Unsplash.com / aut. Patryk Tarachoń

Czy stworzenie własnej strony internetowej z blogiem i promowanie swojej pracy w social-mediach, jest trudne? Pobierz eBook ,,Blogowanie & Social Media”!

Książka powstała z myślą o wszystkich, co chcieliby tworzyć coś swojego w Internecie. Proces tworzenia własnej strony internetowej jest bardzo prosty, a w większości z nich, również intuicyjne. W poniższym poradniku, przeprowadzę Cię przez proces tworzenia własnego bloga lub strony internetowej. Pokażę jak go promować i w jaki sposób skonfigurować portale społecznościowe, aby Twoja praca, trafiała do ludzi.

Dlaczego zdecydowałem się napisać książkę?

Napisanie własnej książki, jest marzeniem wielu blogerów. Swoją napisałem aby w prosty sposób, wyjaśnić jak krok po kroku zaplanować swój blog, stworzyć go i skutecznie prowadzić. Zauważyłem, że wśród blogerów są osoby, niewiedzące o możliwościach blogosfery i tego jak można skonfigurować wiele narzędzi. Portale społecznościowe należy poznać, aby lepiej się promować w Internecie, utrzymując przy tym kontakt z czytelnikami, którzy chętnie wspieraliby autora.

Zrobienie własnej strony internetowej, na której można prowadzić również blog, jest świetnym sposobem wyrażania siebie i poznawania nowych dziedzin. Opisane w książce strategie, opierane są na tym co osobiście praktykuję, a objaśnienia wyjaśniane w jak najprostszy sposób.

Co znajdziesz w książce o social-media?

Książkę podzieliłem na kilka części. Blogowanie jest wyjątkowym zajęciem, które nie tylko pozwala wyrażać siebie, ale również rozwija i uczy. Z tego powodu, na początku porozmawiamy chwilę o blogowaniu i tym czego możesz się z niego nauczyć. Następnie pomogę Tobie przygotować się do otwarcia bloga i stworzyć dla niego plan. Omówimy ważne zagadnienia i słowa, a następnie omówimy tematyki, które warto prowadzić, a których lepiej trzymać się z daleka. Omówimy również RODO i politykę prywatności.

W eBooku opowiem Ci o najważniejszych elementach blogowania:

  • Jak pisać blog i w jakich porach dnia najlepiej to robić;
  • Gdzie warto promować swój blog;
  • W jaki sposób prowadzić grupę na Facebooku;
  • Dlaczego warto wstawiać posty z portali społecznościowych w artykule;
  • Jakimi sposobami znosić hate;
  • Omówimy portale społecznościowe, angażowanie odbiorców i metody promowania się za pomocą social-media.

Gdzie zdobędziesz książkę ,, Blogowanie & Social Media

Ebook dostępny jest w formacie: pdf, mobi, lrf, lit, fb2, epub, azw3, które znajdują się w spakowanym pliku zip. Wystarczy go wypakować, np. za pomocą programu WinRar.

Mam nadzieję, że w książce znajdziesz wyjaśnienia, które będą dla Ciebie przydatne. W razie pytań, zapraszam do kontaktowania się poprzez portale społecznościowe, do których dostaniesz się poprzez ikony u dołu strony. Można również za pośrednictwem formularza, dostępnego na podstronie Kontakt.

Wesprzyj podając dalej
Autor: Patryk Tarachoń
Nazywam się Patryk Tarachoń. Piszę o relacjach międzyludzkich, motywacji i rozwoju osobistym. Treści artykułów opieram na prywatnych doświadczeniach oraz sytuacjach czerpanych z otaczającej codzienności.