Współpraca

Jeśli zastanawiasz się, czy współpraca ze mną będzie dobrym pomysłem, jesteś w dobrym miejscu! O moich doświadczeniach, statystykach i kampaniach reklamowych, dowiesz się więcej przechodząc poniżej.

Bloger │ Copywriting │ Social-Media │ Marketing w mediach społecznościowych │ Tworzenie stron WWW │ WordPress │ Systemy CMS │ Microsoft Office

Poruszam tematy o rozwoju osobistym i motywacji, a także opowiadam o relacjach międzyludzkich. Szczerość i konkretne podejście do tematu,  jest moim zdaniem kluczowe w tego typu współpracach.

Prowadzę działania w social-mediach i piszę blog o relacjach między-ludzkich oraz rozwoju osobistym. Zajmuję się tworzeniem stron WWW w systemie WordPress, co nie oznacza, że inne systemy CMS sprawiłyby mi problem.

Stworzone strony WWW i loga

W przeciągu ostatnich lat stworzyłem strony internetowe i loga. Kilka przykładów zamieszczam poniżej, aby pokazać Ci efekt mojej współpracy z klientami. Poza realizacją logo i stron WWW, zajmowałem się również konfiguracją stron na Facebooku (fanpage), mailingiem (newsletter) czy tworzeniem grafik produktów.

(sprawdź stronę)

Zaprojektowane logo miało być proste i tanie. Z kilku przygotowanych projektów, wybrane zostało to powyższe.

(odwiedź blog)

Logo było jednym z elementów zlecenia, ponieważ łącznie z zaprojektowaniem logo, do moich obowiązków należało stworzenie strony WWW i skonfigurowanie newslettera.

(zobacz naszą stronę)

W @SunrisePlantsPL odpowiadamnie tylko za logo i nazwę, ale także marketing i logistykę. Do moich obowiązków należy prowadzenie sprzedaży i zamówień materiałów. Mam również wpływ i biorę odpowiedzialność za ostateczny wygląd produktów i usług.

Nie byłbym sobą, gdybym nie wspomniał, jak bardzo dumny jestem z tego co robię. Stworzenie własnej strony WWW, powyższego logo było początkiem, które ruszyło machinę. Wszystko co znajduje się na tym adresie, zostało tak naprawdę zaprojektowane i skonfigurowane przeze mnie, od nazw i podstron, po wybór i konfigurację wyglądu strony.

Zajmuję się tutaj marketingiem, pisaniem artykułów i jej korektą. Wdrażam nowe projekty i chętnie wchodzę w nowe współprace.

(odwiedź blog)

Logo te powstało podczas mojego projektu Metamorfoza Bloga. Poza logo, wybrałem dla uczestniczki motyw odpowiadający za wygląd strony, skonfigurowałem portale społecznościowe i system komentarzy.

(poznaj blog muzyczny)

Chociaż nie jestem autorem logo, ani nie konfigurowałem strony, w ramach projektu Metamorfoza Bloga w 2018 roku, zasugerowałem projekt logo, doradzałem i konsultowałem stronę. Autor bloga (Aleksander Janusz), zrobił ogromne postępy, a z naszej współpracy podczas projektu, jestem najbardziej dumny.


(już nie istnieje)

Szczerze mówiąc, jest to moje pierwsze profesjonalne logo, jakie zaprojektowałem. Wtedy blog miał być efektem dłuższej współpracy, aż ostatecznie stałem się za niego całkowicie odpowiedzialny. Na nim wszystkiego się uczyłem.


(blog Pauliny)

Autorką bloga jest Paulina Radziszewska, która wspiera moje działania i przygotowuje mi sesje zdjęciowe.

Opracowałem nie tylko blog i logo, ale również odpowiadam za nazwę i stworzenie portali społecznościowych oraz newslettera. Nasza współpraca wciąż się odbywa.

Otworzyłem Sklep Internetowy!

Bardzo marzyłem o motywowaniu odbiorców swojej strony, za pośrednictwem własnych produktów. Stworzyłem m.in. e-book, ćwiczenia i kubki z nadrukami. Z czasem chcę rozbudowywać swój blogowy sklep o nowe produkty, które możesz zamówić już teraz! 🙂

Kampanie, sponsorowane treści i zarządzenie CMS lub social-media

Mam za sobą współprace z mniejszymi i większymi firmami, którym pisałem treści na strony internetowe lub do portali społecznościowych, jak również przygotowywałem artykuły sponsorowane wraz z kampaniami na swoim blogu.

Napisz do mnie, jeśli:

✔ chcesz abym opublikował u siebie artykuł sponsorowany;
✔ napisał tekst dla Ciebie;
✔ potrzebujesz stworzyć profesjonalne konta w social-mediach;
✔ planujesz prowadzić działania za pomocą newslettera;
✔ potrzebujesz stworzyć stronę WWW;
✔ poszukujesz kogoś kto skonfiguruje portale społecznościowe;
✔ szukasz osoby do prowadzenia kanałów social-media;

Mogę dla Ciebie pomóc poprzez:

✅ spotkanie lub wizytę w Twojej firmie;
✅ mailowe konsultacje;
✅ szkolenia i warsztaty – otwarte lub w siedzibie Twojej firmy;

Na początku chciałbym Ci opowiedzieć o tym jak wygląda realizacja. Na początku poznaję Twoje oczekiwania, piszę artykuł lub post, a część promocyjna jest już wliczona w wynagrodzenie.

Statystyki:

Przygotuj się na Start działał od 1 stycznia 2017 – 30 kwietnia 2018 roku. Jego misją było uświadamianie, że nie powinniśmy przejmować się zdaniem ludzi i robić swoje.

Uświadamiał jak wszyscy różnimy się od siebie i dlaczego ważne jest, abyśmy się wzajemnie szanowali. Jego motto brzmiało ,,Życie jest jak maraton, do którego należy się przygotować”, stąd nazwa Przygotuj się na Start!

Blog dotarł do 25 600 tyś. osób, a odsłon było ponad 94 tyś! Więcej statystyk można odczytać z utworzonego w Google Analitycs raportu.

Wsparcie Bloga I Porady dla Blogerów utworzyłem 1 kwietnia 2017 roku. Ostatni artykuł pod skrzydłami bloga został opublikowany 31 października 2018 roku. Na blogu dzieliłem się odpowiedziami na pytania odnośnie blogowania i promocji własnej strony internetowej w sieci. Zamieszczałem na nim instrukcje i poradniki graficzne, odnośnie konfiguracji, zarządzania oraz planowania działań na blogu i w portalach społecznościowych.

Blog dotarł do 11 500 tyś. osób, a odsłon było ponad 36 tyś! Więcej statystyk można odczytać z raportu od Google Analitycs.

PatrykTarachon.pl jest efektem wszystkiego, czego nauczyłem się przez poprzednie lata. Oba blogi przestały istnieć ze względu na prace nad nową stroną internetową, co za tym idzie – dalszym rozwojem. Obecnie prowadzę blog pod własnym imieniem i nazwiskiem. Powody tej decyzji wyjaśniam w artykule ,,Jak przeprowadziłem rebranding bloga„.

Blog pod własnym imieniem i nazwiskiem otworzyłem 1 września 2018 roku. Piszę na nim o relacjach międzyludzkich i wzajemnym szacunku. Moją misją jest również uświadamianie jak radzić sobie ze swoimi kompleksami oraz wadami. Zależy mi na podniesieniu na duchu tych, którzy nie wierzą w siebie lub są z tego powodu poniżani.

Blog jest także miejscem, w którym opisuję wzloty i upadki, przedstawiam swoje poglądy i punkt widzenia na świat, walcząc ze stereotypem, że młodego z góry można przekreślać w sferze opinii i wyrażania własnego zdania.

Dokładne statystyki, zamieściłem w dostępnym poniżej raporcie, wygenerowanym przez Google Analitycs.

FB: 2290 odbiorców

Instagram: 1570 obserwujących

Statystyki Facebook

Statystyka Facebook Fanpage - 2018

KONTAKT:

kontakt@PatrykTarachon.pl

Gwarantuję:

  • Zaangażowanych czytelników, którzy potrafią dostrzec wartościowy produkt lub usługę;
  • Sponsorowany artykuł wraz z promocją w portalach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter), wzięte pod uwagę przy podaniu ceny wynagrodzenia;
fot. Paulina Radziszewska / Patryk Tarachoń

Przykładowe kampanie przeprowadzone na blogu:

  • Tworzenie artykułów sponsorowanych pod kampanie BrandSabbath.com.
  • Redagowanie dla MojaMatura.pl, polegający na motywowaniu czytelników magazynu przed egzaminami, aby się nie poddawały.
  • Współpraca z PoKielichu.pl. Powstał artykuł oraz płatna kampania w portalach społecznościowych, która dotarła do 6 000 odbiorców.
  • Recenzja serii książek ,,Chcę Być Kimś” Michała Zawadki, która dotarła do 12 000 osób.

Napisz do mnie:

* Wysyłając wiadomość, wyrażasz zgodę na politykę prywatności ciasteczek i RORO. Więcej informacji Polityka Prywatności

fot. Paulina Radziszewska

Ruszyłem z newsletterem, w którym wysyłam więcej przemyśleń, cytatów, informacji z życia prywatnego i wszystkiego co robię na blogu. Dzięki mailingom, będziesz w grupie osób, do których wysyłam treści, zaplanowane na blogu w postaci tekstu. Dostaniesz treść w luźniejszej formie, na długo przed publikacją jej na blogu!

Zapisz się już teraz, aby dostawać więcej! 🙂