0
fot. Paulina Radziszewska
Lifestyle

Twoje wsparcie, dużo znaczy [PYTANIA DO CIEBIE]

21 grudnia 2018

Jaką niesiesz wartość? Czego możesz nauczyć? W jaki sposób, Twoje wsparcie przynosi rezultat! Ankieta!

Zbieranie opinii, nie jest w dzisiejszych czasach wyzwaniem, któremu trudno sprostać. Poznawanie zdania innych na swój temat, tego co się potrafi i czego trzeba się jeszcze nauczyć, jest bardzo istotne.

Dlaczego Twoje zdanie się liczy?

Mam do Ciebie kilka pytań, których odpowiedzi ponownie przeanalizuję i wezmę głęboko do serca, aby wypracować uwagi i sprawdzić czego oczekujesz i co Twoim zdaniem warto byłoby zmienić. Udziel odpowiedzi w nowym oknie!

Bardzo jestem wdzięczny wszystkim osobom, którzy przyczyniają się do tego co tworzę. Chociaż nie zawsze jest obiektywnie i sympatycznie, analizuję i biorę pod uwagę każdą Twoją uwagę, krytykę, a nawet hate jaki mi niektórzy piszą. Chociaż nie zawsze zgadzam się z komentarzami pod moimi artykułami i otwarcie dzielę się przemyśleniami na blogu, ważny jest dla mnie rozwój i zadowolenie zwłaszcza tych, co chętnie tu wracają.

Wystarczy tylko, że jesteś

Punkt widzenia, którym dzielę się od lat na blogu, jest efektem moich spostrzeżeń i sytuacji, których byłem świadkiem lub w których miałem okazję brać udział. Opieram je na swoich doświadczeniach i tym z jakimi ludźmi miałem styczność. Dlatego nie zawsze się zgadzamy, ponieważ być może mam innych znajomych niż Ty, nie dostrzegamy tych samych problemów oraz w inny sposób byliśmy wychowywani. Dlatego dziękuję, za tę wyrozumiałość w komentarzach, gdzie otwarcie dzielisz się swoim zdaniem.

Nie bez powodu liczę się z Twoim zdaniem

Jeszcze raz wielkie dzięki za odpowiedzi. To dla mnie bardzo ważne, wiec jeśli jeszcze coś przyjdzie Ci do głowy, wróć tutaj i weź udział w ankiecie jeszcze raz. Bez znaczenia ile razy wyślesz mi swoje uwagi, wszystko na pewno spiszę i przeanalizuję.

Mam do Ciebie kilka pytań!

Zanim przejdziemy dalej, chciałbym podziękować Ci za zaufanie, tolerowanie moich poglądów i podejścia do życia. Jestem jeszcze młody, wiele muszę się nauczyć i wiem, że nie zawsze mam rację. Blogowanie to ciągły rozwój, podczas którego wciąż poznaję sam siebie, swoje umiejętności oraz słabości. Dlatego zapraszam Cię do udzielenia kilku odpowiedzi. Proszę, odpowiedz szczerze, tak jak myślisz i czujesz. To dla mnie bardzo ważne i pomocne.

Być może znasz mój blog najlepiej, ponieważ odwiedzasz go regularnie lub jesteś tu przypadkiem i coś zwróciło Twoją uwagę. Jako autor, osoba młoda i niedoświadczona, nie mogę się wszystkiego domyśleć. Wciąż się rozwijam, kocham blogować i chciałbym robić to dalej. Dlatego zdecydowałem się zadać Ci kilka poniższych pytań.

*UWAGA: Na niektórych urządzeniach mobilnych, należy ankietę przesuwać palcem górę, aby przejść do kolejnych pytań lub wysłać odpowiedź. Przepraszam za kłopot. 🙂

Formularze Google

Subscribe
Powiadom o
guest
29 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jolanta Budyń
Jolanta Budyń
26 grudnia 2018 11:40

Nie musiałeś ustawiać ostatniego pytania jako wymaganego. 😛

Klara Kwiatkowska
Klara Kwiatkowska
26 grudnia 2018 11:38

Też już dopowiedziane i oby tak dalej!

Darek Winy
Darek Winy
26 grudnia 2018 11:35

Odpowiedzi wysłane

Sabina Kokosowa
Sabina Kokosowa
26 grudnia 2018 11:32

Ankieta rozwiązana i dziękuję za to co robisz.

czerwona filizanka
czerwona filizanka
25 grudnia 2018 16:33

szkoda że ankieta nie jest anonimowa ;/

Aleksandra R. K. Stupera
Aleksandra R. K. Stupera
23 grudnia 2018 19:36

Wypełnione 🙂 Powodzenia i pozdrawiam.

Bartosz Rozwadowski
Bartosz Rozwadowski
22 grudnia 2018 23:20

Jestem ciekaw kiedy wyniki.

kamykworld
kamykworld
22 grudnia 2018 12:49

Rób dalej to, co robisz! Ankieta wypełniona. 🙂

Danutka
Danutka
21 grudnia 2018 08:31

Nie działa na telefonie, przeciętny formularz.

Marek
Marek
21 grudnia 2018 08:30

Już zrobione sprawdź czy są odpowiedzi.

29
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x