Unsplash.com

Z jakimi kobietami warto się związać? Czyli jakie kobiety najlepiej omijać, a z którymi spróbować zbudować dłuższą relację? Opis idealnej Kobiety według mężczyzny!

Zdarzają się takie dziewczyny, które my mężczyźni zapamiętujemy na długo z tej dobrej lub złej strony. Tę drugą część, , z pewnością będziemy omijać szerokim łukiem.
Przygotowałem dla Was, drodzy Panowie listę typów dziewczyn, których moim zdaniem należy trzymać się jak najdalej i tych z którymi właśnie warto spróbować związać się na dłużej!

 

Powinniśmy starać się o dobry kontakt z dziewczynami. Podrywanie nie byłoby takie trudne, gdybyśmy mimo wszystkiego, zawsze otwarcie mogli pogadać. Nie bójmy się poruszania z partnerką tematów, które są dla nas ważne, starając się przy tym wyjaśnić o co nam chodzi i dlaczego coś jest dla nas ważne.

 

Nieszanujące się „plastiki”

Nie mają szacunku do siebie, ani tym bardziej do innych. Uważają, że wszystko wiedzą najlepiej i nikt im nie ma prawda im podskoczyć. Zero powiewności, gracji, kobiecości, tylko kicz od stóp do głowy, nie tylko w sposobie ubrania się, ale też w zachowaniu.

Wszystkich muszą ustawiać się pod nie po swojemu i nie ma możliwości przemówienia im do rozsądku. Są zwyczajnie głupie i w dodatku nigdy nie wiadomo jaki pomysł im przyjdzie do głowy. Najpierw kręcą tyłkami przed naszymi oczami błagając ciałem o klapsa, a gdy dostaną to muszą oczywiście oddać w mordę udając niedostępne.

 

Plotkary w najgorszym tego słowa znaczeniu

Wyciągnie z koleżanki wszystkie informacje, aby rozpowiedzieć je dalej w zmienionej wersji. Wiecznie narzekają, że faceci to świnie, którzy nic nie potrafią zrobić, a same poza gadaniem nie wiele osiągają. Koniec końców same nie potrafią włączyć wiertarki.

 

Bajkopisarki prowokujące kłopoty

Ten typ dziewczyny, wybrał sobie najgłupsze zadanie, a mianowicie robienie smrodu dookoła siebie, a następnie przepraszające w koło za to samo, znów nie rozumiejąc błędu. Celowo użalają się nad sobą, robiąc wszystko aby skłócić innych i wyjść najlepiej z problemu. Cieszy ich zamieszanie wokół siebie i są dumne, z bycia „niewinnymi”. Zwykle się przemądrzają, wymyślają kłamstwa kłócąc ze sobą dwóch zaprzyjaźnionych kumpli, do tego roznosząc na wszystkich plotki.

 

Na mecz, do kina lub piwa

Czas na pozytywną część grupy dziewczyn, które miałem okazję poznać na swojej drodze. Wyluzowane dziewczyny, uśmiechnięte i zawsze pomocne. Można z nimi rozmawiać na wszystkie tematy, a gdy są skrępowane to jedynie się śmieją. Zwykle właśnie tę grupę powyżej wymienione kretynki, lubią obrażać. Ta grupa jest wspaniała, nie prowokuje, ma w nosie co mówią inni.

Nie rozmawiają o ciuchach, kosmetykach, chłopakach, ani też nie plotkują i rzadko kiedy robią problemy. Takie które potrafią powiedzieć stanowczo „nie”, pracować nad swoimi wadami i bez owijania w bawełnę powiedzieć nam wprost co jest na rzeczy, nawet jeżeli chodzi o sprawy dość mało kulturalne. Za nimi wskoczyłbym w ogień ponieważ są fair. Z nimi zawsze możemy normalnie pogadać.

 

Szare myszki

Ostatnia grupa to ciche i zagubione dziewczyny. Nie odzywają się, mruczą pod nosem oraz boją się gdziekolwiek wyjść. Nie odtrącam takich osób, też są ludźmi i jak chcą to mogę z nimi pogadać. Trudno do nich zagadać, ale jeżeli uda się zdobyć ich zaufanie, mogą stać się prawdziwymi towarzyszkami jak przedostatnia grupa dziewczyn.

 

Idealna Kobieta dla Ciebie?

Powiem do Ciebie wprost i po męsku. Jeżeli szukasz idealnej partnerki nie wybieraj plastiku,, który nałoży na siebie kilogram makijażu, pomiata wszystkimi i życzy sobie słonia na złotym łańcuszku. Pomijaj kreatorki historii płaczące nad złamanymi paznokciami i takie, które zostawiłyby dziecko same sobie, żeby tylko spędzić wieczór ze znajomymi w klubie. Żadna z nich dopóki nie wydorośleje, nie sprawi aby Twoje życie było lepsze. Może seks i poczucie męskości zapewni, ale nic więcej.

Byłem w różnych związkach i najlepiej mi było spędzać czas z tymi dziewczynami co sprostały wspólnym wyjazdom rowerowym, organizacjom ognisk oraz wielu innym ciekawym zajęciom. Wspólnie jeździliśmy po Polsce, śmialiśmy się przy zachodach słońca i rozrabialiśmy w miejscach publicznych. Chociaż z wieloma dziewczynami tak można, te dużo rzadziej mają aluzje, problemy i potrzebę robienia z Ciebie ideału narzuconego przez najlepsze „przyjaciółki”.

Przemyśl to przyjacielu!

Udostępnij dalej:
Autor: Patryk Tarachoń
Nazywam się Patryk Tarachoń. Piszę o relacjach międzyludzkich, motywacji i rozwoju osobistym. Treści artykułów opieram na prywatnych doświadczeniach oraz sytuacjach czerpanych z otaczającej codzienności.