Skąd pomysł na zorganizowanie sesji z 17 kobietami? Sesja portretowa autorstwa Moniki Dudzik w Varsovia Apartamenty! Zobacz reportaż!

Zaczekaj! Piękna sesja portretowa w szczytnym celu!

Skąd pomysł na zorganizowanie sesji z 17 kobietami? Sesja portretowa autorstwa Moniki Dudzik w Varsovia Apartamenty! Zobacz reportaż!

W piątek (21 sierpnia 2020), odbyła się charytatywna Sesja portretowa autorstwa Moniki Dudzik. Celem sesji jest organizacja wernisażu, aby pomóc 2-letniej Paulinki, która urodziła się z wadą wrodzoną i potrzebuje naszego wsparcia. Dołącz do wydarzenia i weź udział w dyskusji pod tekstem!

Piękna inicjatywa

Pomaganie jest piękne, stąd też pomysł, aby zebrać fundusze na leczenie Paulinki, u której stwierdzono hemimelię strzałkową. Choroba polega na niewykształceniu się kości strzałkowej, co jest powodem wady lewej stopy. Operacja dotyczy koślawości kolana, biodra, skrócenie kości uda oraz kości podudzia.

Jeśli uda się zebrać całą sumę, zabieg odbędzie się na Florydzie. Dziewczynce grozi wózek inwalidzki, amputacja i proteza. Żeby uchronić dziewczynkę, zależy nam na zebraniu 500 tys. złotych na niezbędną operację. Czasu na zebranie całej kwoty pozostało niewiele, zbiórka kończy się 22 września 2020 roku.

Przesłanie sesji

Z wielu powodów oczekuje się od kobiet nienaganności wynikającej z bycia matką. Wielu kobietom nieobca jest krytyka, pouczanie, czego efektem jest narzucanie presji bycia idealnymi. Z tego powodu kobiety często przestają myśleć o samych sobie, aby sprostać oczekiwaniom społeczeństwa. Niezależnie od doświadczenia w byciu matką, a także budowy ciała czy wieku, kobiety mają prawo do bycia sobą. Tematem sesji jest pokazanie, że nigdy nie powinniśmy zapominać o samych sobie.

Sesja portretowa i wernisaż

Sesja portretowa autorstwa Moniki Dudzik odbyła się w hotelu Varsovia Apartamenty. W profesjonalnej sesji zdjęciowej wzięło udział 17 kobiet. Zostały pomalowane przez artystów make-up, a następnie stanęły przed obiektywem Moniki Dudzik.

Zdjęcia z wystawy zostały przedstawione na wernisażu ,,Kobiecość w Macierzyństwie” (9 października 2020 godz. 19:00) w galerii Nowa Stacja), a pieniądze z wydarzenia w całości przekazane na leczenie Paulinki. Aby zebrać całą sumę 500 tys. złotych.

Zaangażowanie ma moc

Do moich zadań należało przygotowanie reportażu i relacjonowanie przebiegu sesji w kanałach social-media. Organizatorką sesji jest Anna Chomiak, autorka bloga NieidealnaAnna.pl, oraz założycielka Klubu Aktywnych Mam w Pruszkowie. Partnerami przedsięwzięcia są: Nowa-Stacja oraz Aktywne mamy – działamy. Zdjęcia zostaną wykonane w hotelu Varsovia Apartamenty, a jej autorką jest wspaniała fotograf Monika Dudzik. W sesji udział wezmą kobiety z Klubu Aktywnych Mam w Pruszkowie:

 1. Gosia Kałuska
 2. Danuta Tucholska – Purchała
 3. Anna Szkodzińska
 4. Anna Chomiak z NieidealnaAnna.pl
 5. Agata Ciechomska
 6. Natalia Kierzkowska z @Para-Gra-W-Podróże
 7. Agnieszka Kaniecka
 8. Gosia Rębisz
 9. Małgorzata RóżańskaFoodarea Poradnia Dietetyczna
 10. Joanna Kęsy-Świś z Halo, tu psycholog
 11. Katarzyna Wszołek
 12. Sylwia Popielska
 13. Martyna Pszczółkowska – Szczubełek z Martyna Pszczółkowska – wspieranie rozwoju dzieci
 14. Oliwia Filipowicz
 15. Sylwia Kłusek
 16. Èmilia Frydrych
 17. Aleksandra Goławska
 18. Magda Królak

Team Beauty:

Dlaczego biorę udział we wsparciu zbiórki?

Osobiście czuję, że przelanie dowolnej kwoty jest pięknym gestem, za który serdecznie Ci dziękuję w imieniu rodziców Paulinki i wszystkich osób, które wkładają swój czas i wysiłek w zbiórkę.

Cieszę się z otrzymanej szansy przygotowania reportażu z wydarzenia, które ma realny wpływ na czyjeś życie. Dziś mogę wyjść na rower, pobiegać, cieszyć się z możliwości chodzenia. Tym bardziej nie chcę być obojętny na życie kogoś, kto może tę szansę stracić.

Zapraszam do pomocy i udziału w dyskusji poniżej. 🙂

Dołącz do Zamkniętej Listy

Spodobał Ci się powyższy artykuł? Zanim weźmiesz udział w dyskusji, uzyskaj dostęp do darmowych materiałów i dołącz do społeczności, z którą podejmujemy się różnych wyzwań!

Zapisując się, otrzymasz [ZA DARMO]:

🔸 Darmowe rozdziały książek

🔸 Kalendarz z celami na 2024 rok

🔸 Planner tygodniowy do druku

🔸 Arkusz Wydatków - Budżet Domowy (NOWOŚĆ)

🔸 Webinary / Relacje LIVE

🔸 Paczki cytatów (Instagram i Facebook)

🔸 „Twoja Siła” - indeks zalet

Subscribe
Powiadom o
guest
14 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
gadula5
10 września 2020 14:15

Miły gest

Zenon
Zenon
8 września 2020 16:23

Postaraliście się wszyscy brawo a ja dozucam kila złotych od siebie

Szlak Za Szlakiem
30 sierpnia 2020 18:33

Szlachetna inicjatywa, mówią że dobro powraca czego życzę z całego serca.

Danka
Danka
29 sierpnia 2020 07:08

Może to nie moja sprawa ale czy oprócz pracy przy sesji wsparłeś jakoś Paulinkę?

Rafał
Rafał
28 sierpnia 2020 17:12

Czy to twój brat Sebastian? Jesteście jak bliżniacy! 😀

Olcza22
28 sierpnia 2020 14:46

brakuje 63 000 zł damy radę wspólnymi siłami

Małgorzata Wieszczko
Małgorzata Wieszczko
28 sierpnia 2020 07:18

Nie zostawiłeś linku do zdjęć z sesji. Ciekawa jestem zdjęć zrobionych podczas sesji.

Shopping Cart
14
0
Would love your thoughts, please comment.x