Panel Zamkniętej Listy

Witaj w Panelu!

Tutaj znajdziesz wszystkie bonusy, dostępne wyłącznie dla osób z Zamkniętej Listy. Życzę Ci udanej zabawy i dziękuję za Twoją obecność!

"Zamknięta Lista jest czymś więcej niż społecznością. Są w niej ludzie, na których mogę liczyć i wiem, że w razie potrzeby mądrze doradzą i pomogą"
fot. Patryk Tarachoń
Patryk Tarachoń
Blogger

Pobierz bonusowe materiały

Każdy kto zapisał się do Zamkniętej Listy, ma również dostęp do specjalnych materiałów. Są tworzone jedynie z myślą o osobach z listy, w zamian za obecność i udzielanie się.

odwiedź zamkniętą grupę

Zamknięta Grupa znajduje się na Facebooku i jest miejscem, do którego mogą dołączać wyłącznie osoby, które otrzymały kod dostępu.

Jeśli nie posiadasz kodu, najwidoczniej nie odczytujesz wszystkich wysłanych ode mnie listów na skrzynkę pocztową, ani na nie nie odpowiadasz.

Obejrzyj webinary

Dzięki obecności na Zamkniętej Liście, masz możliwość udziału w webinarach, oraz dostęp do zaległych relacji na żywo.

O kolejnych spotkaniach, informuję w wysyłanych wiadomościach na Twoją skrzynkę e-mail.

Posłuchaj podcastu

W podcastach opowiadam o tym, co jest ważne dla każdego z nas. Opowiadam w nich o różnych trudnościach i przemyśleniach, w zupełnie innej odsłonie.

* Dołączając do dyskusji, wyrażasz zgodę na przechowanie danych w serwisie tlk.io. Dowiedz się więcej

Chat LIVE

Rozmawiamy na różne tematy, o których wcześniej informuję w wiadomości wysyłanej za pośrednictwem listu na Twój adres e-mail.

LIVE CHAT to wspólne rozmowy osób zapisanych do Zamkniętej Listy, w których poruszamy różne tematy i dyskusje. Wzajemnie się od siebie uczymy, motywujemy i nadajemy dodatkową wartość temu miejscu.

Jak dołączyć?

  1. Aby dołączyć, pod Wanna join, wpisz swoje imię lub zaloguj się za pomocą portalu Twitter lub Facebook;
  2. Jeśli komunikator jest dla Ciebie niewygodny, kliknij otwórz chat w przeglądarce;
  3. Pamiętaj o tym! W Zamkniętej Liście zawsze obowiązuje kultura osobista oraz empatia;

Dołącz do rozmowy już teraz!

Czym jest Zamknięta Lista?

Cel Zamkniętej Listy

Obecnie portale społecznościowe ucinają zasięgi, postanowiłem stworzyć miejsce, w którym nie pominą Cię żadne informacje.

Odkrywamy ciekawostki

W Zamkniętej Liście, dzielimy się tym co dla nas najważniejsze. W tym celu powstała Zamknięta Grupa na Facebooku, na której wzajemnie wymieniamy się różnymi linkami.

Bonusy i rabaty

Osoby z Zamkniętej listy, jako pierwsi dowiadują się o rabatach i nowych produktach na moim sklepie.

Tylko ważne wiadomości

Obecnie zasypywani jesteśmy ofertami firm i powiadomieniami w portalach społecznościowych. Zamknięta Lista dostaje ode mnie wiadomości tylko wtedy, gdy to konieczne.

Spersonalizowane wiadomości

Wysyłam e-maile do każdego z osobna inne, dzięki czemu znam oczekiwania i potrzeby wszystkich, którzy zapisali się na listę.

Razem tworzymy treści

Z powodu nienawiści z jaką spotykam się przy tworzeniu bloga, dałem przyzwolenie jedynie osobom z Zamkniętej Listy na wysyłanie mi uwag odnośnie moich artykułów. Często wysyłam do Ciebie treści przed publikacją, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku

Mam nadzieję, że dobrze się tu czujesz.

Jeśli chcesz porozmawiać z innymi osobami z Zamkniętej Listy, poniżej znajduje się miejsce na dyskusję.