Unsplash.com

Jak wygląda współpraca blogerska i artykuły, napisane we współpracy z innymi blogerami? Które teksty warto przeczytać oraz w jakich warunkach powstały! Sprawdź co razem stworzyliśmy z innymi autorami!

Do sieci trafia wiele tekstów. Niektóre nie dają nic konkretnego do naszego życia, inne są wręcz pewnym impulsem do działania lub pomocą w podniesieniu na duchu. Poniżej prezentuję listę treści, które miałem okazję napisać we współpracy blogerskiej.

Wymienione poniżej artykuły, mam nadzieję, że będą dla Was warte zwrócenia uwagi. Jestem wdzięczny poniższym autorom za współpracę, a Was zapraszam do lektury.

 

Co daje Internet młodym ludziom

Na nasz wspólny tekst nie było trzeba długo czekać! Patryk Witczuk jest tak niepowtarzalnym blogerem, że gdy tylko Go poznałem, chciałem abyśmy coś razem napisali.

Bez większego problemu dobraliśmy temat i stworzyliśmy tekst, który Waszej dyskusji nie przeszedł koło nosa. Wypowiedzi dwóch imienników, którzy argumentują wady i zalety obecności młodych ludzi w Internecie!

 

Skąd pierwotni ludzie wiedzieli jak się rozmnażać

Pierwszy tekst jaki napisałem we współpracy blogerskiej. Wspólnie z autorem bloga Rozbria.pl zastanawiamy się nad dość prostym pytaniem, skąd pierwotni ludzie wiedzieli jak to robić…?

Tekst do tego postu powstał dość spontanicznie. Po prostu dwóch blogerów chciało napisać coś razem. Stworzyliśmy fantastyczną treść, krążącą po sieci. Część oczywiście krytykowała, inna właściwie traktowała z przymrużeniem oka.

Przejrzenie wszystkich źródeł było nie lada wyzwaniem, ale również wspaniałą lekcją i przygodą. Bartosz Rozwadowski postarał się w przygotowaniu artykułu i sprawdzeniu jego pod względem błędów, które swego czasu robiłem znacznie więcej niż teraz.

 

Jak skutecznie realizować swoje cele

Na blog Michała Iwańskiego napisałem gościnny artykuł o tym jak realizować swoje cele tak, aby ich nie odkładać. W pięciu krokach wyjaśniam jak działać, aby czuć się bliższym celu i czym są wtedy niepowodzenia.

Michał jest wielkim człowiekiem. Z ogromnym talentem autorskim i pomysłem na blog. Jego teksty są otwarte i właśnie tym mi zaimponował. Do tego ogromny profesjonalizm. Napisanie dla Niego tekstu było formalnością, chociaż głowiłem się aby wyszło jak najlepiej.

 

Cytaty i sentencje o rozwoju osobistym

Wraz z Pawłem poznałem się w sumie przypadkiem. Jest bardzo ambitny. Nie poddaje się i do tego zwyczajnie podnosi na duchu. Niezwyczajne jednak w tym jest to z jaką pasją to robi!

Właśnie dlatego napisaliśmy specjalnie na ten tekst własne porady w formie cytatów i sentencji. Jeżeli wprowadzisz te przemyślenia do swojego życia i będziesz się ich trzymać, z pewnością dasz radę wszystkim przeciwnościom!

 

Sprawdzone porady dla blogerów

Wspólnie z Joanną Bogielczyk spisaliśmy kilka najważniejszych naszym zdaniem porad odnośnie tego jak działać, aby blog był chętniej odwiedzany i prowadzony profesjonalnie.

Artykuł pojawił się na blogu Joanny gdzie na zmianę wymieniamy się zdaniem i spostrzeżeniami odnośnie wymienianych punktów.

Za możliwość udziału i wspólnej pracy, dziękuję każdemu z nich. To była dla mnie niepowtarzalna okazja, aby móc ich bliżej poznać. Z niektórymi regularnie piszemy czy mamy okazję się spotkać. Tego rodzaju treści pokazują jakimi jesteśmy ludźmi. Jak starannie łączymy siły aby stworzyć coś niepowtarzalnego, wbrew temu co myśli hater.

 

Powiem Ci na uszko #2 Rady na życie

Gdy Magda ruszyła z serią, nie spodziewałem się, że będę miał w niej czynny udział. Uwielbiam dzieciaki. Są wspaniałe bo nie umieją tak kłamać. Są szczere i dobitnie udowadniają kogo nie lubią.

Nie patyczkują się i są szczere. Poza tym rozmowa z nimi zupełnie inaczej wygląda. Jest bardziej rozwijająca niż z człowiekiem.

Wracając do tematu: ,,Powiem Ci na Uszko” jest serią postów z wypowiedziami blogerów na temat co powiedzieli by dziecku à propos tego co jest w życiu najważniejsze.

 

Historia miejsc z Białegostoku o której nie miałeś pojęcia!

Białystok jest pięknym miastem z bogatą historią. Wspólnie z Bartkiem uznaliśmy, że chcielibyśmy jeszcze raz napisać coś razem. Pomysł z opisem miejsc w Białymstoku, których już nie znajdziemy na mapie lub o których nawet możemy nie mieć szansy usłyszeć, okazał się strzałem w dziesiątkę!

W tym artykule, zabieramy Was po najbardziej pięknych i zapomnianych historiach miejsc w Białymstoku, z których w wielu przypadkach często korzystamy, a nie mamy pojęcia o tym, czego świadkami były wymienione budynki. Zapraszamy do podróży przez historyczne miejsca Białegostoku!

 

Artykuł pojawił się na łamach bloga Bartosza Rozwadowskiego (Rozbria.pl) 18 listopada 2018 roku.

 

Współpraca z blogerami ma swoje zalety!

Moment kiedy coś wspólnego odnosi sukces, daje ludziom trochę rozrywki, albo do myślenia, jest właśnie tym co według mnie jest w tym najlepsze. Liczę, że znasz wszystkie te teksty, tudzież masz potrzebę ich nadrobienia. Uwierz mi, naprawdę warto.

 

 

Wesprzyj podając dalej
Autor: Patryk Tarachoń
Nazywam się Patryk Tarachoń. Piszę o relacjach międzyludzkich, motywacji i rozwoju osobistym. Treści artykułów opieram na prywatnych doświadczeniach oraz sytuacjach czerpanych z otaczającej codzienności.