Unsplash.com

Prawa marketingu i praca w wydawnictwie – polecane posty!

Jak wygląda praca w wydawnictwie? Prawa marketingu, które mogą przydać się również w życiu? Recenzja po której zastanowisz się nad przeczytaniem polecanej książki? Teksty blogowe które polecam, ze względu na wartość!

Czytam wiele blogów, ale są takie teksty które zapamiętuję na długo i wiele z nich się uczę. Lubię do nich wracać i tak jest własnie z serią ,,Godne uwagi”, gdzie opisuję polecane blogi i teksty, które mnie interesują i daję im dużego plusa. Dziś przedstawiam Wam 5 tekstów, wartych przeczytania i przeanalizowania. Zatem zaczynajmy!

10 praw Murphy’ego w marketingu – o które marketerzy się potykają

Tekst jest według mnie napisany w taki sposób, że nie męczymy się po kilku zdaniach, więc czyta się przyjemnie. Poza tym porady tam zamieszczone są wartościowe i nie stracą za szybko na aktualności. Być może na pierwszy rzut oka wydają się niezrozumiałe i bez sensu, ale te uwagi czy prawa (jak kto woli), są mądre, przemyślane i wiele do zastosowania w codziennym życiu, nie tylko marketingu.

Jak nie ześwirować przed maturami

Tytuł można równie dobrze zakończyć słowami: egzaminami, wyzwaniami/problemami. Jest niedługi i czyta się przyjemnie. Andrzej potrafi uspokoić i dać sporo motywacji czytelnikom bloga i widzom swojego kanału w YouTube.

Jak wypromować swoją książkę? O mojej pracy w wydawnictwie

Tutaj Judyta nieco naciągnęła moim zdaniem tytuł tekstu. Uważam tak, ponieważ nie dowiemy się jak wypromować swoją książkę krok po kroku. To bardziej zobrazowałby nam Michał Szafrański. Tekst jest interesujący pod kątem pracy w wydawnictwie. Jak wygląda i jakie obowiązki pełni autorka bloga. Tutaj Judyta się rzeczywiście postarała. Treść może wydawać się długa, lecz czyta się przyjemnie i bardzo dużo można się dowiedzieć.

Demon w aureoli ,, Kredziarz” C.J. Tudor

Paulina napisała świetną recenzję książki C.J. Tudor. Książką mnie tak zainteresowała, że przeczytałem z zapałem tylko dlatego, że ten tytuł podbił Jej serce, a przy tym zaufałem odnośnie dobrze opisanych bohaterów przez autorkę książki ,,Kredziarz”. Przy okazji polecam nie tylko książkę, ale i recenzję Pauliny.

Zbyt wiele priorytetów? Mam skuteczny sposób, by sobie z tym poradzić

Marcin napisał bardzo dobry tekst o tym jak zarządzać swoimi priorytetami. Przeczytanie zajęło mi chwilę, a dzięki temu kilka spraw udało mi się ułożyć. Być może z czasem sam do tego bym doszedł, ale dzięki temu tekstowi udało mi się szybciej.

Dołącz do Zamkniętej Listy

Spodobał Ci się powyższy artykuł? Zanim weźmiesz udział w dyskusji, uzyskaj dostęp do darmowych materiałów i dołącz do społeczności, z którą podejmujemy się różnych wyzwań!

Zapisując się, otrzymasz [ZA DARMO]:

🔸 Darmowe rozdziały książek

🔸 Kalendarz z celami na 2024 rok

🔸 Planner tygodniowy do druku

🔸 Arkusz Wydatków - Budżet Domowy (NOWOŚĆ)

🔸 Webinary / Relacje LIVE

🔸 Paczki cytatów (Instagram i Facebook)

🔸 „Twoja Siła” - indeks zalet

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Firma Godna zaufania
29 sierpnia 2018 09:04

Wielkie dzięki za artykuł. Jak zawsze bardzo pomocny! Ostatnio borykałem się z problemem naruszenia praw autorskich przez jednego z moich redaktorów. Zgłosiłem się do kancelarii, która bardzo szybko rozwiązala mój problem.

Isiaaa N
29 kwietnia 2018 09:57

Chętnie zajrzę na blog związany z maturami, kiedyś się przyda 🙂

Shopping Cart
4
0
Would love your thoughts, please comment.x