Unsplash.com

Jak najbardziej! Jesteśmy tacy sami, mamy swoje cele i wszyscy borykamy się z jakimiś wyzwaniami. Musimy sprostać przeciwnościom. Czas więc bliżej się poznać i przywitać, nie obawiaj się, jesteśmy zgraną ekipą. Są tu najbardziej pozytywni ludzie z Internetu. Poznajmy się!

Chciałbym Was poznać i spytać czym się interesujecie? Tak, aby dowiedzieć się, czy ktoś z Was ma podobne pasje i zainteresowania do moich. Świetnie byłoby się tak po ludzku poznać. Dla tych co dzielą się swoim hobby lub działaniami w Internecie, to świetna okazja do podzielenia się linkiem. Już nie mogę się doczekać, aż Ciebie bardziej poznam. Nie bój się i śmiało zostaw komentarz!

Kim jestem?

Pozwólcie, że zacznę od opisu siebie, tak w skrócie. Zanim zacznę, zachęcam Was, abyście również krótko opowiedzieli o swoich pasjach i czym się zajmujecie. Zależy mi abyśmy się poznali.

Jak zapewne wiesz, nazywam się Patryk Tarachoń. Bloguję od 2010 roku i wciąż uczę się coraz nowszych zagadnień i opcji. To własnie w blogosferze kocham najbardziej, tę możliwość odkrywania i wyrażania siebie.

Piszę o relacjach między-ludzkich, kompleksach i tym jaki wpływ na nas ma otoczenie. Poruszam również tematy damsko-męskie i sprawy życia codziennego. Podobno piszę o sprawach, które są wbrew pozorom oczywiste, a nie przychodzą nam do głowy.

Jakie mam zainteresowania?

Moje zainteresowania są rozległe, lecz spróbuje Wam je streścić i dowiedzieć się czym Wy się również interesujecie. Poza blogosferą, słucham dużo muzyki. Uwielbiam tę z czarnych płyt, które brzmią przecudnie. Chociaż mam sporo płyt autorstwa obecnych artystów, do swojej kolekcji dołączyłem albumy dawnych twórców jazzowych, jak również rockowych. Wśród moich ulubieńców są: Alex Clare, Frank Sinatra, Amy Winehouse oraz cała twórczość Agnieszki Chylińskiej.

Muzyka rockowa jest tą, którą kocham najbardziej. Dźwięk elektrycznej gitary dodaje mi energii i pewności siebie.

Jakie książki i filmy oglądam?

Lubię sprawdzać nowe filmy i seriale, chociaż nie przepadam za si-fi. Jeśli chodzi o sport, nie specjalnie się interesuję tą dziedziną, chociaż dalekie wyjazdy rowerem, są dla mnie odskocznią od codzienności i tym co kocham robić na co dzień.

Czytam książki o rozwoju osobistym i motywacji, a także o marketingu i social-mediach. Najbardziej interesują mnie tytuły o blogosferze. Książki mają w sobie coś takiego, że można dzięki nim przenieść się do innego świata, a przy okazji wiele nauczyć i dowiedzieć.

fot. Paulina Radziszewska

Przedstaw się

Teraz najważniejszy punkt naszego dzisiejszego spotkania. Chce Was bardzo poznać, a także sprawić abyście i Wy się poznali. Stąd moja prośba o krótki opis w komentarzu. Jeżeli prowadzicie jakąś działalność, albo chcecie pochwalić się swoim talentem, macie ku temu okazję. Śmiało podajcie link do siebie, żebyśmy mogli się poznać się jeszcze bardziej!

Najbardziej pozytywni ludzie z Internetu, są właśnie tutaj! 🙂

Wesprzyj podając dalej
Autor: Patryk Tarachoń
Nazywam się Patryk Tarachoń. Piszę o relacjach międzyludzkich, motywacji i rozwoju osobistym. Treści artykułów opieram na prywatnych doświadczeniach oraz sytuacjach czerpanych z otaczającej codzienności.