Unsplash.com

Skrzywdzone dziewczyny? To nie śmieszne!

Dlaczego nie powinniśmy pozwalać na głupie obrazki? Z jakich powodów Kobiety są nieszczęśliwe? Nieszczęśliwa nastolatka szuka chłopaka? O zabezpieczaniu się przed związkiem słów kilka!

Przeglądam Instagram. Natknąłem się na profil gdzie nick brzmi w rodzaju „zraniona, niekochana”, a na profilu zdjęcie jak dziewczyna stoi i wymienia za co kocha chłopaka. Za charakter, jego hobby, itd. Po stronie chłopaka dupa, cycki i cycki… Wielki bunt jak mogłem skomentować, że mnie to obraża! Własnie, że obraża i już wyjaśniam dlaczego.

Nie akceptuje tego!

Dziewczyna ma ile? Dziesięć lat? Może mniej. Ale oczywiście skrzywdzona, serio? Ile ona mogła mieć chłopaków? Ilu ją mogłoby chcieć skoro zakłada, że facet tylko patrzy na wygląd. Żenada! Nic dziwnego że czuje się skrzywdzona. Dziewczyny z takim nastawieniem to nawet bym nie chciał oglądać. Takiej która klasyfikuje faceta do jednego worka. Co innego gdyby wspomniała, że jest grupa mężczyzn nieszanujący Kobiety. Pijących, nieodpowiedzialnych, dziecinnych, itd. Ale nie wszyscy są źli bo co? Bo dojrzewa więc ma prawo rozprzestrzeniać takie słowa?

 

Powinniśmy na to reagować Panowie

W pierwszej kolejności młoda dziewczyna, w sumie jeszcze dziewczynka. Kształtuje w tym wieku myślenie. Chce być najmądrzejsza i już myśli, że wie jak smakuje zranione, złamane serce. Tylko to są brednie! Większość z nas taka była. Chciała szybciej dojrzeć. Wiele dziewczyn które znałem gdy byłem małym chłopcem lubiły towarzystwo chłopaków ale chodziły i gadały jacy to my zboczeni (chociaż w tym wieku nie padały żadne podteksty bo nie wiedzieliśmy o co chodzi). A czemu tak? Bo mama czy jakaś pani powiedziała, że mężczyźni tylko o jednym, że zboczeni.

Tylko gdy my byliśmy mali, to gadaliśmy swoje, dostaliśmy karę i na tym się skończyło. Teraz taka dziewczynka założy m.in. Instagram, zdobędzie zaufanie dojrzałych Kobiet i jest problem. Obserwują ją Kobiety które nigdy nie potrafiły zadbać o mężczyznę, ale obwiniają o wszystko inne, które potrafiły. Do tego nakręcają się w błędnym myśleniu bazując na podejściu kogoś kto wydaje się im takim jak one, a to dzieciak co sobie memy wrzuca.

Dlaczego nie powinniśmy pozwalać na głupie obrazki? Z jakich powodów Kobiety są nieszczęśliwe? Nieszczęśliwa nastolatka szuka chłopaka? O zabezpieczaniu się przed związkiem słów kilka!

 

Dla nastolatek co myślą, że rozumieją!

Nie rozumiecie. Dojrzewacie, chciałybyście być już kochane, ale w tym wieku chłopacy są jeszcze dziecinni i nie dadzą Wam tego co dojrzały mężczyzna. A starszy mężczyzna jeżeli Was zechce to znaczy, że nie jest dojrzały tylko zboczony. Szczerze mówiąc to pedofilia.

Nie nakręcajcie się, że jesteście zranione i niekochane. Jeszcze się zakochacie. Uczcie się, odrabiajcie lekcje, słuchajcie ulubionej muzyki i nie szukajcie chłopaka na siłę. Jeżeli znajdziecie nie nastawiajcie się na róże, kwiaty. Nawet jeśli nie traktujcie tego poważnie. Jeszcze nie znam pary która byłaby ze sobą od podstawówki. Ewentualnie od szkoły średniej. Często ze względu na to, że nie umieli się zabezpieczać i wpadli. Najlepsze jest to, że najwięcej wypowiadali się lub byli przekonani co do tego jak się zabezpieczać.

 

Dla kobiet co czują się skrzywdzone

Istnieją prawdziwi mężczyźni. Tacy co potrafią kochać. Nie patrzą wcale na cycki i dupę. Szczerze mówiąc pokochali swoją Kobietę za to kim jest w środku. Za to jak traktują swojego partnera. Jak są dojrzałe, mądre, a nie rozpieszczone i wymagające związku (bo się należy). Za właśnie pasje, hobby, nie zawsze umiejętność. Ale uśmiech, radość z małych rzeczy. I nawet jeżeli Wam w związkach nie wychodziło musiał być ku temu powód.

 

Jeżeli żaden mężczyzna z Wami nie był dłużej to widocznie coś jest w Was co ich odpycha. Tak jak są mężczyźni z którymi nie da się żyć. Związek jest męczący i bolesny. Faceci też mają potrzeby i nie chodzi o seks. Nie chodzi o to aby był ktoś kto się położy obok w łóżku. Chodzi o Kobietę do której można pójść jak do przyjaciela ze wszystkim i porozmawiać bez względu na problem czy sytuację.

Dołącz do Zamkniętej Listy

Spodobał Ci się powyższy artykuł? Zanim weźmiesz udział w dyskusji, uzyskaj dostęp do darmowych materiałów i dołącz do społeczności, z którą podejmujemy się różnych wyzwań!

Zapisując się, otrzymasz [ZA DARMO]:

🔸 Darmowe rozdziały książek

🔸 Kalendarz z celami na 2024 rok

🔸 Planner tygodniowy do druku

🔸 Arkusz Wydatków - Budżet Domowy (NOWOŚĆ)

🔸 Webinary / Relacje LIVE

🔸 Paczki cytatów (Instagram i Facebook)

🔸 „Twoja Siła” - indeks zalet

Subscribe
Powiadom o
guest
43 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
PD
PD
11 stycznia 2018 13:36

Z tym trzeba walczyć, chociaż ma się czasami wrażenie, że to walka z wiatrakami… Żyjemy w trudnym społeczeństwie, ale coraz więcej ludzi jest świadomych. Dlatego mam nadzieję, że to wszystko się zmieni – już nie długo. 😉 Jak mówiła Oprah ” The new day is on the HORIZONT” !

Anonimowy
Anonimowy
8 stycznia 2018 21:25

Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

Adrian Cieslak
7 stycznia 2018 18:08

Witaj Patryku!Widzisz w dziewczynie odezwał się naturalny ukryty bunt … Owe dziewcze, które nadal jest jeszcze dzieckiem rzeczywiście zostało skrzywdzone. Ale nie przez chłopców a przez świat jaki zastała. Od najmłodszych lat człowiek ma wgrywany program, dosłownie program. W szkole nauczyciele nazywają to po imieniu 🙂 oni realizują program.Program ów polega na wykształceniu pewnych wartości w stadzie owiec, które w przyszłości będą potrzebne „niewolnikowi”. Komuś, kogo będzie się eksploatować aż do osiągnięcia wieku, w którym większość owiec staje się już mało przydatna czyli tzw wiek emerytalny. Jak myślisz jakiż to program jest wgrywany wszystkim młodym ludziom od najmłodszych lat? Jakie wartości są im przemycane w bajkach, przedszkolu, szkole, filmach, „sporcie”, popkulturze?Przedewszystkim jest to rywalizacja i materializm.O czym rozmawia większoșć młodych ludzi? O zarbkach piłkarzy, o karierach gwiazd, o teleturniejach, które przemycają w swej formie i treści tylko jedną przesłankę „wszystko jest na sprzedaż”.I wróćmy do chłopaka i dziewczyny biednych owiec wytresowanych na w/w wartościach.On: młody chłopak wytresowany w rywalizacji, stara się wykazać tzw. trofeami czyli zdobytymi lub jedynie pożądanymi pannami gdzie walory fizyczne jak piersi czy pośladki są właśnie tego potwierdzeniem. Dla młodego chłopaka dziewczyna jest formą zdobyczy, czyli trofeum którym może się pochwalić.Ona: młoda dziewczyna z wewnętrznie zakodowanym instynktem… Czytaj więcej »

Anonimowy
Anonimowy
8 stycznia 2018 21:25
Reply to  Adrian Cieslak

Nieźle rozbudowałeś tekst Patryka. Możnaby dołączyc go do postu. 😉

Patryk Tarachoń
Patryk Tarachoń
10 stycznia 2018 17:16
Reply to  Adrian Cieslak

Witaj. Dziękuję za tak duży komentarz. Cieszę się, że włączasz się do dyskusji i tak mądrze piszesz. Odpowiadając rozumiem nawiązanie do edukacji, ale to, że nauczyciel podchodzi do swojej pracy jako urzędnik ma mało do rzeczy. I też mała poprawka odnośnie ,,programu”. Dziewczynki są od dziecka nastawiane na to, że będą musiały w życiu dbać o dom, gotować, sprzątać. „Mama tak robi, babcia tak robiła, Kobiety tak robią…” Przede wszystkim media, osobowości i konumpcjonizm to robi. Zwróć uwagę na jedno. Co widzimy na blogach tych oczywiście najlepszych? Modnie ubrane i piękne dziewczyny. Jak modelki umalowane. Tak samo w gazetach, na bilbordach. Chłopacy też nie mają łatwo. Dziewczyny swoich chłopaków wyobrażają jak Herculesa z ekranu. Koniec końców to jeszcze mały Tarzan. I taka dziewczyna patrzy na te komedie romantyczne, a miłość jest w każdej produkcji. Pisałeś o tym. Zgadzam się co do tego fragmentu w 100%. Ten szajs typu „Trudny żywot” czy „Dzień co zmienił wszystko”. Wiesz o co chodzi? Wszędzie miłość. Chłopak idzie z nią za rękę… Oh, jakie to piękne… Kupił jej kwiaty bez okazji… Hmmm… Czemu nikt im nie powiedział, że związek to nie tylko to? Pisałem o tym wyżej, ale też właśnie sobie przypomniałem, że o oczekiwaniach… Czytaj więcej »

Sabina W.
Sabina W.
6 stycznia 2018 22:27

Te dziewczyny są beznadziejne. Nic dziwnego że nikt ich nie lubi lub uważa za głupie.

Patryk Tarachoń
Patryk Tarachoń
6 stycznia 2018 22:58
Reply to  Sabina W.

Nie do końca beznadziejne. Dojrzewają, mają takie oczekiwania jakie widzą dookoła. W telewizji, serialach, filmach. Tylko nikt im nie powiedział, że na ekranie ludzie zachowują się bo tak było w scenariuszu. Szczęśliwe pary istnieją, ale dlatego, że inaczej już myślą, dojrzalej. Poważniej podchodzą do życia. Nie traktują związku jako statusu na Facebook.

Anonimowy
Anonimowy
6 stycznia 2018 18:15

Mam wspaniałego chłopaka. I fakt Jego wypowiedzi i zaczepki mają czasami podtekst, ale wiem że kocha mnie nie za cycki, a za to jaką jestem kobietą i co sobą reprezentuję. Nastolatki szukają chłopaków na siłę, a potem robią wielką aferę że on zrywa. Super tekst!

Patryk Tarachoń
Patryk Tarachoń
6 stycznia 2018 22:56
Reply to  Anonimowy

Sam czasem złapię swoją dziewczynę za tyłek, zażartuję ale tylko do tego momentu w którym widać, że się oburza dla zabawy. Czasem wiem już kiedy nie jest moment na żarty. Tak jak w chwilach dla nas ważnych. Walentynki, wspólny wieczór, film na który czekała, wyjście ze znajomymi. Nie wszędzie można żartować. Poza tym gdy się długo nie widzimy nie ważne jest to jak wygląda, czy się uczesała i pomalowała. Naprawdę tęsknimy.

Anonimowy
Anonimowy
6 stycznia 2018 14:01

To sie dzieje? Nie wierze

Patryk Tarachoń
Patryk Tarachoń
6 stycznia 2018 22:54
Reply to  Anonimowy

Przejrzyj internet, portale społecznościowe, grupy internetowe. To dopiero żenada. Robią live z tego jak jedzą, grają w gry, czekają na pytania patrząc godzinami w ekran. To dopiero żenada!

Anonimowy
Anonimowy
6 stycznia 2018 13:48

To naprawde nie smieszne. oslabiajace

Patryk Tarachoń
Patryk Tarachoń
6 stycznia 2018 22:53
Reply to  Anonimowy

Jak starałem się nawiązać kontakt z tą dziewczyną co to wstawiła, załamałem się gdy okazała swoją „dojrzałość”. To jest dopiero poniżej pasa!

Darek Winy
6 stycznia 2018 13:36

Te dzieciaki to już zupełnie nie mają co robić. Masz rację. Najpierw nauka a potem chłopcy. Najpierw nachalnie pchają się dla chłopaka a potem skrzywdzone. Głupie nie skrzywdzone!

Patryk Tarachoń
Patryk Tarachoń
6 stycznia 2018 22:52
Reply to  Darek Winy

Wiesz, wiek ma swoje prawa. Nie każę im siedzieć nad książkami. Niech sobie szaleją, bawią się, ale bezpiecznie i mądrze. Niech przede wszystkim myślą i nie będą naiwni.

Anonimowy
Anonimowy
6 stycznia 2018 13:25

Na xdpedia.com nastolatki właśnie wymieniaja się takimi bzdurnymi obrazkami nawę to dobitnie z dupy. Z życia na pewno nie

Patryk Tarachoń
Patryk Tarachoń
6 stycznia 2018 22:51
Reply to  Anonimowy

Z tego adresu jest powyższy który zamieściłem. Koszmarne co tam wstawiają. Jestem zniesmaczony i załamany, że są głupie osoby opierające się na wielu grafikach jakie tam możemy znaleźć.

Anonimowy
Anonimowy
6 stycznia 2018 13:22

XD

Izabella Lla
6 stycznia 2018 13:21

Obrazek jest poniżej pasa i bardzo krzywdzący.

Patryk Tarachoń
Patryk Tarachoń
6 stycznia 2018 22:50
Reply to  Izabella Lla

Niestety, takich obrazków jest mnóstwo. A to głównie naprawdę głupie nastolatki tworzą albo ludzie chcący zarobić na ich naiwności.

Jolanta Nowakowska
Jolanta Nowakowska
6 stycznia 2018 13:16

Popieram nastolatki robią obecnie ogromną krzywdę sobie wzajemnie. Nie bawi mnie to co się dzieje. Zupełnie nie rozumiem co one sobie myślą. Żadna nie była w poważnym związku a piszą jakie to nieszczęśliwe. Nie tylko na instagramie. Na ławkach w mojej klasie kiedyś były napisy typu – Sabek to ch..”. – w ławce dziewczyny która była z niejakim Sebastianem z klasy.

Patryk Tarachoń
Patryk Tarachoń
6 stycznia 2018 22:49

W sensie popierasz tekst? Dziewczyny są coraz gorsze. Chłopacy mają swoje głupie podejścia, ale obecnie dziewczyny są dużo bardziej zepsute. Nie wszystkie.

Nakręcają się na swoje kompleksy. Szkoda, że nikt ich nie uświadamia o tym jak młodzi myślą o dziewczynach i co jest w ich wieku ważne. Dlaczego jest za wcześnie na poważne związki. One myślą inaczej, chcą parku i kwiatów pod drzwiami domu. I są naiwne. Kiedyś taki byle kwiatek da, a one głupie zaoferują się i stracą na tym.

PD
PD
11 stycznia 2018 12:36

Z tym trzeba walczyć, chociaż ma się czasami wrażenie, że to walka z wiatrakami… Żyjemy w trudnym społeczeństwie, ale coraz więcej ludzi jest świadomych. Dlatego mam nadzieję, że to wszystko się zmieni – już nie długo. 😉 Jak mówiła Oprah " The new day is on the HORIZONT" !

Adrian Cieslak
7 stycznia 2018 17:08

Witaj Patryku!Widzisz w dziewczynie odezwał się naturalny ukryty bunt … Owe dziewcze, które nadal jest jeszcze dzieckiem rzeczywiście zostało skrzywdzone. Ale nie przez chłopców a przez świat jaki zastała. Od najmłodszych lat człowiek ma wgrywany program, dosłownie program. W szkole nauczyciele nazywają to po imieniu 🙂 oni realizują program.Program ów polega na wykształceniu pewnych wartości w stadzie owiec, które w przyszłości będą potrzebne "niewolnikowi". Komuś, kogo będzie się eksploatować aż do osiągnięcia wieku, w którym większość owiec staje się już mało przydatna czyli tzw wiek emerytalny. Jak myślisz jakiż to program jest wgrywany wszystkim młodym ludziom od najmłodszych lat? Jakie wartości są im przemycane w bajkach, przedszkolu, szkole, filmach, "sporcie", popkulturze?Przedewszystkim jest to rywalizacja i materializm.O czym rozmawia większoșć młodych ludzi? O zarbkach piłkarzy, o karierach gwiazd, o teleturniejach, które przemycają w swej formie i treści tylko jedną przesłankę "wszystko jest na sprzedaż".I wróćmy do chłopaka i dziewczyny biednych owiec wytresowanych na w/w wartościach.On: młody chłopak wytresowany w rywalizacji, stara się wykazać tzw. trofeami czyli zdobytymi lub jedynie pożądanymi pannami gdzie walory fizyczne jak piersi czy pośladki są właśnie tego potwierdzeniem. Dla młodego chłopaka dziewczyna jest formą zdobyczy, czyli trofeum którym może się pochwalić.Ona: młoda dziewczyna z wewnętrznie zakodowanym instynktem… Czytaj więcej »

Anonimowy
Anonimowy
8 stycznia 2018 20:25
Reply to  Adrian Cieslak

Nieźle rozbudowałeś tekst Patryka. Możnaby dołączyc go do postu. 😉

Sabina W.
Sabina W.
6 stycznia 2018 21:27

Te dziewczyny są beznadziejne. Nic dziwnego że nikt ich nie lubi lub uważa za głupie.

Anonimowy
Anonimowy
6 stycznia 2018 17:15

Mam wspaniałego chłopaka. I fakt Jego wypowiedzi i zaczepki mają czasami podtekst, ale wiem że kocha mnie nie za cycki, a za to jaką jestem kobietą i co sobą reprezentuję. Nastolatki szukają chłopaków na siłę, a potem robią wielką aferę że on zrywa. Super tekst!

Anonimowy
Anonimowy
6 stycznia 2018 13:01

To sie dzieje? Nie wierze

Anonimowy
Anonimowy
6 stycznia 2018 12:48

To naprawde nie smieszne. oslabiajace

Darek Winy
6 stycznia 2018 12:36

Te dzieciaki to już zupełnie nie mają co robić. Masz rację. Najpierw nauka a potem chłopcy. Najpierw nachalnie pchają się dla chłopaka a potem skrzywdzone. Głupie nie skrzywdzone!

Anonimowy
Anonimowy
6 stycznia 2018 12:25

Na xdpedia.com nastolatki właśnie wymieniaja się takimi bzdurnymi obrazkami nawę to dobitnie z dupy. Z życia na pewno nie

Anonimowy
Anonimowy
6 stycznia 2018 12:22

XD

Izabella Lla
6 stycznia 2018 12:21

Obrazek jest poniżej pasa i bardzo krzywdzący.

Jolanta Nowakowska
Jolanta Nowakowska
6 stycznia 2018 12:16

Popieram nastolatki robią obecnie ogromną krzywdę sobie wzajemnie. Nie bawi mnie to co się dzieje. Zupełnie nie rozumiem co one sobie myślą. Żadna nie była w poważnym związku a piszą jakie to nieszczęśliwe. Nie tylko na instagramie. Na ławkach w mojej klasie kiedyś były napisy typu – Sabek to ch..". – w ławce dziewczyny która była z niejakim Sebastianem z klasy.

Shopping Cart
43
0
Would love your thoughts, please comment.x