Unsplash.com

Jaka społeczność zebrała się wokół bloga? Jak wspieracie i pomagacie w rozwoju miejsca wokół Wsparcia Bloga i za co muszę Wam podziękować. Kilka słów na temat Metamorfozy Bloga!

Dzielenie się wiedzą poprzez Wsparcie Bloga I Porady dla Blogerów, weszło mi w krew. Poszukiwanie nowych technik i możliwości jakie można wdrożyć na blogu i wokół niego, jest dla mnie samego ogromnym źródłem wiedzy, co tylko popycha mnie ku dalszemu rozwojowi.

Nie spodziewałem się, że wokół bloga pojawi się tak zaangażowane społeczeństwo, na które można będzie liczyć, a przy tym spotka mnie tak wiele rozwijających wyzwań.

Bloga stworzyła społeczność

 Społeczność jaka zebrała się wokół tego bloga jest dla mnie imponująca. Na początku każdego bloga jest tylko autor i jego blog. Tak było i w tym przypadku. Dzięki wielu ambitnym osobom, stał się już nie tylko miejscem dla mnie.
Na blogu nie piszę tylko o tym co chciałbym napisać, ale także przy okazji odpowiedzi na wiadomości z pytaniami, zwracając uwagę na komentarze i oglądając blogi, którymi się chwalicie, zwracam uwagę na to co można jeszcze poprawić, co mogłoby się przydać lub szukam rozwiązań, mogących usprawnić naszą pracę nad blogami.

Imponujące jest zaangażowanie, nie ilość

Stronę na Facebooku polubiło już 200 osób! Jestem bardzo szczęśliwy i mocno Was tulę na samą myśl o tym ilu Was się zebrało. Dziękuję serdecznie i obiecuję, że jeszcze wiele przed nami. Może 200 nie jest spektakularną liczbą, ale wśród tych 200 osób jest wielu angażujących się i pracowitych ludzi, którzy pytają i wdrażają sugerowane przeze mnie działania.
Jestem pod wrażeniem pomysłowości wielu z Was, mającymi odwagę i chęci, aby po zapoznaniu się z poradnikami, eksperymentować z nimi tworząc coś zupełnie nowego. To jest właśnie prawdziwa pasja do blogowania i chęć naginania schematów. Bardzo mi to imponuje i wiele mnie uczy.

Kilka słów na temat Metamorfozy Bloga

Do końca sierpnia poznacie efekty akcji #MetamorfozaBloga. W połowie czerwca poinformowałem o możliwości udziału w akcji, podczas której pomogę blogerom na edycji ich blogów w taki sposób, aby stały się funkcjonalne, czytelne i skupiały uwagę odbiorców, niż miały je odstraszać. Więcej na temat akcji przeczytasz w artykule ,,Jak zmieniają się blogi po naszych wskazówkach
Wkrótce na blogu pojawi się również kilka artykułów i poradników, nie związanych z akcją, natomiast już 31 sierpnia podsumowanie Metamorfozy Bloga!
Jeszcze raz wielkie dzięki za zaufanie, wszystkie wiadomości, możliwości współpracy i czas jaki poświęciliście do tej pory na kontakt i zaangażowanie.

Udostępnij dalej:
Autor: Patryk Tarachoń
Nazywam się Patryk i jestem blogerem. Treści artykułów opieram na prywatnych doświadczeniach oraz sytuacjach czerpanych z otaczającej codzienności. Często swoje wypowiedzi bazuję na doświadczeniach i spostrzeżeniach.