Unsplash.com

Jak poradzić sobie gdy nic nie wychodzi?

Nie potrafisz pogodzić się z tym, że Twoja pasja którą publikujesz nikogo nie obchodzi, nie robi na nikim wrażenia? Marzysz aby stało się to Twoją pracą albo chociaż budziło zainteresowanie i kontrowersje? Jak skutecznie się realizować!

Swego czasu też miałem taki problem, ale wyszedłem z pewnego założenia. To jeszcze nie jest mój moment! Budzi się w nas czasem poczucie braku wartości. Jak sobie w takim razie poradzić ze świadomością, że to co kochamy nie ma większego sensu! Jak poradzić sobie gdy nic się nie udaje? Kilka sposobów na poradzenie sobie z wyzwaniami! Oto sposoby na przeszkody w realizacji celu!

Oddajemy się w pełni jakiejś pasji, aż z czasem dochodzimy do wniosku, iż to bez sensu. Poświęcamy się, staramy rozwijać, nauczyć czegoś nowego i nic!

 

Rozważaj uwagi i szukaj rozwiązań

Co byśmy nie robili, zwykle ktoś ma jakieś zarzuty i uwagi. Problem ma zawsze gdy pytasz o rozwiązanie (co zrobić aby było lepiej?). Wtedy nagle usta się zamykają. Osoby do których kierujesz się ze swoim produktem lub usługą starają się uświadomić co im się nie podoba. Twoim zadaniem jest znaleźć źródło problemu.

 

Nigdy się nie poddawaj nawet gdy Ci się nie udaje

Masz ogromną szansę, która być może jest przed Tobą

– Patryk Tarachoń

 

Jeżeli nie wiesz jak sprawić aby zmiany wyszły na dobre, znajdź kogoś kto w tym pomoże. Zna się na eliminacji kłopotu czyli mówiąc prościej. Znajdzie powód dlaczego coś co proponujesz nikogo nie rusza będzie wiedział jak to przedstawić, aby budziło zainteresowanie.

Obserwuj wybrane przykłady i czerp wnioski
W branży zapewne jest wiele osób znających się w tym czym się pasjonujesz lub zajmujesz. Zwracaj uwagę jak oni to robią. Odezwij się prywatnie aby porozmawiać w celu poznania jego technik. Zazwyczaj nie są dość skomplikowane.

 

Nie bój się czegoś czego nie rozumiesz

Okazuje się, że jest sposób lub pewnego rodzaju wymóg, dzięki któremu możesz zyskać lub rozwinąć się, ale nie chcesz tego ponieważ uważasz to za bezsensowne?

Na dokładkę nie znasz się i nie chcesz w to brnąć? Popełniasz błąd! Tak jak osoby, które prowadzą działalność, a zupełnie nie starają się prowadzić aktualnie strony na Facebooku. Niektóre działania są istotne i należy sprawdzać co działa lepiej, a co gorzej.

 

Sprawdzaj aktualności z branży

Powinno się śledzić aktualności w danej grupie (sprzedawców, blogerów, fotografów, itd.) o czym się mówi, jakie są trendy, zmiany, kto ostatnio czym zaskoczył i jak wyglądają działania w różnych krajach świata. Być może wprowadzisz coś co stanie się Twoim znakiem rozpoznawczym.

 

Nie obawiaj się eksperymentów

W marketingu znanych jest wiele tz. kryzysów, gdy ktoś zachował się w taki sposób, który lepiej nie naśladować, ale nie jest to powód aby się obawiać prób. Być może kilka razy zrobisz coś głupiego, nieodpowiedniego, ale być może z czasem pewien sposób czy taktyka sprawi Cię znawcą w danej dziedzinie lub Twój biznes, blog tudzież inna pasja czy praca okaże się ogromnym sukcesem.

 

Znane są przypadki, gdy porzucone przez rodziców pisklę
Szybowało pod sklepieniem zachwycając wiele oczu

– Patryk Tarachoń

 

Pamiętaj, że świat do odważnych należy. Bez znaczenia na to czym się zajmujesz i jak poświęcasz się temu co kochasz. Warto stawiać pewne kroki, nie bać się krytyki czy hate’m. To zwyczajnie jest i każdy kto osiągną w życiu sukces, musiał przez to przejść. Fala nienawiści czy braw czekała każdego kto aktualnie jest wiceprezesem, czy inną rozpoznawalną postacią tudzież firmą.

Dołącz do Zamkniętej Listy

Spodobał Ci się powyższy artykuł? Zanim weźmiesz udział w dyskusji, uzyskaj dostęp do darmowych materiałów i dołącz do społeczności, z którą podejmujemy się różnych wyzwań!

Zapisując się, otrzymasz [ZA DARMO]:

🔸 Darmowe rozdziały książek

🔸 Kalendarz z celami na 2024 rok

🔸 Planner tygodniowy do druku

🔸 Arkusz Wydatków - Budżet Domowy (NOWOŚĆ)

🔸 Webinary / Relacje LIVE

🔸 Paczki cytatów (Instagram i Facebook)

🔸 „Twoja Siła” - indeks zalet

Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sylwia W.
Sylwia W.
6 lutego 2018 11:33

Na początku tekst nie zachęcał ale teraz czuję się lepiej. 😉

Patryk Tarachoń
Patryk Tarachoń
24 lutego 2018 11:09
Reply to  Sylwia W.

Dzięki wielkie. Warto poznawać takie opinie, aby wiedzieć jakie teksty częściej pisać, a jakie rzadziej.

Anonimowy
Anonimowy
5 lutego 2018 23:17

Bardzo podobał mi się live na insta o problemach dzieci a doroslych. Oglądałam powtórkę ale i tak super było.

Patryk Tarachoń
Patryk Tarachoń
24 lutego 2018 11:08
Reply to  Anonimowy

Dziękuję. To był pierwszy LIVE i bardzo chętnie go powtórzyłbym aby jeszcze z Wami porozmawiać i do Was pomówić na żywo.

Aneta
5 lutego 2018 17:02

Bardzo cenne uwagi. Warto je wdrożyć w zycie.

Patryk Tarachoń
Patryk Tarachoń
24 lutego 2018 11:08
Reply to  Aneta

Dziękuję

Sylwia W.
Sylwia W.
6 lutego 2018 10:33

Na początku tekst nie zachęcał ale teraz czuję się lepiej. 😉

Anonimowy
Anonimowy
5 lutego 2018 22:17

Bardzo podobał mi się live na insta o problemach dzieci a doroslych. Oglądałam powtórkę ale i tak super było.

Aneta
5 lutego 2018 16:02

Bardzo cenne uwagi. Warto je wdrożyć w zycie.

Shopping Cart
12
0
Would love your thoughts, please comment.x