Które blogi warto czytać? Lista ciekawych i polecanych blogerów w Polsce?Sprawdź polecane blogi, które warto polecać dalej!

Które blogi warto czytać? Lista ciekawych i polecanych blogerów w Polsce?Sprawdź polecane blogi, które warto polecać dalej!

Czasem komuś nie podoba się to, co robię lub są ciekawi, kogo czytam i polecam. Postanowiłem stworzyć listę blogerów, których chciałbym im polecić. W poniższym tekście znajdziesz 5 twórców, którym towarzyszę oraz kibicuję od lat. Poznaj polecane blogi, które warto czytać, jak również polecać dalej!

Lista polecanych blogów

Osobiście czytam blogi, których autorzy dzielą się swoimi przemyśleniami oraz punktem widzenia na różne sprawy. Na liście zamieściłem twórców, którzy podobnie do mnie piszą o motywacji, rozwoju osobistym i relacjach międzyludzkich. Poniżej znajdziesz moje TOP5 blogerów, których odwiedzam najczęściej. Kiedyś spisałem listę ,,TOP10: Polecane blogi i blogerzy z Białegostoku„. Jeśli chcesz poznać twórców z moich rodzinnych stron, znajdziesz tam regularnie publikujących autorów.

NieidealnaAnna.pl

Obserwujący mnie w portalach społecznościowych i osoby z Zamkniętej Listy, doskonale wiedzą o mojej znajomości z Anią Chomiak. Od kilku lat się wspieramy oraz współpracujemy. Jeszcze zanim poznałem się z Anią podczas premiery książki ,,Nieidealnik”, już wcześniej czytałem bloga, którego pisze od 2013 roku. Miejsce to jest pełne motywacji, szczerości i treści o samoakceptacji, nie tylko dla kobiet, a dla każdego, kto potrzebuje uwierzyć w siebie i podnieść się na duchu. Sprawdź recenzje, które pojawiły się na blogu ,,Recenzje na blogu”.

AndrzejTucholski.pl

Ma coś w sobie, co zaraża optymizmem. Jego działania bywają dla mnie inspiracją. Podobnie jak ja, Andrzej poszukuje odpowiedzi na pytania, które wydają się banalne. W rzeczywistości, gdyby głębiej się nad nimi zastanowić pod kątem filozoficznym, okazują się bardzo złożonym mechanizmem. Wolne chwile poświęcam m.in. na podcast i treści publikowane przez Andrzeja, aby zastanowić się nad naturalnymi odruchami, które każdy z nas wykonuje.

ZycieJestPiekne.eu

Autorem bloga jest Michał Maj, który również jest dla mnie ogromną inspiracją. Jego blog emanuje pozytywną energią, która zachęca do życia i odkrywania świata. Poza bogatymi treściami, w artykułach Michała możemy obejrzeć niesamowite zdjęcia z podróży i codzienności autora. Jeśli oglądasz filmy na Netflix, zobacz listę polecanych przeze mnie filmów ,,15 produkcji które warto zobaczyć w Netflix!”.

Zaniczka.pl

Renata pisze o niepełnosprawności i poprzez swój punkt widzenia, zwraca uwagę na problemy, które są dookoła nas, a przy tym mają ogromne znaczenie dla osób niepełnosprawnych. Podoba mi się, że nie obawia się kontrowersyjnych tematów i wypowiedzi, które zaprzątają głowy tysięcy czytelników, co doprowadza do dyskusji.

JasonHunt.pl

Byłbym ignorantem, gdybym nie wspomniał o blogu. Jak większość blogerów jestem posiadaczem książek Tomka o blogowaniu. Co jakiś czas sprawdzam, co nowego opublikował i nadrabiam publikacje w postaci wpisów, webinarów czy podcastów. Przy okazji posłuchaj podcastów, które warto przesłuchać ,,Podcasty których warto słuchać”.

Polecane blogi oraz…

Jeśli chcesz czytać mój blog, bardzo się cieszę. Wielu stałych czytelników dołączyło do Zamkniętej Listy, w której wspólnie tworzymy to miejsce. Jeśli jeszcze mnie nie znasz, zapraszam do podstrony O mnie, w której zdradzam więcej o idei bloga. W skrócie tworzę, ponieważ w ten sposób wyrażam siebie, walczę ze swoimi demonami i mogę wspierać osoby, które podobnie do mnie, spotkały się lub wciąż borykają z tymi samymi problemami.

Chociaż piszę o motywacji i rozwoju osobistym, nie ukrywam, że trudno jest być uśmiechniętym i pozytywnie nastawionym na 100%. Również jest mi ciężko w sytuacjach, gdy ludzie nie myślą, jaką krzywdę wyrządzają innym swoimi słowami. Świadomy, jak często motywacyjne cytaty i porady okazują się bujdą, na moim blogu nie zawsze piszę o tym, jakie życie bywa kolorowe, bo nie zawsze takie jest.

Jeśli znasz miejsca w sieci, które przepełnione są motywacją, zostaw link w komentarzu! 🙂 Dzęki!

Wesprzyj podając dalej
Autor: Patryk Tarachoń
Nazywam się Patryk Tarachoń. Piszę o relacjach międzyludzkich, motywacji i rozwoju osobistym. Treści artykułów opieram na prywatnych doświadczeniach oraz sytuacjach czerpanych z otaczającej codzienności.