Co zrobić, aby w życiu zaczęły dziać się dobre rzeczy? W jaki sposób przestać pakować się w tarapaty? Jak przestać kusić los!

Odpowiedź na wiadomość: przestań kusić los!

Co zrobić, aby w życiu zaczęły dziać się dobre rzeczy? W jaki sposób przestać pakować się w tarapaty? Jak przestać kusić los!

Otrzymałem wiadomość od Klaudii, w której zwierzyła mi się ze złych decyzji, które podjęła. Opowiedziała o tym, w jaki sposób dała się zmanipulować. W wyniku swoich wyborów straciła ukochaną. Z przeprowadzonej korespondencji, wyciągnąłem kilka wniosków, którymi dzielę się w poniższym tekście. Jaki masz sposób, aby zapobiec nieprzyjemnym sytuacjom? Dowiedz się, jak przestać kusić los!

Przestań kusić los zadając się z nieodpowiednimi ludźmi

Wiesz, jakim sposobem wytrzymuję różne przeciwności losu? Wychodzę na rower, spotykam się ze znajomymi, zwierzam się dla nich tylko wtedy gdy mam pewność, że mogę im zaufać. To wszystko pomaga w wielu życiowych kwestiach. Kontakt z innymi ludźmi jest wskazany, zwłaszcza gdy czujemy się sami. Poza tym zastanawiam się nad swoimi decyzjami i dokładam wszelkich starań, aby nie popełniać tych samych błędów. Trzymam się z daleka od toksycznych ludzi. Nie pakuję się w przyjaźnie z patologicznym społeczeństwem. Ponadto uważam na partnerki, które nie budzą mojego zaufania lub czuję, że oprócz szaleństwa, nic dobrego mnie z nimi nie spotka.

Wbrew pozorom nie oceniam nikogo z góry, a tym bardziej osób, które wychowują się w patologicznych rodzinach. Każdy ma prawo, przyjaźnić się z kim chce, nawet jeśli znajomi są zdemoralizowanymi rówieśnikami. Jednakże utrzymywanie kontaktu z osobami znającymi zasady dobrego wychowania, umiejącymi się zachować i nie przeklinają, jest przepustką do spokojnego życia. Dlatego ograniczam kontakt z tymi, którzy są w mojej opinii podejrzani. Rzadko komukolwiek ufam, więc wszelkie swoje problemy pozostawiam dla siebie samego. Wiesz dlaczego? Bo najlepiej ufać dla samego siebie, ponieważ przed sobą niczego nie zataję.

Nie zapominaj o sobie i swoich marzeniach

Niezależnie od tego, czy jestem w związku, czy pozostaję singlem, staram się nie zapominać o tym, co mnie uszczęśliwia. Oddaję się pasjom, różnym hobby i realizacji marzeń. Dzięki temu mam zajęcie, więc za dużo nie rozmyślam. Poza tym prowadzę blog, co jest moją pasją, a przy tym mogę opisać swoje uczucia i związane z nimi przemyślenia. Dodatkowo otrzymuję wiadomości, że przy okazji komuś otwieram tym oczy, na różnorakie kwestie w życiu osób, które odwiedzają mnie w Internecie. Jeśli już mamy kusić los, niech mają miejsce dobre wydarzenia. Progres w postawionych celach, sukcesy w realizowaniu marzeń, a przy tym

Mam nadzieję, że ta odpowiedź pomoże Ci zrozumieć, jaki sposób, chociaż odrobinę możemy zapobiec nieprzyjemnym sytuacjom.

A Ty jaki masz sposób, aby zapobiec nieprzyjemnym sytuacjom? Podziel się odpowiedzią w komentarzu!

Dołącz do Zamkniętej Listy

Spodobał Ci się powyższy artykuł? Zanim weźmiesz udział w dyskusji, uzyskaj dostęp do darmowych materiałów i dołącz do społeczności, z którą podejmujemy się różnych wyzwań!

Zapisując się, otrzymasz [ZA DARMO]:

🔸 Darmowe rozdziały książek

🔸 Kalendarz z celami na 2024 rok

🔸 Planner tygodniowy do druku

🔸 Arkusz Wydatków - Budżet Domowy (NOWOŚĆ)

🔸 Webinary / Relacje LIVE

🔸 Paczki cytatów (Instagram i Facebook)

🔸 „Twoja Siła” - indeks zalet

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Shopping Cart
0
Would love your thoughts, please comment.x