0
Zagadki na spostrzegawczość oraz inteligencję? Zadania na logikę z odpowiedziami? Zaskocz znajomych, przyjaciół lub rodzinę!
Lifestyle Quizy

Zadania na logikę – sprawdź siebie lub znajomych! [QUIZ]

2 kwietnia 2021

Zagadki na spostrzegawczość oraz inteligencję? Zadania na logikę z odpowiedziami? Zaskocz znajomych, przyjaciół lub rodzinę!

Chcesz zaskoczyć swoich bliskich lub rozkręcić spotkanie ze znajomymi, przyjaciółmi lub rodziną? Poniżej znajdziesz zadania na logikę, które wymagają nieschematycznych odpowiedzi. Zadając pytania bliskim, poproś o zastanowienie się nad odpowiedziami, aby zaczęli się gubić w myślach. Szukasz pomysłu na urozmaicenie czasu wolnego w gronie znajomych, przyjaciół lub rodziny? Sprawdź 20 zadań na logikę, przechodząc niżej!

Zadania na logikę w grupie

Dużo większą zabawę daje pewien sposób, który sprawdziłem na swojej rodzinie, przyjaciołach oraz znajomych. Podkreśl, że powiesz, kiedy będzie można udzielić odpowiedzi. Gdy już będziesz mieć pewność, że wszyscy są gotowi odpowiedzieć na pytania, daj jeszcze chwilę. Im dłużej będą analizować pytanie, tym mniej będą mieli pewności, czy ich odpowiedź jest poprawna.

Gdy ktoś udzieli poprawnej odpowiedzi, dawaj do zrozumienia, że odpowiedź może być błędna. Wtedy pytaj kolejno następnych osób, co by odpowiedzieli. Tym sposobem zabawa będzie dużo bardziej ekscytująca i budująca poczucie niepewności.

Dodatkowo możesz odnotowywać, kto udzielił najwięcej poprawnych odpowiedzi. Wtedy możesz w innych zabawach podczas imprezy zlecić dodatkowe zadania dla tych, którzy udzielili najmniej prawidłowych odpowiedzi. Nie zdradzaj ile pytań czeka pozostałe osoby w pokoju. Możesz również przygotować niespodziankę dla tej osoby, która najlepiej odpowiedziała. To także niespodziewany zabieg, który doda spotkaniu dodatkowych emocji.

Odpowiedź wyświetli Ci się po naciśnięciu na pytanie. Mimo to zachęcam do spróbowania swoich sił bez sprawdzania odpowiedzi. Ciekawy jestem, ile czasu zajmie Ci odpowiedzenie na wszystkie?

20 pytań – quiz

[wp_quiz id=”30808″]

Sprawdź również inne quizy, które dla Ciebie przygotowałem. Wystarczy, że odwiedzisz zakładkę Lifestyle z Quizami. Znajdziesz tam m.in. quiz dotyczący pokoleń na rynku pracy, definicji celów lub poczucia szczęścia. Udostępniając ten post swoim znajomym na Messengerze lub Twitterze, pomożesz mi w docieraniu do nowych osób.

Teraz mam do Ciebie kilka pytań. Zachęcam do dyskusji i odpowiedzi na następujące pytania w komentarzach poniżej. 😉 Czy Twoi najbliżsi byli w stanie odpowiedzieć na powyższe pytania prawidłowo, czy zajęło im to chwilę? Jak poszło Ci bez sprawdzania odpowiedzi? Które pytanie najbardziej Cię rozbawiło lub sprawiło trudność?

Napisz w komentarzu, a następnie udostępnij ten quiz swoim znajomym! Z góry dzięki za udostępnienie. 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Elżbieta
Elżbieta
13 kwietnia 2021 16:33

Grześka mama ma 3 synów: Xawerego, Diego i…?

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x