Jak uwierzyć w siebie i spełniać swoje marzenia? W jaki sposób być sobą w świecie opinii i trendów? Otrzymaj darmowy e-book!

Premiera e-booka ,,Jak uwierzyć w siebie”!

Jak uwierzyć w siebie i spełniać swoje marzenia? W jaki sposób być sobą w świecie opinii i trendów? Otrzymaj darmowy e-book!

Wiara w siebie, samoocena, potrzeba poszukiwania inspiracji i realizacji postanowień to wciąż niewyczerpany temat. Nie jesteśmy specjalnie zadowoleni z pracy, źle czujemy się, gdy szef się na nas wyżywia, a jeszcze bardziej frustrują nas ludzie, oceniający nasze zachowanie, sposób bycia i decyzje. Po dłuższym zastanowieniu, dyskusjach z najbardziej zaangażowanymi członkami Zamkniętej Listy, postanowiłem spisać wszystkie te wnioski i wydać kolejny e-book. Poniżej przeczytasz więcej na temat książki ,,Jak uwierzyć w siebie? Zbuduj pewność siebie w kilku prostych krokach!

Dlaczego nie wierzymy mówcom motywacyjnym?

Czytam komentarze na blogu, w portalach społecznościowych i wiadomościach otrzymywanych na skrzyknę. Nasza potrzeba dostępu do źródeł, z których można byłoby czerpać motywację, jest ogromna. Szkoda tylko, że z jednej strony chcemy dowiedzieć się, w jaki sposób można się zmotywować, a z drugiej uważamy mówców motywacyjnych za tych, którzy wciskają nam bzdury o pozytywnym myśleniu, zmianie nawyków i aktualizacji trybu życia.

Z jednej strony moim zdaniem nie lubimy, gdy ktoś nas poucza, a tym bardziej mówi, w jaki sposób powinniśmy żyć. Z drugiej strony chcielibyśmy osiągać szybkie efekty, więc swoją złość za brak postępów łatwiej nam zrzucić na tych, którzy inspirują do działania. W swoim e-booku ,,Jak uwierzyć w siebie? Zbuduj pewność siebie w kilku prostych krokach!”, skupiam się na codziennych sytuacjach, z którymi większość z nas miała styczność. Pod uwagę biorę relacje z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi, współpracownikami oraz przypadkowymi osobami.

Jak uwierzyć w siebie?

Co znajdziesz w e-booku ,,Jak uwierzyć w siebie?

Książka składa się z 4 krótkich rozdziałów. Na 15 stronach znajdziesz konkretne wskazówki, porady i nasze przemyślenia, które osobiście stosuję w swoim życiu. Dzięki tym metodom jestem sobą, nauczyłem się dystansu do siebie, mniej przejmuje się opiniami postronnych osób na mój temat, a przy tym realizuję swoje marzenia.

Już czekam na Twoje zdanie na temat książki! 🙂 Podziel się poniżej w komentarzach!

Dołącz do Zamkniętej Listy

Spodobał Ci się powyższy artykuł? Zanim weźmiesz udział w dyskusji, uzyskaj dostęp do darmowych materiałów i dołącz do społeczności, z którą podejmujemy się różnych wyzwań!

Zapisując się, otrzymasz [ZA DARMO]:

🔸 Darmowe rozdziały książek

🔸 Kalendarz z celami na 2024 rok

🔸 Planner tygodniowy do druku

🔸 Arkusz Wydatków - Budżet Domowy (NOWOŚĆ)

🔸 Webinary / Relacje LIVE

🔸 Paczki cytatów (Instagram i Facebook)

🔸 „Twoja Siła” - indeks zalet

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Shopping Cart
0
Would love your thoughts, please comment.x