fot. Paulina Radziszewska

Jaką niesiesz wartość? Czego możesz nauczyć? W jaki sposób, Twoje wsparcie przynosi rezultat! Ankieta!

Zbieranie opinii, nie jest w dzisiejszych czasach wyzwaniem, któremu trudno sprostać. Poznawanie zdania innych na swój temat, tego co się potrafi i czego trzeba się jeszcze nauczyć, jest bardzo istotne.

Mam do Ciebie kilka pytań, których odpowiedzi ponownie przeanalizuję i wezmę głęboko do serca, aby wypracować uwagi i sprawdzić czego oczekujesz i co Twoim zdaniem warto byłoby zmienić. Udziel odpowiedzi w nowym oknie!

Dlaczego Twoje zdanie się liczy?

Bardzo jestem wdzięczny wszystkim osobom, którzy przyczyniają się do tego co tworzę. Chociaż nie zawsze jest obiektywnie i sympatycznie, analizuję i biorę pod uwagę każdą Twoją uwagę, krytykę, a nawet hate jaki mi niektórzy piszą.

Chociaż nie zawsze zgadzam się z komentarzami pod moimi artykułami i otwarcie dzielę się przemyśleniami na blogu, ważny jest dla mnie rozwój i zadowolenie zwłaszcza tych, co chętnie tu wracają.

Wystarczy tylko, że jesteś

Punkt widzenia, którym dzielę się od lat na blogu, jest efektem moich spostrzeżeń i sytuacji, których byłem świadkiem lub w których miałem okazję brać udział. Opieram je na swoich doświadczeniach i tym z jakimi ludźmi miałem styczność. Dlatego nie zawsze się zgadzamy, ponieważ być może mam innych znajomych niż Ty, nie dostrzegamy tych samych problemów oraz w inny sposób byliśmy wychowywani. Dlatego dziękuję, za tę wyrozumiałość w komentarzach, gdzie otwarcie dzielisz się swoim zdaniem.

Nie bez powodu liczę się z Twoim zdaniem

Jeszcze raz wielkie dzięki za odpowiedzi. To dla mnie bardzo ważne, wiec jeśli jeszcze coś przyjdzie Ci do głowy, wróć tutaj i weź udział w ankiecie jeszcze raz. Bez znaczenia ile razy wyślesz mi swoje uwagi, wszystko na pewno spiszę i przeanalizuję.

Mam do Ciebie kilka pytań!

Zanim przejdziemy dalej, chciałbym podziękować Ci za zaufanie, tolerowanie moich poglądów i podejścia do życia. Jestem jeszcze młody, wiele muszę się nauczyć i wiem, że nie zawsze mam rację.

Blogowanie to ciągły rozwój, podczas którego wciąż poznaję sam siebie, swoje umiejętności oraz słabości. Dlatego zapraszam Cię do udzielenia kilku odpowiedzi. Proszę, odpowiedz szczerze, tak jak myślisz i czujesz. To dla mnie bardzo ważne i pomocne.

Być może znasz mój blog najlepiej, ponieważ odwiedzasz go regularnie lub jesteś tu przypadkiem i coś zwróciło Twoją uwagę. Jako autor, osoba młoda i niedoświadczona, nie mogę się wszystkiego domyśleć. Wciąż się rozwijam, kocham blogować i chciałbym robić to dalej. Dlatego zdecydowałem się zadać Ci kilka poniższych pytań.

*UWAGA: Na niektórych urządzeniach mobilnych, należy ankietę przesuwać palcem górę, aby przejść do kolejnych pytań lub wysłać odpowiedź. Przepraszam za kłopot. 🙂

Formularze Google

Udostępnij dalej:
Autor: Patryk Tarachoń
Nazywam się Patryk Tarachoń. Piszę o relacjach międzyludzkich, motywacji i rozwoju osobistym. Treści artykułów opieram na prywatnych doświadczeniach oraz sytuacjach czerpanych z otaczającej codzienności.