Fanpage - 2018

W skrócie

Doświadczenie

wrzesień 2010 - obecnie

Założenie bloga

W 2010 roku otworzyłem pierwszy blog. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że bloguję.  Prowadziłem różne blogi tematyczne, jak np. dotyczące filmów machinima lub marketingu internetowego. Dzięki temu wiele się nauczyłem, począwszy od administrowania stronami internetowymi, po ich promocję.

W 2018 roku wydałem e-book ,,Blogowanie & Social-Media„. Napisałem ćwiczenia ,,Jak radzić sobie z kompleksami i poniżaniem„. Rozbudowałem Zamkniętą Listę oraz zrealizowałem kilka stron internetowych oraz udzieliłem kilka odpłatnych porad dla Blogerów i administratorów stron WWW.

W 2019 roku ruszył sklep z zaprojektowanymi przeze mnie wzorami kubków i koszulek. Wydałem książkę ,,Przygotuj się na Start” i zaktualizowałem ćwiczenia. Ruszył mój podcast ,,Nie będąc sobą„.

2018 - obecnie

Pracownia Sunrise Plants

W 2019 roku otworzyliśmy z Pauliną Radziszewską (autorką WymiarowyBlog.pl) pracownię SunrisePlants.pl, która oferuje szklane kompozycje (tz. lasy w słoikach) oraz usługi z zakresu zakładania ogrodów. Czym się zajmuję lub co należało do moich obowiązków:

2019 - obecnie

Administrator MGB

W 2019 roku zostałem administratorem serwisu MocnaGrupaBlogerow.pl, w którym zająłem się następującymi kwestiami:

Nabyte cechy

2010

pokora, ambicja, systematyczność

2014

planowanie i organizacja czasu, obsługa social-media (Twitter, Facebook, Instagram)

2018

1 września 2018 roku opublikowałem obecny blog, działający na systemie CMS WordPress. Rozwinąłem go o nowe elementy, jak np. e-booki, sklep, podcast, newsletter.

umiejętności

WordPress 73%
Newsletter 78%
Social-media 54%
Grafika 61%
Microsoft Office 47%
Przemówienia publiczne 82%
 • wymyślenie nazwy;
 • zrealizowanie logo;
 • zaprojektowanie wizytówek;
 • stworzenie strony internetowej;
 • utworzenie i poprowadzenie portali społecznościowych;
 • przygotowanie opisów produktów i wprowadzenie ich do systemu CMS;
 • skonfigurowanie newslettera;
 • nadzorowanie zamówień i kontakt z klientami;
 • stworzenie polityki prywatności;
 • połączenie kilku podstron w dwie, bardziej czytelne i nowocześniejsze;
 • skonfigurowanie newslettera;
 • utworzenie i poprowadzenie kanałów społecznościowych (Facebook, Instagram);
 • dodanie nowych użytkowników;
 • wdrożenie forum dla blogerów;
 • skonfigurowanie nowego motywu strony (w trakcie);

Chcesz dowiedzieć się więcej?