Ile lat powstawała książka „Zdobywcy Serc”? Jakie zdjęcia można zobaczyć w nowej książce? Sprawdź Niegrzeczne Kadry z książki!

Niegrzeczne Kadry – Zdjęcia w książce „Zdobywcy Serc”

Ile lat powstawała książka „Zdobywcy Serc”? Jakie zdjęcia można zobaczyć w nowej książce? Sprawdź Niegrzeczne Kadry z książki!

Dziś zabieram Was za kulisy powstawania książki „Zdobywcy Serc” . Oprócz treści, którą pisałem od 2017 roku, w książce czekają na Ciebie Niegrzeczne Kadry. Kilka zdjęć możesz zobaczyć w poniższym tekście, a przy okazji dowiedzieć się, jak powstawała książka dla mężczyzn i kobiet, które znajdą w niej odpowiedzi na swoje pytania. Napisz w komentarzach pod tekstem, jak podobają Ci się zdjęcia.

Powstawanie książki przez 5 lat!

Od momentu opublikowania na blogu kilku tekstów dotyczących związków damsko-męskich, zaczęły do mnie spływać pytania, dotyczące budowania relacji, naprawiania błędów oraz seksu. Pomysł z napisaniem książki kiełkował w mojej głowie od lat, ale dopiero w 2017 roku, postanowiłem zacząć spisywać to, o co najczęściej pytacie mnie w e-mailach oraz wiadomościach prywatnych w mediach społecznościowych.

Pierwotnie chciałem zaprosić do współtworzenia treści ówczesną partnerkę, ale z różnych powodów pisałem książkę w tajemnicy. Poza tym się rozstaliśmy, więc ten pomysł uległ zmianie. Dlatego pod koniec 2021 roku, postanowiłem uzupełnić przemyślenia w książce.

Nazwa, poprawki, jak się za to zabrać?

Pisanie bloga, nagrywanie podcastu i działanie w mediach społecznościowych, to zupełnie co innego, od pisania książek. Dlatego przy powstawaniu książek, angażuję ludzi, którzy wkładają mnóstwo pracy w ich ostateczny efekt. Tak samo było w przypadku „Zdobywców Serc”. Ponad 2 miesiące uwag, poprawek i korekty z niesamowitą korektorką tekstu, sprawiło, że ostatecznie jestem zadowolony z efektu książki. Jednakże to nie wszystkie wyzwania, które wymagają wydania książki.

Roboczo „Zdobywcy Serc”, widniało pod tytułem „książka o miłości”. Gdy książka przechodziła proces korekty, dopiero wtedy przedstawienie struktury i celu książki członkom Zamkniętej Listy, przyniosło pomysły na tytuły. Gdy nadesłaliście mi pomysły na nazwę, stworzyłem listę, spośród której wybraliście właśnie „Zdobywców Serc”.

Dlaczego taki tytuł?

Ponieważ najczęściej otrzymuję wiadomości, w których kobiety i mężczyźni, chcą na nowo zdobyć zaufanie, naprawić błędy i nauczyć się komunikować w związku. Dlatego Wam zaufałem i posłuchałem większości, która właśnie ten tytuł wybrała dla książki.

Niegrzeczne Kadry w książce „Zdobywcy Serc”

Okładka książki była ogromnym wyzwaniem, ponieważ dotąd samodzielnie projektowałem grafiki, które nie zawierały żadnych zdjęć na okładce. „Zdobywcy Serc”, to pierwsza książka, która ma na okładce zdjęcie. Styl, ułożenie napisów oraz kolor okładki, oczywiście pomagali mi wybierać najbardziej zaangażowani członkowie Zamkniętej Listy. Zdjęcie okładki wykonała Justyna Kudas, która pomimo ponad 200 km. zadbała o takie zdjęcie, na którym zależało mi najbardziej. Jak już mówiłem, to pierwsza moja książka, która ma na okładce zdjęcie. Doceniam poświęcony czas i przekroczenie moich oczekiwań.

W e-booku zobaczyć możecie zdjęcia, które znajdują się pomiędzy rozdziałami. Fotografowanie uczuć i bliskości nie jest łatwym zadaniem. Dzięki nim książka wyraża jeszcze więcej, co nie miałoby miejsca, gdyby nie emocje zawarte w fotografiach, które pokazują to, co najważniejsze. Autorką poniższych zdjęć, jest LOVE&PHOTO Monika Walczyk, do której serdecznie Was zapraszam.

Koniecznie odwiedźcie stronę Moniki www.MWalczyk.eu oraz jej mediów społecznościowych (Facebook, Instagram).

„Zdobywcy Serc.” został napisany z myślą o osobach, które mają problem z nawiązywaniem relacji damsko-męskich. Dowiedz się więcej!
„Zdobywcy Serc.” został napisany z myślą o osobach, które mają problem z nawiązywaniem relacji damsko-męskich. Dowiedz się więcej!

Na koniec zachęcam Cię do zakupu książki „Zdobywcy Serc”.

Chociaż książka kierowana jest do mężczyzn, zapewniam, że odpowiedzi na wiele pytań mogą znaleźć również kobiety. Przygotowałem również listę sprawdzonych pomysłów na prezenty, miejsc na randki, metod komunikowania uczuć, empatii oraz potrzeb ukochanej osobie. Kup już teraz i zacznij działać nad waszą relacją.

Zanim jednak napisz w komentarzu, co myślisz o zdjęciach Moniki! Czekam na Twój udział w poniższej dyskusji.

Dołącz do Zamkniętej Listy

Spodobał Ci się powyższy artykuł? Zanim weźmiesz udział w dyskusji, uzyskaj dostęp do darmowych materiałów i dołącz do społeczności, z którą podejmujemy się różnych wyzwań!

Zapisując się, otrzymasz [ZA DARMO]:

🔸 Darmowe rozdziały książek

🔸 Kalendarz z celami na 2024 rok

🔸 Planner tygodniowy do druku

🔸 Arkusz Wydatków - Budżet Domowy (NOWOŚĆ)

🔸 Webinary / Relacje LIVE

🔸 Paczki cytatów (Instagram i Facebook)

🔸 „Twoja Siła” - indeks zalet

Subscribe
Powiadom o
guest
20 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
10 maja 2022 09:01

Ciekawa jestem twojej pozycji książkowej – moja ulubiona tematyka. Ciekawa jestem czy znajdę tam i moje przemyślenia 🙂

kacper137
6 maja 2022 19:31

Tak zdjęcia zachęcają =)

pozdrawiam zapraszam do mnie!

Marta
Marta
6 maja 2022 13:28

Widać Patryk że odważnie podszedłeś do książki. Właśnie zaczynam czytać i nie oszczędzasz nikogo. Super bo właśnie szczerość równa się prawdziwość.

Kucharz
Kucharz
6 maja 2022 14:03

Podoba mi się pomysł na ksiązke a w poloczeniu z tymi zdjeciami jest super. Widac jak duzo pracy kosztowalo napisanie jej wiec trzymam kciuki niech sie sprzedaje

Krzysiek
Krzysiek
6 maja 2022 17:18

Jak dla mnie katolika te zdjęcia są bardzo wulgarne. Temat książki odpowiada ale związek to nie tylko sex i związywanie

Grzegorz Deuter
6 maja 2022 11:21

No całkiem profesjonalne te fotki 🙂

Anonim
Anonim
6 maja 2022 10:44

Pikantne ale ze smakiem. Nie powiem gorąco się robi 😛

Aleksander Zawczuk
Aleksander Zawczuk
6 maja 2022 15:42

Śliczne zdjęcia takie zdecydowane ale delikatne. Podobają mi się

Zuzka
Zuzka
6 maja 2022 12:15

Nie przywykłam do takich zdjęć. Ale myślę że mężczyznom się spodobają zdjęcia. Nie są kompletnie nagie i erotyczne ale odpowiadają tematyce książki

Daniel
Daniel
6 maja 2022 21:31

Zdjęcia ładne przynajmniej nie wulgarne jak wydawało mi się na początku

Shopping Cart
20
0
Would love your thoughts, please comment.x