Które blogi warto czytać? Lista ciekawych i polecanych blogerów w Polsce?Sprawdź polecane blogi, które warto polecać dalej!

TOP5: Polecane blogi, które warto czytać!

Które blogi warto czytać? Lista ciekawych i polecanych blogerów w Polsce? Sprawdź polecane blogi, które warto polecać dalej!

Czasem komuś nie podoba się to, co robię lub są ciekawi, kogo czytam i polecam. Postanowiłem stworzyć listę blogerów, których chciałbym im polecić. W poniższym tekście znajdziesz 5 twórców, którym towarzyszę oraz kibicuję od lat. Poznaj polecane blogi, które warto czytać, jak również polecać dalej!

Lista polecanych blogów

Poniższy tekst powstał ramach inicjatywy BlogLINE.pl w #My5RecommendedBlogs. Osobiście czytam blogi, których autorzy dzielą się swoimi przemyśleniami oraz punktem widzenia na różne sprawy. Na liście zamieściłem twórców, którzy podobnie do mnie piszą o motywacji, rozwoju osobistym i relacjach międzyludzkich. Poniżej znajdziesz moje TOP5 blogerów, których odwiedzam najczęściej. Kiedyś spisałem listę ,,TOP10: Polecane blogi i blogerzy z Białegostoku„. Jeśli chcesz poznać twórców z moich rodzinnych stron, znajdziesz tam regularnie publikujących autorów.

AndrzejTucholski.pl

Ma coś w sobie, co zaraża optymizmem. Jego działania bywają dla mnie inspiracją. Podobnie jak ja, Andrzej poszukuje odpowiedzi na pytania, które wydają się banalne. W rzeczywistości, gdyby głębiej się nad nimi zastanowić pod kątem filozoficznym, okazują się bardzo złożonym mechanizmem. Wolne chwile poświęcam m.in. na podcast i treści publikowane przez Andrzeja, aby zastanowić się nad naturalnymi odruchami, które każdy z nas wykonuje.

ZycieJestPiekne.eu

Autorem bloga jest Michał Maj, który również jest dla mnie ogromną inspiracją. Jego blog emanuje pozytywną energią, która zachęca do życia i odkrywania świata. Poza bogatymi treściami, w artykułach Michała możemy obejrzeć niesamowite zdjęcia z podróży i codzienności autora. Jeśli oglądasz filmy na Netflix, zobacz listę polecanych przeze mnie filmów ,,15 produkcji które warto zobaczyć w Netflix!”.

Zaniczka.pl

Renata pisze o niepełnosprawności i poprzez swój punkt widzenia, zwraca uwagę na problemy, które są dookoła nas, a przy tym mają ogromne znaczenie dla osób niepełnosprawnych. Podoba mi się, że nie obawia się kontrowersyjnych tematów i wypowiedzi, które zaprzątają głowy tysięcy czytelników, co doprowadza do dyskusji.

JasminenGirl.pl

Byłbym ignorantem, gdybym nie wspomniał o blogu Justyny. Co jakiś czas sprawdzam, co nowego opublikowała Justyna. nadrabiam publikacje w postaci wpisów oraz  postów w portalach społecznościowych.

NieidealnaAnna.pl

Obserwujący mnie w portalach społecznościowych i osoby z Zamkniętej Listy, doskonale wiedzą o mojej znajomości z Anią Chomiak. Od kilku lat się wspieramy oraz współpracujemy. Jeszcze zanim poznałem się z Anią podczas premiery książki ,,Nieidealnik”, już wcześniej czytałem bloga, którego pisze od 2013 roku. Miejsce to jest pełne motywacji, szczerości i treści o samoakceptacji, nie tylko dla kobiet, a dla każdego, kto potrzebuje uwierzyć w siebie i podnieść się na duchu. Przy okazji posłuchaj podcastów, które warto przesłuchać ,,Podcasty których warto słuchać”.

Polecane blogi oraz…

Jeśli chcesz czytać mój blog, bardzo się cieszę. Wielu stałych czytelników dołączyło do Zamkniętej Listy, w której wspólnie tworzymy to miejsce. Jeśli jeszcze mnie nie znasz, zapraszam do podstrony O mnie, w której zdradzam więcej o idei bloga. W skrócie tworzę, ponieważ w ten sposób wyrażam siebie, walczę ze swoimi demonami i mogę wspierać osoby, które podobnie do mnie, spotkały się lub wciąż borykają z tymi samymi problemami.

Chociaż piszę o motywacji i rozwoju osobistym, nie ukrywam, że trudno jest być uśmiechniętym i pozytywnie nastawionym na 100%. Również jest mi ciężko w sytuacjach, gdy ludzie nie myślą, jaką krzywdę wyrządzają innym swoimi słowami. Świadomy, jak często motywacyjne cytaty i porady okazują się bujdą, na moim blogu nie zawsze piszę o tym, jakie życie bywa kolorowe, bo nie zawsze takie jest.

Jeśli znasz miejsca w sieci, które przepełnione są motywacją, zostaw link w komentarzu! 🙂 Dzęki!

Dołącz do Zamkniętej Listy

Spodobał Ci się powyższy artykuł? Zanim weźmiesz udział w dyskusji, uzyskaj dostęp do darmowych materiałów i dołącz do społeczności, z którą podejmujemy się różnych wyzwań!

Zapisując się, otrzymasz [ZA DARMO]:

🔸 Darmowe rozdziały książek

🔸 Kalendarz z celami na 2024 rok

🔸 Planner tygodniowy do druku

🔸 Arkusz Wydatków - Budżet Domowy (NOWOŚĆ)

🔸 Webinary / Relacje LIVE

🔸 Paczki cytatów (Instagram i Facebook)

🔸 „Twoja Siła” - indeks zalet

Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jakub
Jakub
12 stycznia 2024 11:39

Super lista, na pewno przejrzę niektóre z nich 🙂

Kamila
17 lutego 2022 11:50

To prawda, że ciężko zawsze pozytywnie patrzeć na życie. Dlatego staram się czytać budującą mnie lekturę oraz otaczać się ludźmi, którzy napędzają mnie pozytywną energią.

Aneta Boritzka
5 maja 2021 22:21

Sama ostatnio stworzyłam podobną listę na moim blogu 🙂 Nie pokrywa mi się. Choć przyznaje, że Andrzej Tucholski jest numer 1 – ale nie dodałam go tylko dlatego, bo ostatnio mniej pisze. Co jest zrozumiałe, bo jest zaangażowany w inne projekty, które również obserwuje. Nieidealna Anna <3 nie wiem, dlaczego ją pominęłam – muszę wprowadzić poprawki 🙂

trackback

[…] Sprawdź też ,,TOP5: Polecane blogi, które warto czytać„! […]

Matt
21 maja 2020 18:59

Dobre zestawienie z fantastycznymi, mega profesjonalnymi blogami. Faktycznie warto te adresy znać. Ogólnie w blogosferze można znaleźć wiele perełek i świetnych twórców, którzy piszą z ogromną pasją 🙂

Danuta
Danuta
18 maja 2020 08:25

Ja czytam książki i oglądam filmy z ćwiczeniami. To mnie motywuje

Oliwia Kałaszenko
Oliwia Kałaszenko
17 maja 2020 22:09
Shopping Cart
11
0
Would love your thoughts, please comment.x