Z jakimi problemami boryka się młodzież? Jak spełniać marzenia, pomimo braku wiary w siebie? Premiera książki, którą przygotowywaliśmy przez miesiące!

Jakim wyzwaniom musimy sprostać od najmłodszych lat? Z czym nie radzą sobie nastolatkowie? E-book ,,Przygotuj się na Start” już dostępny!

W poniższym tekście opowiem Ci o moim kolejnym marzeniu, którym była książka. Dowiesz się wszystkiego o powstawaniu mojej książki, poruszanych w niej tematach i dla kogo została napisana. Poznaj e-book Przygotuj się na Start

O czym jest e-book ,,Przygotuj się na Start”?

Marzyłem o tym, aby kiedyś wydać tę książkę. Blogowanie otworzyło przede mną wiele możliwości, więc tym bardziej cieszę się, że mogę dzielić się z Tobą wszystkim, co kocham.

E-book ,,Przygotuj się na Start! Jak świat przygotowuje nas do życia„, opowiada o dorastaniu, poznawaniu samego siebie i radzeniu z uwagami na własny temat. Nie znajdziesz w niej tekstów z bloga, oprócz kilku, do których nawiązuję w rozdziałach. Opowiadam w niej o przykrościach i walkach, jakich musimy podejmować się od najmłodszych lat. Wyjaśniam w niej, jak trudno być nastolatkiem w czasach, gdy każdy ocenia i wymaga idealności.

W ,,Przygotuj się na Start” opowiadam o kompleksach, poniżaniu i powodach prowokujących do myśli samobójczych. Skupiam się na najbliższych członkach rodziny i momencie, gdy poznajemy rówieśników. To dla dziecka bardzo podły czas. Nagle okazuje się, że nie jesteśmy tak utalentowani i fajni dla innych, jak nam się wydawało. Wtedy mamy kilka możliwości wyboru. To jaką drogą pójdziemy, będzie nas kształtować aż po dorosłość.

Książka jest projektem, który zaplanowałem jako uczeń pierwszej gimnazjum. Minęło już wiele lat, ale mimo wszystko wierzyłem, że kiedyś marzenie o książce się spełni.

Założyłem wtedy blog, który nazwałem Przygotuj się na Start! Za jego pośrednictwem, dzieliłem się przemyśleniami jako nastolatek, który gnębiony i poniżany, szukał czegoś swojego. Marzyłem o tym, aby kiedyś dokładnie opisać swoją historię i wyjaśnić, czym jest dla mnie slogan ,,Przygotuj się na Start”.

W jakiej formie napisany jest e-book?

Teraz kiedy jestem starszy, mam wsparcie i możliwość. Chciałbym podzielić się z Tobą swoimi wnioskami i historią. Dołożyłem starań, aby książka była przyjemna w czytaniu, zabawna i wyjaśniała, dlaczego jestem taki, a nie inny. Każdy z nas na jej stronach znajdzie coś na swój temat. Jeśli jesteś ciekawy, przez co przechodzą niektórzy nastolatkowie, to wydanie może dużo Ci uświadomić. Jestem przekonany, że w niektórych momentach, treść na pewno będzie dla Ciebie bliska. W książce wyrażam swoje zdanie na poruszane w niej tematy. Następnie na swoim przykładzie wyjaśniam, jak kształtowało mnie życie i dlaczego stałem się takim człowiekiem.

Powyższe wydanie jest moją osobistą historią. Chłopaka, który od najmłodszych lat musiał uczyć się znoszenia przykrych uwag na swój temat, ze strony rodziny, rówieśników, jak również obcych ludzi. Rozdrapuję stare rany, aby opowiedzieć o swoim dzieciństwie i uwagach na swój temat. Opowiadam o trudnościach, jakie spotkały mnie w szkole i wyzwaniach, z którymi musiałem sobie radzić. Książka powstała z myślą o osobach, które nie wierzą w siebie. Napisałem ją dla tych, którzy są ofiarami prześladowania w szkole lub nie pojmują, dlaczego ktoś traktuje ich źle. Dedykuję ją wszystkim, którzy wspierają mnie od lat, rozumieją i są empatyczni wobec innych ludzi. Dla tych, którzy pragną szacunku i zrozumienia.

Gdzie można kupić książkę?

Książka dostępna jest w jako e-book na tej stronie. Składa się z aż siedmiu rozdziałów! W każdym przechodzimy przez kolejne etapy życia. Od najmłodszych lat zauważamy, jak bardzo różnimy się od innych, oraz jak bardzo ludzie potrafią być złośliwi.

Następnie będziemy omawiać różne zachowania i trudności, którym należy sprostać. Na koniec dowiemy się jaka czeka nas nagroda, za cierpliwość i wytrwałość. Zapoznamy się z wypowiedziami gości i ich historiami. W książce znajdą się również historie czytelników oraz osób, które wyraziły chęć podzielenia się swoimi przejściami i życiowymi zakrętami. Obecnie jestem w trakcie pisania eBooka.

Z góry dziękuję wszystkim za zaufanie i wsparcie! 🙂

Do usłyszenia!

Wesprzyj podając dalej
Autor: Patryk Tarachoń
Nazywam się Patryk Tarachoń. Piszę o relacjach międzyludzkich, motywacji i rozwoju osobistym. Treści artykułów opieram na prywatnych doświadczeniach oraz sytuacjach czerpanych z otaczającej codzienności.