Jak możesz pomóc i nie tylko ofiarując przy okazji coś więcej? W jaki sposób sprawić komuś radość i jakie gesty się liczą? Poznaj Patryka i sprawdź z jaką prośbą się do Ciebie zwraca!

Nie chcę zanudzać ani wzbudzać poczucia winy. Zwyczajnie tak jak w tytule uważam, że warto pomagać, a czasem nawet gest wystarczy aby sprawić komuś radość. Nie chcę Cię do niczego namawiać ani zmuszać, ale skoro mam ten blog, nie chcę być obojętny na wiadomości takie jak ta. Zatem w imieniu pewnego wspaniałego człowieka chciałbym Ci o kimś opowiedzieć. Natomiast to co już zrobisz jest Twoją decyzją.

Poznaj naszego bohatera

Odezwał się do mnie imiennik Patryk. W przyszłym roku kończy 27 lat. W wieku 17 lat, na skutek wypadku doznał urazu rdzenia kręgowego. Pochodzi z miejscowości Chełmno (nad Wisłą), gdzie mieszka z mamą, która zapewnia mu całodobową opiekę i również niepełnosprawnym ojczymem. Wspólnie dzielą jednopokojowe mieszkanie.
Poza polepszaniem swojego stanu zdrowia, pasjonuje się psychoneuroimmunologią, uczy się śpiewu, lubi czytać rozwojowe książki oraz fotografować.

Z jaką prośbą się do Ciebie zwracamy

W imieniu Patryka chciałbym poprosić w miarę możliwości abyście wsparli naszego kolegę. Dzięki Fundacji Avalon, której jest beneficjentem, możesz przekazać 1% podatku ( KRS: 0000270809 , Cel. Sz.: Bernadoowski, 2239 ) lub wysłać SMS o treści: POMOC 2239 na numer: 75 165 ( wprost na me subkonto w fundacji, koszt to: 6.15zl brutto- 5zł pomocy). Jest również możliwość dokonania darowizny IBAN: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001 TYTUŁEM: Bernadoowski, 2239 ( Bank BGŻ NBP Paribas Bank ).

Co możesz zrobić?

Patryk chciałby w tym roku ofiarować coś ciekawego i radosnego dla swojej Mamy za poświęcanie się opiece i wszystkim co dla Niego robi. Potrzebują również ogrzewania do kuchni i łazienki, jak również uzupełnienie kończącego się zapasu suplementów. Każdy gest się liczy.
Jeżeli chcesz poznać więcej informacji odwiedź link klikając poniżej na:
Pomoc jest dobrowolna

 

Wesprzyj podając dalej
Autor: Patryk Tarachoń
Nazywam się Patryk Tarachoń. Piszę o relacjach międzyludzkich, motywacji i rozwoju osobistym. Treści artykułów opieram na prywatnych doświadczeniach oraz sytuacjach czerpanych z otaczającej codzienności.