Materiały do pobrania

Zobacz co dla Ciebie przygotowałem i pobierz, aby od razu móc korzystać. W razie problemów i uwag, niżej pozostawiam namiary na siebie, gdyby zaszła potrzeba skontaktowania się ze mną.

Witaj na stronie, z darmowymi materiałami do pobrania! Poniżej zamieściłem dla Ciebie kilka plików, które możesz pobrać, aby ułatwić organizację czasu (dzięki kalendarzowi na 2019 rok) lub poradzić sobie ze swoimi kompleksami dzięki ćwieczeniom, które pomagają również w zrozumieniu, dlaczego inni nas poniżają i wytykają błędy.

Jak rozpakować niektóre pliki?

Niektóre materiały zostały spakowane do pliku (.zip). Żeby je rozpakować, wystarczy użyć programów typu WinRar, którego używam i polecam.

____________________________

aut. Patryk Tarachoń

Ćwiczenia: Jak poradzić sobie z kompleksami?

Zadajesz sobie pytania: Jak się pozbyć kompleksów i jak sobie radzić z nimi? W jaki sposób uporać się z poniżaniem i krytyką? Jakimi technikami można uwierzyć w siebie?

Wiele lat temu, uporałem się ze swoimi wadami i komentarzami na swój temat. Pomimo wszystko postanowiłem o tym mówić i wspierać tych, którzy są poniżani lub wciąż nie potrafią uporać się ze swoimi defektami.

Więcej na temat ćwiczeń, przeczytasz w artykule ,,Ćwiczenia na kompleksy i poniżanie„.

Z poniższymi ćwiczeniami, być może będzie Ci dużo łatwiej uporać się z tym co nie pozwala uwierzyć w siebie. Dołożę też wszelkich starań, aby pokazać Tobie, jak dużo znaczysz i dlaczego nie powinieneś mieć kompleksów. Zrobię wszystko, aby ułatwić Ci zrozumienie co się dzieje i jakie zachowania prowokują ludzi do poniżania Ciebie. 

Wypełnij ćwiczenia

____________________________

Kalendarz na 2019 rok do pobrania za darmo!

Zaplanuj swój czas z kalendarzem na cały rok, który możesz pobrać całkowicie za darmo! Każdy nowy miesiąc to szansa na plany i sposoby rozwoju, a także czas na zorganizowanie obowiązków w taki sposób, aby pogodzić je z zainteresowaniami, nauką czy znajomymi! Z tym kalendarzem możesz więcej!

Możesz go używać w dowolny sposób! Wystarczy, że za darmo pobierzesz go na komputer, a następnie wydrukujesz. Masz możliwość zawieszenia go na ścianie przy pomocy kawałka sznurka i dziurkacza, przypiąć pojedyncze strony do tablicy lub zamieścić na lodówce za pomocą spinaczy. Zaprojektowałem go w taki sposób, aby podpowiadał i przypominał co robić w ciągu miesiąca, poprzez  miejsce na notatki. Więcej na jego temat, przeczytasz w artykule ,,Kalendarze do wydrukowania na 2019 rok„!

Uwaga!
Jest jeszcze dostępny kalendarz ze zdjęciami krajobrazowymi, przygotowanymi przez Paulinę Radziszewską z Wymiarowego Bloga! Dostępny do pobrania jest po zapisie na newsletter u dołu strony.

Pobierz kalendarz za darmo

Unsplash.com / Patryk Tarachoń

____________________________

Social Media & Blogowanie. Jak wykorzystywać portale społecznościowe w tworzeniu bloga?

E-book powstał z myślą o wszystkich osobach, które chciałyby tworzyć coś swojego w Internecie, ale nie wiedzą jak się za to zabrać. Proces tworzenia własnej strony internetowej jest bardzo prosty, a w większości z nich, również intuicyjne.

W poniższym poradniku, przeprowadzę Cię przez proces tworzenia własnego bloga lub strony internetowej, pokażę jak go promować i w jaki sposób skonfigurować portale społecznościowe, aby Twoja praca, trafiała do ludzi.

E-book dostępny jest w formacie: pdf, mobi, lrf, lit, fb2, epub, azw3, które znajdują się w spakowanym pliku zip. Wystarczy go wypakować, np. za pomocą programu WinRar (dostępny do pobrania niżej).

Pobierz e-book we wszystkich wersjach Pobierz e-book w wersji PDF

aut. Patryk Tarachoń

____________________________

Zestaw programów do pracy dla blogerów

Unsplash.com

Do prowadzenia bloga przydatnych jest kilka programów. Dla bardziej zaawansowanych polecam oprogramowania z górnej półki, które oczywiście są płatne. Poniżej możesz pobrać kilka programów, które ułatwią dla Ciebie pracę i mogą przydać się w blogowaniu.

GIMP używany przeze mnie od lat i uważam za jeden z najważniejszych w obróbce grafiki pod blog i kanały społecznościowe. Więcej na jego temat napisałem w artykule ,,Nowe opcje i zastosowanie programu GIMP przez blogerów„.

Fast Stone Image Viewer dzięki któremu, również możesz w prostszy i szybszy sposób obrobić zdjęcia pod blog i social-media.

Libre Office darmowy pakiet biurowy do pisania tekstów lub tworzenia prezentacji, kalkulacji i innych dokumentów, dostępnych w płatnym programie, jakim jest Microsoft Office.

WinRAR jest programem do archiwizowania i rozpakowywania takich plików jak zip lub rar.

Każdy z nich działa na licencji LGPL, co oznacza, że możesz te programy wykorzystywać na własny użytek, całkowicie za darmo i co najważniejsze legalnie. Programy pobierzesz bezpłatnie z następujących stron:

GIMP FastStone Viewer LibreOffice  WinRAR

____________________________

W razie problemów z pobraniem plików, rozpakowaniem lub innymi problemami, zapraszam do Kontaktu.

fot. Paulina Radziszewska

Ruszyłem z newsletterem, w którym wysyłam więcej przemyśleń, cytatów, informacji z życia prywatnego i wszystkiego co robię na blogu. Dzięki mailingom, będziesz w grupie osób, do których wysyłam treści, zaplanowane na blogu w postaci tekstu. Czyli jednym zdaniem, dostaniesz treść w luźniejszej formie, na długo przed publikacją jej na blogu!

Zapisz się już teraz, aby dostawać więcej! 🙂