Unsplash.com

Nie musisz już się martwić samochodem Po Kielichu!

Czy jest możliwość wynajęcia kogoś aby odstawił samochód pod wskazany adres? Co zrobić gdy nie jesteśmy wstanie lub nie mamy możliwości wrócić do domu samochodem? Odprowadzanie aut pod wskazany adres? Wynajęty szofer odwiezienie samochód pod dom lub do wybranego miejsca!

 

Mieliście kiedyś tak, że na imprezie odmówiliście sobie alkoholu, ponieważ przyjechaliście samochodem? Może musieliście odstawić samochód wcześniej lub okazało się, że rano jedziecie gdzieś z kimś innym, a auto zostanie np. w centrum miasta na kilka dni?

Teraz to nie problem, ponieważ na terenie Białegostoku, ruszyła firma zajmująca się odprowadzeniem samochodu pod wskazany adres! Opowiem Wam o zasadach, cenach i tym jak właściwie podejść do tematu, aby proces przebiegł bezpiecznie i sprawnie.

 

Firma która odprowadzi za Ciebie samochód do domu?

W Białymstoku już działa firma, zajmująca się odprowadzeniem Twojego auta, gdy nie jesteś wstanie nim wrócić, a na pewno będzie potrzebny następnego dnia. Nie chodzi tylko o sytuacje, gdy uznamy, że chcemy wypić lub nie mamy miejsca parkingowego. Może to być inna okazja, jak odprowadzenie wypożyczonego auta do innej firmy,

 

Gdzie moralność i zdrowy rozsądek?

Na początku zastanawiałem się nad napisaniem tego artykułu. W pierwszej kolejności, wiele osób rezygnuje z picia z powodu auta. Dzięki temu mniej osób spożywa alkohol i w razie sytuacji potrafią go sobie odmówić. Z drugiej strony szacun dla założyciela firmy PoKielichu.pl, oferującemu odebranie pojazdu, gdy wypijemy jedno piwo lub drinka.

Czasem jedziemy na wesele, mamy spotkanie z kimś w mieście, a mieszkamy za miastem. Zajeżdżasz wygodnie do docelowego miejsca. Pijesz piwo, lampkę wina lub kieliszek wódki. Po kilku godzinach, uświadamiasz sobie, że pora wracać do domu. Nie masz możliwości przenocowania, poza tym od rana potrzebujesz samochodu pod swoim domem, a masz kaca. Sytuacja beznadziejna?

 

Jak wygląda działanie PoKielichu.pl od strony technicznej?

Odstawianie aut? To proste! Dzwonisz do firmy aby odstawiła Twój samochód pod wskazany adres. Nie sprawdzają alkomatem czy jesteśmy trzeźwi czy nie, jeśli potrzebujemy, odstawią go. Następnie jeden pracownik jedzie naszym autem, drugi wraca firmowym aby we dwóch mogli wrócić z powrotem do siedziby.

Ponadto podejrzewam to też za sposób bezpieczeństwa. Gdy pijany klient zadzwoni aby odstawić jego zarysowanego Poloneza, może mieć różne uwagi i pretensje (zwłaszcza gdy jest po kilku głębszych).

 

Najpierw dzwonisz do firmy. Podajesz adres z którego ma być zrealizowany kurs, markę oraz model samochodu i docelowy adres odprowadzenia twojego auta, a następnie kierowca kontaktuje się z Tobą gdy jest na miejscu. Przekazujesz kierowcy kluczyki, podajesz docelowy adres lub mówisz jak ma jechać i wracasz bezpiecznie, Ty i twoje auto.

 

Najlepsze jest to, że jeżeli zależy nam na krótkim czasie oczekiwania na szofera, istnieje możliwość rezerwacji kierowcy na daną godzinę Całodobowo. To zminimalizuje czas oczekiwania na kierowcę do minimum.

Oferta firmy odprowadzającej auto pod wskazany adres!

Firma PoKielichu.pl, dla przedsiębiorców przygotowała możliwość wystawienia faktury VAT. Wystarczy tylko podać kierowcy NIP oraz adres e-mail.

Dla stałych klientów widnieje rabat 10-15%. Życzę Wam jednak aby odbywało się to jak najrzadziej, ponieważ i tak uważam, że lepiej do takiej wygody się nie przyzwyczajać dla swojego zdrowia i bezpieczeństwa innych.

W przypadku odwiezienia kogoś wraz z samochodem, widnieje możliwość przewozu jednego dodatkowego pasażera.

Współpracują również z klubem Black Diamond, dzięki czemu klienci mają możliwość otrzymania wejściówki do klubu oraz możliwość wynajęcia ekskluzywnego auta wraz z kierowcą, w ramach Black Diamond Wedding Cars.

 

Zawsze przypominamy: Piłeś? Nie jedź!

Jeżeli już masz ryzykować prowadząc samochód po alkoholu lub masz martwić się co z nim zrobić, gdy nie będziesz mieć możliwości nim wrócić, powyższa usługa jest jest na wagę złota. Tylko pamiętajcie też, że skoro decydujecie się na podróż samochodem, powinniście też być świadomi, że trzeba nim wrócić. Auto jest odpowiedzialnością spoczywającą na Was.

Z drugiej strony czasem nie mamy możliwości zatankować czy odstawić samochód na jego miejsce. Wtedy taka usługa ma zastosowanie. Tylko pamiętajcie, najważniejsza jest odpowiedzialność i zdrowy rozsądek!

Źródło: PoKielichu.pl

Co myślicie o takiej usłudze? Przydałaby się w Waszym mieście?

Dołącz do Zamkniętej Listy

Spodobał Ci się powyższy artykuł? Zanim weźmiesz udział w dyskusji, uzyskaj dostęp do darmowych materiałów i dołącz do społeczności, z którą podejmujemy się różnych wyzwań!

Zapisując się, otrzymasz [ZA DARMO]:

🔸 Darmowe rozdziały książek

🔸 Kalendarz z celami na 2024 rok

🔸 Planner tygodniowy do druku

🔸 Arkusz Wydatków - Budżet Domowy (NOWOŚĆ)

🔸 Webinary / Relacje LIVE

🔸 Paczki cytatów (Instagram i Facebook)

🔸 „Twoja Siła” - indeks zalet

Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Monika Kondzior Daniłowicz
Monika Kondzior Daniłowicz
15 października 2018 19:31

Wcześniej nie słyszałam o takim rozwiązaniu, może dlatego, że nie piję alkoholu. ;-D

Stefan Poboj
Stefan Poboj
16 października 2018 21:34

Ciekawe czy dla Mariana odstawiliby rower gdyby wracał po pijaku przez wieś i chciał aby ktoś odprowadził?

Patryk │ PatrykTarachon.pl
Patryk │ PatrykTarachon.pl
16 października 2018 21:52
Reply to  Stefan Poboj

Sam jestem ciekawy. 😀 Nieco wątpię w takie rozwiązanie, ale pytanie nie kryję, że jest interesujące. 😛

Monika Kondzior Daniłowicz
Monika Kondzior Daniłowicz
15 października 2018 09:47

Fajne rozwiązanie, nie słyszałam o tym wcześniej;-) Ja nie piję alkoholu, więc nie mam z tym problemu;-p

Patryk │ PatrykTarachon.pl
Patryk │ PatrykTarachon.pl
16 października 2018 21:31

Firma zajmuje się odprowadzaniem samochodów również w innych sytuacjach. Przykładowo gdy musimy zostać w mieście, a pojazd musi zostać odstawiony na konkretną godzinę.

Michał
Michał
12 października 2018 20:00

W tamtym tygodniu odstawili moje auto pod dom. Chłopaki są do rany przyłóż a usługa nawet drogo nie wyszła.

Patryk │ PatrykTarachon.pl
Patryk │ PatrykTarachon.pl
14 października 2018 09:57
Reply to  Michał

Ogólnie ja nie mam prawa jazdy, ale znajomi sprawdzili ich i dzięki temu wiedziałem, że warto o nich napisać.

Mateusz Gruszewski
Mateusz Gruszewski
24 września 2018 20:15

Jakie są ceny za usługę?

Patryk │ PatrykTarachon.pl
Patryk │ PatrykTarachon.pl
24 września 2018 20:18

O ceny nie pytałem, podejrzewam, że w zależności od odległości jaką trzeba przemierzyć, tego czy z dodatkowym pasażerem lub sam pojazd, są czynnikami wpływającymi na cenę. Trudno to określić, ponieważ w przypadku tego rodzaju firm, ceny podejrzewam, że mogą być różne.

Paulina Radziszewska
Paulina Radziszewska
24 września 2018 09:02

Dobrze wiedzieć, że taka firma istnieje. Dzięki za info. 🙂

Patryk │ PatrykTarachon.pl
Patryk │ PatrykTarachon.pl
24 września 2018 20:16

Nie ma sprawy. 😉 Firma z tego co zauważyłem działa od niedawna, ale już znajomi przetestowali i mówią, że nie jest źle.

Shopping Cart
11
0
Would love your thoughts, please comment.x