Współpraca

fot. Paulina Radziszewska

Sprawdź co możemy wspólnie zrobić

Bloger │ WordPress │ Zakładanie stron WWW

Dlaczego warto podjąć współpracę?

Jeśli zastanawiasz się, czy współpraca ze mną będzie dobrym pomysłem, jesteś we właściwym miejscu!

O moich doświadczeniach, statystykach i kampaniach reklamowych, dowiesz się więcej przechodząc poniżej.

Co mogę dla Ciebie zrobić

testy i recenzje produktów

wpisy sponsorowane

Tworzenie stron WWW

patronaty medialne

Budowanie social-media

Tworzenie newslettera

Czym się zajmuję

fot. Patryk Tarachoń

Piszę blog o motywacji

Poruszam tematy o rozwoju osobistym i motywacji, a także opowiadam o relacjach międzyludzkich. Szczerość i konkretne podejście do tematu, jest moim zdaniem kluczowe w tego typu współpracach.

fot. Paulina Radziszewska

Zarządzam stronami WWW

Prowadzę działania w social-mediach i piszę blog o relacjach między-ludzkich oraz rozwoju osobistym. Zajmuję się tworzeniem stron WWW w systemie WordPress, co nie oznacza, że inne systemy CMS sprawiłyby mi problem.

fot. Paulina Radziszewska

Prowadzę sklep internetowy

Stworzyłem m.in. e-book, ćwiczenia i kubki z nadrukami. Z czasem chcę rozbudowywać swój blogowy sklep o nowe produkty, które możesz zamówić już teraz!

Stworzone strony WWW i logotypy

W przeciągu ostatnich lat stworzyłem strony internetowe i loga. Kilka przykładów zamieszczam poniżej, aby pokazać Ci efekt mojej współpracy z klientami. Poza realizacją logo i stron WWW, zajmowałem się również konfiguracją stron na Facebooku (fanpage), mailingiem (newsletter) czy tworzeniem grafik produktów.

Zaktualizowałem stronę pod nowe wymogi, zbudowałem newsletter, założyłem i poprowadziłem kanały społecznościowe (Facebook, Instagram), zbudowałem forum.

Odpowiadam za logo i nazwę, a także marketing i logistykę. Do moich obowiązków należy prowadzenie sprzedaży i zamówień materiałów.

Zaprojektowałem logo, stworzyłem stronę i zająłem się migracją treści na nowy adres oraz skonfigurowałem newsletter. 

Opracowałem nie tylko blog i logo, ale również odpowiadam za nazwę i stworzenie portali społecznościowych oraz newslettera. Ponadto przeszkoliłem autorkę z obsługi WordPress i wtyczek.

Moim zadaniem było stworzenie logo. Ponadto zająłem się wyborem i wdrożeniem nowej szaty graficznej i zoptymalizowaniem strony pod SEO.

Moim zadaniem było zaktualizowanie strony i sprawienie, aby była bardziej przejrzysta i czytelna. Wgrałem nowy motyw i połączyłem podstrony. 

Chociaż nie jestem autorem logo, ani nie konfigurowałem strony, to w ramach projektu Metamorfoza Bloga w 2018 roku, zasugerowałem projekt logo, doradzałem i konsultowałem stronę.

Wgranie i konfiguracja motywu oraz doradztwo z zakresu social-media i wysyłania newslettera.

Logo te powstało podczas mojego projektu Metamorfoza Bloga. Poza logo, wybrałem dla uczestniczki motyw odpowiadający za wygląd strony, skonfigurowałem portale społecznościowe i system komentarzy.

Logo było jednym z elementów zlecenia, ponieważ łącznie z zaprojektowaniem logo, do moich obowiązków należało stworzenie strony WWW i skonfigurowanie newslettera.

Moje pierwsze profesjonalne logo, jakie zaprojektowałem. Wtedy blog miał być efektem dłuższej współpracy, aż ostatecznie stałem się za niego całkowicie odpowiedzialny.

fot. Paulina Radziszewska

Blogowanie i tworzenie stron

Zajmuję się pisaniem artykułów i ich promowaniem. Wdrażam nowe projekty i chętnie wchodzę we współprace.

Wszystko co znajduje się pod tym adresem, zostało skonfigurowane przeze mnie. Od nazw i podstron, po wybór i edycję wyglądu strony.

Mam za sobą współprace z mniejszymi i większymi firmami, którym pisałem treści na strony internetowe lub do portali społecznościowych.

Opowiadanie o relacjach

Na blogu opisuję relacje międzyludzkie, motywację i rozwój osobisty.

Dzielę się swoimi spostrzeżeniami, wspieram osoby w grupach społecznościowych i odpowiadam na ich wiadomości, ofiarując wsparcie.

Współpraca

Rekomendacje

,,Facet, który potrafi zainspirować do działania. Dzięki jego działaniom oraz wpisom pojawiły się w moim miejscu w internecie zainspirowane przez niego teksty."
Bartosz Rozwadowski
Bloger Rozbria.pl
,,Patryk konsekwentnie podąża do przodu, nie pomijając w swoich postach trudnych, kontrowersyjnych tematów. Podziwiam jego konsekwencję i zaangażowanie. Warto dać mu szansę!"
Aleksander Janusz
GalaktykaMuzyki.blogspot.com
,,Wspólne projekty, sesje zdjęciowe i teksty z Patrykiem, przebiegają w sympatycznej atmosferze. Cieszę się z możliwości współpracy i wiem, że pewnie jeszcze nie raz wspólnie coś zdziałamy."
Paulina Radziszewska
Fotograf WymiarowyBlog.pl
,,Bardzo ważne, ciekawe teksty - o sprawach znanych i nieznanych, a także o tych, o których nieraz zapominamy, choć powinniśmy o nich pamiętać. Głęboka refleksja, interesujące spostrzeżenia. Serdecznie polecam".
Maria Kąkol
Członkini Zamkniętej Listy
,,Współpraca z Patrykiem opiera się na punktualnie i prawidłowo wykonanych zadaniach"
Filip Stolarski
Product Owner at Info Design and CoreSoft Labs
,,Polecam. Dużo motywacji. Wartościowe miejsce. Piękne cytaty"!
Magda Wójcik
Czytelniczka

Napisz do mnie, jeśli:

✔ Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej WordPress;

✔ chcesz abym opublikował u siebie artykuł sponsorowany;

✔ planujesz prowadzić działania za pomocą newslettera;

Mogę dla Ciebie pomóc poprzez:

✅ spotkanie lub wizytę w Twojej firmie;
✅ mailowe konsultacje;
✅ szkolenia i warsztaty – otwarte lub w siedzibie Twojej firmy;

Na początku chciałbym opowiedzieć, jak wygląda realizacja. Na początku poznaję oczekiwania, piszę artykuł lub post, a część promocyjna jest już wliczona w wynagrodzenie.

Statystyki:

PatrykTarachon.pl jest efektem wszystkiego, czego nauczyłem się przez poprzednie lata. Oba blogi przestały istnieć ze względu na prace nad nową stroną internetową, co za tym idzie – dalszym rozwojem. Obecnie prowadzę blog pod własnym imieniem i nazwiskiem. Powody tej decyzji wyjaśniam w artykule ,,Jak przeprowadziłem rebranding bloga„.

Blog pod własnym imieniem i nazwiskiem otworzyłem 1 września 2018 roku. Piszę na nim o relacjach międzyludzkich i wzajemnym szacunku. Moją misją jest również uświadamianie jak radzić sobie ze swoimi kompleksami oraz wadami. Zależy mi na podniesieniu na duchu tych, którzy nie wierzą w siebie lub są z tego powodu poniżani.

Blog jest także miejscem, w którym opisuję wzloty i upadki, przedstawiam swoje poglądy i punkt widzenia na świat, walcząc ze stereotypem, że młodego z góry można przekreślać w sferze opinii i wyrażania własnego zdania.

Dokładne statystyki, zamieściłem w dostępnym poniżej raporcie, wygenerowanym przez Google Analitycs. 

Statystyki Facebook

Statystyka Facebook Fanpage - 2018

Gwarantuję:

  • Zaangażowanych czytelników, którzy potrafią dostrzec wartościowy produkt lub usługę;
  • Sponsorowany artykuł wraz z promocją w portalach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter), wzięte pod uwagę przy podaniu ceny wynagrodzenia;

fot. Paulina Radziszewska / Patryk Tarachoń

Przykładowe kampanie przeprowadzone na blogu:

  • Tworzenie artykułów sponsorowanych pod kampanie BrandSabbath.com.
  • Redagowanie dla MojaMatura.pl, polegający na motywowaniu czytelników magazynu przed egzaminami, aby się nie poddawały.
  • Współpraca z PoKielichu.pl. Powstał artykuł oraz płatna kampania w portalach społecznościowych, która dotarła do 6 000 odbiorców.
  • Recenzja serii książek ,,Chcę Być Kimś” Michała Zawadki, która dotarła do 12 000 osób.

Chcesz dowiedzieć się więcej?