W jaki sposób spełniać marzenia? Gdzie, znajdę pomysły na hobby lub pasje? Książka ,,Atlas Marzeń” z listą pomysłów na wolny czas już dostępna!

Premiera książki ,,Atlas Marzeń”!

W jaki sposób spełniać marzenia? Gdzie, znajdę pomysły na hobby lub pasje? Książka ,,Atlas Marzeń” z listą pomysłów na wolny czas już dostępna!

Marzenia, pasje i zainteresowania są ważnym elementem naszego życia. Dzięki realizowaniu się w danych dziedzinach podnosi się nasza samoocena i radość z życia. Niestety nie każdy wie, w czym jest dobry i gdzie mógłby znaleźć zajęcie dla siebie. Dlatego powstał ,,Atlas Marzeń”! Sprawdź, co w nim znajdziesz i skąd pobrać najnowsze wydanie!

Premiera książki ,,Atlas Marzeń”!

Przygotowanie Atlasu Marzeń zajęło mi ok. 2 miesiące. Nie chciałem planować daty premiery, aby nie narzucać sobie tempa zbierania materiałów i pisania tekstów. Zależało mi, aby atlas został przygotowany równie profesjonalnie, jak poprzednia książka. O książce nie wiedział dosłownie nikt, aż do momentu, gdy przygotowałem ją do obróbki. W pierwszej kolejności zobaczyła ją Paulina Radziszewska (fotograf, która robi mi zdjęcia na blog), oraz kilka zaufanych osób.

Dla kogo jest atlas z marzeniami?

Książka powstała z myślą o osobach, które po premierze ,,Przygotuj się na Start„, pytają mnie o sposoby na znalezienie pasji i metod podejmowania się ich. Zarówno w otrzymywanych wiadomościach, jak i obserwując znajomych, dostrzegam efekty braku pasji i zajęć z których mogliby się cieszyć. Pytani o sposób spędzania wolnego czasu, najczęściej podają odpowiedź, że zwykle spędzają wieczory i weekendy przed urządzeniami mobilnymi lub telewizorem.

Uważam, że u osób z pasjami, różnymi hobby lub zainteresowaniami, bardziej wierzą w siebie i są szczęśliwsi. Ich powody, aby czuć dumę ze swoich dokonań, inspirują także ludzi w ich otoczeniu. Osoby pasjonujące się w jakiejś dziedzinie, często mają też większą motywację do działania. Jeśli przedstawiają swoje umiejętności publicznie, sami sobie dają szansę realizowania się w nich również zawodowo.

Dlatego postanowiłem wydać listę marzeń, hobby, pasji, dziedzin, zainteresowań oraz dyscyplin sportowych, aby każdy mógł znaleźć w niej coś dla siebie. Książka ma na celu nie tylko pomóc znaleźć wartościowe zajęcie, ale też pomóc wyznaczyć drogę, aby skuteczniej podejmować się kolejnych kroków rozwijania się w danej dziedzinie.

Skąd pomysł na książkę?

Z końcem 2019 roku poinformowałem, że moim kierunkiem na nowy rok będzie słowo „odpuścić”. Nie planowałem wydawania żadnych książek, ani nowych produktów. Plan uległ zmianie dzięki pozostałym osobom, które jak Ty odwiedzają mnie w Internecie. W ubiegłym roku otrzymałem kilkadziesiąt podziękowań odnośnie do książki ,,Przygotuj się na Start”. Część poświęcona motywacji i spełnianiu marzeń, spodobała się znacznej większości jej czytelników. Chociaż poświęcony temu dział dokładnie wyjaśnia, jak szybko osiągać postawione sobie cele, pytań o tę kwestię nie brakuje. Zastanawiałem się co dla Ciebie i pozostałych czytelników mógłbym w tej kwestii zrobić, aż nie przyśnił mi się ,,Atlas Marzeń”.

Co znajdziesz w książce ,,Atlas Marzeń”?

Książka składa się z 3 rozdziałów. Zawiera listę marzeń, zainteresowań i dyscyplin sportowych, których możesz się podjąć. Prześwietliłem Internet we wzdłuż i wszerz, aby zebrać najbardziej banalne, a zarazem kreatywne pasje oraz pomysły na realizowanie siebie. Drugi rozdział poświęciłem przedstawieniu zalet danych kategorii, w których podpowiadam, od czego zacząć, aby podjąć się wymienionym w atlasie zainteresowaniom. W trzecim rozdziale wyjaśniam, w jaki sposób podchodzę do swoich celów i postanowień, aby skutecznie je realizować.

W książce nie znajdziesz moich cytatów, anegdot ani biograficznych fragmentów. Wyjątkiem jest rozdział poświęcony motywacji i sposobów realizowania marzeń oraz hobby. Tym razem pisząc książkę, również myślałem, o każdym kto po nią sięgnie, stawiając na szczerość, pozytywną energię i empatię.

Czy książka jest wydana w formie e-booka?

Tak. ,,Atlas Marzeń” jest dostępny w wersji elektronicznej. Dzięki temu można ją czytać na urządzeniach mobilnych, komputerze lub wydrukować najbardziej interesujące fragmenty. Książka różni się od innych tym, że pierwszy rozdział jest wyłącznie listą różnych zajęć, których można się podjąć. Drugi rozdział zawiera grafiki z krótkimi wyjaśnieniami, jak można podejmować się wymienionych zainteresowań i dlaczego pojawiły się w atlasie. W trzecim rozdziale znajduje się Motywator, w którym opisuję, w jaki sposób podchodzę do marzeń.

Gdzie możesz zakupić książkę?

Książka dostępna jest do pobrania na tej stronie. Wystarczy kliknąć powyżej na okładkę książki lub poniższy przycisk, aby przejść na podstronę. Na stronie czekają opinie, dodatkowe informacje i zdjęcia. ,,Atlas Marzeń” został wydany w postaci e-booka, zapisanym w formacie pdf.

Czy ,,Atlas Marzeń” jest dla Ciebie?

Jeśli chcesz sprawdzić, czy ,,Atlas Marzeń” jest dla Ciebie, możesz pobrać darmowy rozdział, zapisując się do Zamkniętej Listy. Po dołączeniu otrzymasz dostęp do strony z plikami, gdzie będą na Ciebie czekać wybrane fragmenty.

Mam nadzieję, że publikacja wzbudziła Twoje zainteresowanie. ,,Atlas Marzeń” może pomóc w znalezieniu pasji dla osób, które dotychczas nie miały pomysłu na siebie. Wierzę, że dzięki temu każdy, kto sięgnie po ,,Atlas Marzeń”, uwierzy w siebie, swoje możliwości i częściej będzie się uśmiechać, na myśl o tym, co czeka w domu.

Jeśli nie wiesz, czy ,,Atlas Marzeń” jest dla Ciebie, rozwiąż quiz i się przekonaj! Przejdź do wpisu ,,Jak znaleźć pasję lub cel do zrealizowania + QUIZ”!

Dołącz do Zamkniętej Listy

Spodobał Ci się powyższy artykuł? Zanim weźmiesz udział w dyskusji, uzyskaj dostęp do darmowych materiałów i dołącz do społeczności, z którą podejmujemy się różnych wyzwań!

Zapisując się, otrzymasz [ZA DARMO]:

🔸 Darmowe rozdziały książek

🔸 Kalendarz z celami na 2024 rok

🔸 Planner tygodniowy do druku

🔸 Arkusz Wydatków - Budżet Domowy (NOWOŚĆ)

🔸 Webinary / Relacje LIVE

🔸 Paczki cytatów (Instagram i Facebook)

🔸 „Twoja Siła” - indeks zalet

Subscribe
Powiadom o
guest
18 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
IZA
IZA
29 marca 2024 11:40

Świetna ksiazka właśnie zaczęłam czytać daje do myślenia

Danelxx
Danelxx
1 kwietnia 2020 19:00

Gratulacje! Super pomysł!

Andrzej Radkowski
Andrzej Radkowski
1 kwietnia 2020 18:18

Okladka bardzo ladna do tego podoba mi sie pomysl. Mam kilka pytan ale skieruje je juz w prywatnej wiadomosci. Prosze abys odpowiedzial mi do konca dnia

Zaczytana Agata
1 kwietnia 2020 18:16

Na pryma aprilis zrobiłam obiad, a następnie schowałam cały zapas papieru toaletowego. Padło na męża więc zaniosłam mu jeden listek papieru, a potem tak samo dzieciakom. Myślę że w okresie kwarantanny to i tak kreatywnie

Danuta
Danuta
1 kwietnia 2020 17:36

Ladnie wydane szybko się czyta. 🙂 Mógłbyś zrobić takie zestawy ebooków że kupuje się kilka w jednej paczce

Maria97
Maria97
1 kwietnia 2020 13:37

Też myślałam że ten ebook to psikus na pierwszego kwietnia ale otrzymałam potwierdzenie zamówienia z linkiem do pobrania.

Tomek
Tomek
1 kwietnia 2020 13:14

Czy to nie jest zart na prima aprylis? 😋 Jesli tak to wlozyles sporo pracy 🤔🤔🤔

Aneta
Aneta
1 kwietnia 2020 11:11

Ładna okładka i dobry pomysł na kwarantannę. 👍Znajdę tam zajęcia które mogę wykonywać w domu?

Helena Ramkowska
Helena Ramkowska
1 kwietnia 2020 10:24

Zaskoczyłeś mnie. Zaczynasz wiosnę z nową dawka energii. Gratulacje!

Shopping Cart
18
0
Would love your thoughts, please comment.x