Unsplash.com

Dlaczego nie powinniśmy pozwalać na głupie obrazki? Z jakich powodów Kobiety są nieszczęśliwe? Nieszczęśliwa nastolatka szuka chłopaka? O zabezpieczaniu się przed związkiem słów kilka!

Przeglądam Instagram. Natknąłem się na profil gdzie nick brzmi w rodzaju „zraniona, niekochana”, a na profilu zdjęcie jak dziewczyna stoi i wymienia za co kocha chłopaka. Za charakter, jego hobby, itd. Po stronie chłopaka dupa, cycki i cycki… Wielki bunt jak mogłem skomentować, że mnie to obraża! Własnie, że obraża i już wyjaśniam dlaczego.

Nie akceptuje tego!

Dziewczyna ma ile? Dziesięć lat? Może mniej. Ale oczywiście skrzywdzona, serio? Ile ona mogła mieć chłopaków? Ilu ją mogłoby chcieć skoro zakłada, że facet tylko patrzy na wygląd. Żenada! Nic dziwnego że czuje się skrzywdzona. Dziewczyny z takim nastawieniem to nawet bym nie chciał oglądać. Takiej która klasyfikuje faceta do jednego worka. Co innego gdyby wspomniała, że jest grupa mężczyzn nieszanujący Kobiety. Pijących, nieodpowiedzialnych, dziecinnych, itd. Ale nie wszyscy są źli bo co? Bo dojrzewa więc ma prawo rozprzestrzeniać takie słowa?

 

Powinniśmy na to reagować Panowie

W pierwszej kolejności młoda dziewczyna, w sumie jeszcze dziewczynka. Kształtuje w tym wieku myślenie. Chce być najmądrzejsza i już myśli, że wie jak smakuje zranione, złamane serce. Tylko to są brednie! Większość z nas taka była. Chciała szybciej dojrzeć. Wiele dziewczyn które znałem gdy byłem małym chłopcem lubiły towarzystwo chłopaków ale chodziły i gadały jacy to my zboczeni (chociaż w tym wieku nie padały żadne podteksty bo nie wiedzieliśmy o co chodzi). A czemu tak? Bo mama czy jakaś pani powiedziała, że mężczyźni tylko o jednym, że zboczeni.

Tylko gdy my byliśmy mali, to gadaliśmy swoje, dostaliśmy karę i na tym się skończyło. Teraz taka dziewczynka założy m.in. Instagram, zdobędzie zaufanie dojrzałych Kobiet i jest problem. Obserwują ją Kobiety które nigdy nie potrafiły zadbać o mężczyznę, ale obwiniają o wszystko inne, które potrafiły. Do tego nakręcają się w błędnym myśleniu bazując na podejściu kogoś kto wydaje się im takim jak one, a to dzieciak co sobie memy wrzuca.

Dlaczego nie powinniśmy pozwalać na głupie obrazki? Z jakich powodów Kobiety są nieszczęśliwe? Nieszczęśliwa nastolatka szuka chłopaka? O zabezpieczaniu się przed związkiem słów kilka!

 

Dla nastolatek co myślą, że rozumieją!

Nie rozumiecie. Dojrzewacie, chciałybyście być już kochane, ale w tym wieku chłopacy są jeszcze dziecinni i nie dadzą Wam tego co dojrzały mężczyzna. A starszy mężczyzna jeżeli Was zechce to znaczy, że nie jest dojrzały tylko zboczony. Szczerze mówiąc to pedofilia.

Nie nakręcajcie się, że jesteście zranione i niekochane. Jeszcze się zakochacie. Uczcie się, odrabiajcie lekcje, słuchajcie ulubionej muzyki i nie szukajcie chłopaka na siłę. Jeżeli znajdziecie nie nastawiajcie się na róże, kwiaty. Nawet jeśli nie traktujcie tego poważnie. Jeszcze nie znam pary która byłaby ze sobą od podstawówki. Ewentualnie od szkoły średniej. Często ze względu na to, że nie umieli się zabezpieczać i wpadli. Najlepsze jest to, że najwięcej wypowiadali się lub byli przekonani co do tego jak się zabezpieczać.

 

Dla kobiet co czują się skrzywdzone

Istnieją prawdziwi mężczyźni. Tacy co potrafią kochać. Nie patrzą wcale na cycki i dupę. Szczerze mówiąc pokochali swoją Kobietę za to kim jest w środku. Za to jak traktują swojego partnera. Jak są dojrzałe, mądre, a nie rozpieszczone i wymagające związku (bo się należy). Za właśnie pasje, hobby, nie zawsze umiejętność. Ale uśmiech, radość z małych rzeczy. I nawet jeżeli Wam w związkach nie wychodziło musiał być ku temu powód.

 

Jeżeli żaden mężczyzna z Wami nie był dłużej to widocznie coś jest w Was co ich odpycha. Tak jak są mężczyźni z którymi nie da się żyć. Związek jest męczący i bolesny. Faceci też mają potrzeby i nie chodzi o seks. Nie chodzi o to aby był ktoś kto się położy obok w łóżku. Chodzi o Kobietę do której można pójść jak do przyjaciela ze wszystkim i porozmawiać bez względu na problem czy sytuację.

Udostępnij dalej:
Autor: Patryk Tarachoń
Nazywam się Patryk Tarachoń. Piszę o relacjach międzyludzkich, motywacji i rozwoju osobistym. Treści artykułów opieram na prywatnych doświadczeniach oraz sytuacjach czerpanych z otaczającej codzienności.