Unsplash.com / aut. Patryk Tarachoń

Czy stworzenie własnej strony internetowej z blogiem i promowanie swojej pracy w social-mediach, jest trudne? Pobierz eBook!

Książka powstała z myślą o wszystkich osobach, które chciałyby tworzyć coś swojego w Internecie, ale nie wiedzą jak się za to zabrać. Proces tworzenia własnej strony internetowej jest bardzo prosty, a w większości z nich, również intuicyjne.

W poniższym poradniku, przeprowadzę Cię przez proces tworzenia własnego bloga lub strony internetowej, pokażę jak go promować i w jaki sposób skonfigurować portale społecznościowe, aby Twoja praca, trafiała do ludzi.

 

Dlaczego zdecydowałem się napisać książkę?

Napisanie własnej książki, jest marzeniem wielu blogerów. Swoją napisałem aby w prosty sposób, wyjaśnić jak krok po kroku zaplanować swój blog, stworzyć go i skutecznie prowadzić. Aktualnie jest dostępna za darmo, ponieważ zauważyłem, że wśród blogerów są osoby, niewiedzące o możliwościach blogosfery i tego jak można skonfigurować narzędzia i portale społecznościowe, aby lepiej się promować w Internecie, utrzymując przy tym kontakt z czytelnikami, którzy chętnie wspieraliby autora.

 

Zrobienie własnej strony internetowej, na której można prowadzić również blog, jest świetnym sposobem wyrażania siebie i poznawania nowych dziedzin. Opisane w książce strategie, opierane są na tym co osobiście praktykuję, a objaśnienia wyjaśniane w jak najprostszy sposób.

 

Co znajdziesz w książce?

Książkę podzieliłem na kilka części. Blogowanie jest wyjątkowym zajęciem, które nie tylko pozwala wyrażać siebie, ale również rozwija i uczy. Z tego powodu, na początku porozmawiamy chwilę o blogowaniu i tym czego możesz się z niego nauczyć. Następnie pomogę Tobie przygotować się do otwarcia bloga i stworzyć dla niego plan. Omówimy ważne zagadnienia i słowa, a następnie omówimy tematyki, które warto prowadzić, a których lepiej trzymać się z daleka. Omówimy również RODO i politykę prywatności.

 

W części o prowadzeniu bloga, opowiem Ci: o tym jak pisać blog i w jakich porach dnia najlepiej to robić, gdzie warto promować swój blog, jak prowadzić grupę na Facebooku, dlaczego warto wstawiać posty z portali społecznościowych w artykule, jak znieść hate.  Omówimy również portale społecznościowe, angażowanie odbiorców i kilka metod promowania się za pomocą social-media.

 

Gdzie zdobędziesz książkę?

Ebook dostępny jest w formacie: pdf, mobi, lrf, lit, fb2, epub, azw3, które znajdują się w spakowanym pliku zip. Wystarczy go wypakować, np. za pomocą programu WinRar, dostępnym na tej samej podstronie co książka, po zjechaniu na dół strony, pod przyciskiem WinRAR.

eBook: Social Media & Blogowanie

 

Mam nadzieję, że w książce znajdziesz wyjaśnienia, które będą dla Ciebie przydatne. W razie pytań i uwag, zapraszam do kontaktowania się poprzez portale społecznościowe, do których dostaniesz się poprzez ikony u dołu strony lub za pośrednictwem formularza, dostępnego na podstronie Kontakt.

 

Udostępnij dalej:
Autor: Patryk Tarachoń
Nazywam się Patryk i jestem blogerem. Treści artykułów opieram na prywatnych doświadczeniach oraz sytuacjach czerpanych z otaczającej codzienności. Często swoje wypowiedzi bazuję na doświadczeniach i spostrzeżeniach.