Dla kogo powstała polska platforma? Jak wyglądają treści edukacyjne i rozrywkowe dla dzieci i dorosłych? Dowiedz się więcej o MicSpace!

MicSpace – platforma do edukacji oraz rozrywki

Dla kogo powstała polska platforma? Jak wyglądają treści edukacyjne i rozrywkowe dla dzieci i dorosłych? Dowiedz się więcej o MicSpace!

Uważam, że wartościowe inicjatywy należy nagłaśniać. Dziś chciałbym opowiedzieć Ci o platformie edukacyjnej i rozrywkowej, która powstaje w Polsce, a ja miałem okazję znaleźć się w gronie osób, które jako pierwsze przetestowały nowy system! Czym wyróżnia się MicSpace? Dziś więcej o nowej platformie!

Czym jest MicSpace?

Obawiasz się, że Twoja rodzina będzie narażona na niewłaściwe treści? Rozwiązaniem jest platforma edukacyjno-rozrywkowa MicSpace, to VOD stworzone przez rodziców, dla rodziców!

Platforma MicSpace.com jest polskim produktem typu VOD, z wyselekcjonowanymi multimediami, abyśmy bez znaczenia na wiek, otrzymywali treści bez nagości, hejtu, nienawiści oraz wszystkiego, co może mieć negatywny wpływ na nasze samopoczucie i rozwój. Platforma obecnie jest dostępna w 7 językach (polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, czeskim).

Treści tworzone są przez takich twórców jak ja, a następnie weryfikowane przez wykwalifikowanych psychologów. Nieaktualne programy, które na platformie MicSpace, są usuwane lub aktualizowane. Dzięki temu, zarówno dzieci, jak i dorośli mają dostęp do wciąż aktualnych i bezpiecznych treści.

Oprócz tego platforma oferuje planner dnia, z którego otrzymamy powiadomienia w aplikacji na systemy iOS lub Android. Platforma MicSpace oferuje również możliwość tworzenia do 5 profili, aby każdy mógł zalogować się do swojego profilu na komputerze lub urządzeniu mobilnym. Mamy możliwość obserwowania ulubionych autorów, ich programy oraz brać udział w dyskusji pod konkretnymi odcinkami.

Dla kogo powstała polska platforma? Jak wyglądają treści edukacyjne i rozrywkowe dla dzieci i dorosłych? Dowiedz się więcej o MicSpace!
Platrofma MicSpace od środka

Jakie treści oferuje platforma rozrywkowo-edukacyjna?

Celem platformy, jest stworzenie edukacyjnego i rozrywkowego contentu, dla osób w każdym przedziale wiekowym. Tematyka jest rozległa, podzielona od kategorii po podkategorie. Na MicSpace otrzymasz wyselekcjonowane i sprawdzone programy ze wciąż dodawanych kategorii. Wśród nich, znajdziesz m.in.

 • Psychologia i motywacja
 • Związki i rodzina
 • Kultura, sztuka i rozrywka
 • Podróże
 • Zdrowie
 • Moda i uroda
 • Motoryzacja
 • Lifestyle
 • Kulinaria
 • Biznes i ekonomia
 • Ekologia i Świat
 • Marketing

Szczególnie polecam programy: Przebudzenie Mocy, Barwy Twojego Umysłu, Go On Clinic. Nowe programy są dodawane na bieżąco, dzięki czemu platforma MicSpace poszerza treści o nowe tematy.

Jak dołączyć do MicSpace?

Rejestracja nie zajmuje dłużej niż 5 minut, a konto oferuje aż 5 profili dla pary, znajomych oraz rodziców i dzieci. Do platformy można się zalogować na kilku urządzeniach jednocześnie. Aby się zarejestrować i otrzymać dostęp do wszystkich programów, wystarczy przejść do rejestracji, przechodząc przez poniższy przycisk.

MicSpace to miejsce, w którym ani dorośli, ani dzieci nie otrzymają treści, które nie są w żaden sposób wulgarne oraz wpajające negatywne nawyki. Gdy otrzymałem dostęp do platformy w wersji BETA, aby ją przetestować, na początku miałem ambiwalentne podejście. Od tamtego momentu zarówno wersja na komputery, jak i na telefony przeszła ogromny proces ulepszeń, dzięki czemu korzystanie z niej jest łatwe, intuicyjne i przyjemne.

Lubisz platformy typu Netflix? 🙂 Dołącz do dyskusji o MicSpace w dyskusji poniżej.

Dołącz do Zamkniętej Listy

Spodobał Ci się powyższy artykuł? Zanim weźmiesz udział w dyskusji, uzyskaj dostęp do darmowych materiałów i dołącz do społeczności, z którą podejmujemy się różnych wyzwań!

Zapisując się, otrzymasz [ZA DARMO]:

🔸 Darmowe rozdziały książek

🔸 Kalendarz z celami na 2024 rok

🔸 Planner tygodniowy do druku

🔸 Arkusz Wydatków - Budżet Domowy (NOWOŚĆ)

🔸 Webinary / Relacje LIVE

🔸 Paczki cytatów (Instagram i Facebook)

🔸 „Twoja Siła” - indeks zalet

Subscribe
Powiadom o
guest
31 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wiktoria
Wiktoria
30 września 2022 14:28

Super opcja będę sprawdzać jak się rozwija!!! xD

Amanda
Amanda
30 września 2022 08:54

Podoba mi się pomysł. Dziś jest tak dużo treści wulgarnych i niezweryfikowanych że strach dziecku pozwalać cokolwiek oglądać.

Agata Ptaszek
Agata Ptaszek
7 listopada 2022 14:40

Beznadziejny pomysł zwłaszcza że jak mam wybrać to wolę opłacać Netflix niż jakieś dziwne miejsce z filmami nagranymi niewiadomo przez kogo.

Barbara Bylińska
Barbara Bylińska
3 października 2022 07:19

Moje dzieci są w różnym wieku. Lubią oglądać bajki o których mówią koledzy i koleżanki. Najmłodsza w przedszkolu ogląda Przygody Rozi. Starsza Świnkę Peppę i Królową Lodu. Syn Pingwiny z Madagaskaru. Niby jak przekonać dzieci do oglądania edukacyjnych programów? One chodzą do szkoły i po lekcjach są zmęczone chcą rozrywki.

Waldek F.
Waldek F.
2 października 2022 16:49

Inicjatywa jakaś jest ale to wtopione pieniądze. Młodzi nie będą chcieli oglądać programów edukacyjnych mając do wyboru Sabrinę na Netflix albo Star Wars na Disney+. Kogo obchodzą programy blogerów skoro influenserzy sami swojej branży dorabiają rogi? Co z tego że jest kilku twórców działających profesjonalnie skoro cała reszta sprzedaje rajstopy a ich jedynym osiągnięciem jest nagrywanie jak jedzą hamburgery przez 24h? Nikt nie potraktuje takiej platformy poważnie. Dać podpis że to psycholog a materiały są zweryfikowane nic nie zmieni. Każdego można podpisać jako profesjonalistę a na stronie internetowej napisać że zespół „doświadczonych psychologów weryfikuje treści”. Też sobie mogę założyć taką platformę i napisać to na stronie www. Tekst w porządku ale po wejściu na stronę wiem że moje dzieci mnie wyśmieja jak im to pokaze Szkoda kasy i przekonywania dzieci do oglądania czegoś takiego

Remik (founder MicSpace.com)
2 października 2022 19:19
Reply to  Waldek F.

Platforma początkowo będzie bardziej ukierunkowana na dojrzałego odbiorcę. Oczywiście, że treści nie trafia do każdego i nie jest to przestrzeń, w której każdy się odnajdzie, nie mniej. Na platformie nie będzie też treści zamieszczanych bezpośrednio przez influencerów. Producentem wszystkich treści na platformie będzie micspace, a wachlarz tematyczny treści będzie z miesiąca na miesiąc się powiększał. Pozdrowienia.

Darek M.
Darek M.
30 września 2022 14:12

Mam Netflix i Disney+ i nie uważam aby były tam niedostosowane treści. Przecież są konta Kids z programami dostosowanymi dla dzieci.

Zuzka
Zuzka
30 września 2022 13:53

Ile kosztuje miesieczna subskrybcja?

Remik (founder MicSpace.com)
2 października 2022 19:20
Reply to  Zuzka

39 zł/mc

Ziomal
Ziomal
30 września 2022 13:03

Fajna opcja dla rodzin i nauczycieli. Jaki rodzaj programów będzie?

Remik (founder MicSpace.com)
2 października 2022 19:21
Reply to  Ziomal

Docelowo na platformie będzie poruszana każda tematyka. Na start można się spodziewać ok 60-100 odcinków z różnych serii, ilość ta z miesiąca na mc będzie się powiększała.

Emil WolkoD
30 września 2022 12:52

Myślałem że pierwszy zostawię komentarz a tu już są. 😛 Micspace brzmi fajnie ale czy już są programy które warto obejrzeć.

Remik (founder MicSpace.com)
2 października 2022 19:23
Reply to  Emil Wolko

Na micspace od początku pojawi się ok 60-100 odcinków z różnych serii, mamy nadzieję, że trafimy również w Twoje gusta. Każdego miesiąca będą dochodziły kolejne nowe 50-150 odcinków. Zapraszamy

Raff
Raff
30 września 2022 12:18

na pewno weryfikować będzie ktoś odpowiedzialny za to. Raczej nie posadzą do tego zadania kogoś nieodpowiedzialnego. Pytanie czy będzie to sugestywna weryfikacja czy według klucza??

Remik (founder MicSpace.com)
2 października 2022 19:27
Reply to  Raff

Poszczególne kategorie tematyczne mają swoich opiekunów, oprócz tego pozyskujemy praktyków i ekspertów w danych dziedzinach, aby z nimi dbać o jakośc materiałów na micspace

Bartek
Bartek
30 września 2022 12:02

Zweryfikowane treści przez kogo? Kto będzie je weryfikował?

Agata Cieślak
Agata Cieślak
30 września 2022 11:21

Jestem ciekawa jak platforma będzie się rozwijać i czyje programy się w niej pojawia. Chętnie sprawdzę i przetestuję. 🙂 Pozdrawiam!

Francis
Francis
30 września 2022 09:31

Super pomysł na serwis! Coś idealnego dla rodziców!!

Shopping Cart
31
0
Would love your thoughts, please comment.x