Cięte riposty, które można wykorzystać w związku? Związek mężczyzny i kobiety na memach? Zobacz najlepsze memy o związkach!

Memy o związkach – sprawdź czy nasz te sytuacje

Cięte riposty, które można wykorzystać w związku? Związek mężczyzny i kobiety na memach? Zobacz najlepsze memy o związkach!

Miałem okazję uczestniczyć w wernisażu, na którym poczucie humoru gości nie miało granic. Dziś chciałbym pokazać Ci jedne z najlepszych memów o relacji damsko-męskiej, które dotychczas widziałem. Czy znasz sytuacje z poniższych ilustracji? Napisz odpowiedź w komentarzu, a najpierw zobacz memy o związkach ze specyficznym poczuciem humoru!

Memy o związkach – Wernisaż „Związek mocno przerysowany”

Najlepsze memy o związkach oraz relacjach kobiet z mężczyznami? Cięte riposty, które można wykorzystać w związku? Związek mężczyzny i kobiety perspektywy ilustratorki!

W sobotę 23 października o godzinie 19:00 odbył się Wernisaż „Związek mocno przerysowany” Katarzyny Trepkowskiej-Janas. Patronat honorowy nad wydarzeniem został objęty przez Burmistrza Gminy Grodzisk Mazowiecki. Spotkanie odbyło się w Centrum Handlowym Nowa Stacja w Pruszkowie. Wydarzenie zorganizowała Anna Chomiak (NieidealnaAnna.pl), której dziękuję za zaproszenie.

Memy o związkach od Kasandra Rysuje

Oglądając prace Kasi, zauważyłem, że dotyczą one nie tylko par, ale także teściowych oraz własnej rodziny (mamy, taty, babci, dziadka itd). Zrobiłem zdjęcia dla ilustracji, które najbardziej pasują do moich dotychczasowych związków, w których byłem. Ciekawy jestem, która praca najbardziej Cię rozbawiła? Napisz w komentarzu.

Panel dyskusyjny na temat relacji damsko-męskich

Agnieszka Fijałkowska poprowadziła panel dyskusyjny, podczas którego 4 kobiety rozmawiały o szowinizmie, poczuciu humoru i granicach w związkach damsko-męskich. Poniżej zamieszczam wideo z Panelu Dyskusyjnego na temat relacji damsko-męskich w ujęciu psychologicznym i społecznym.

W Panelu dyskusyjnym udział wzięły:

Zdjęcia z wydarzenia wykonał Paweł Chomiak. Relację z wydarzenia przygotowali: Głos Pruszkowa, Jestem z Pruszkowa i Telewizja Kablowa Tel-Kab. Na wernisażu odbył się konkurs, podczas którego goście wygrali kubki z wybraną przez siebie ilustracją.

Jak przebiegał wernisaż?

Panel dyskusyjny był interesujący, zabawny i wartościowy. Organizatorki dały z siebie 100%, omawiają delikatne kwestie dotyczące par, narzeczonych lub małżeństw z dystansem. Bez znaczenia na wiek, goście okazywali swój humor, omawiając przy tym prace Kasi. Nie brakowało dowcipów, a zebrane osoby nie miały blokady aby do wzajemnie się poznawać i pozwolić sobie na skrócenie dystansu. Zachęcam do odwiedzenia strony KasandraRysuje.pl, na której czekają na Ciebie nowe prace od ilustratorki. Prace Kasi można oglądać do 20 listopada 2021, na 1 piętrze Nowej Stacji na przeciwko sklepu Rabel Electro.

Która praca jest Twoim zdaniem najzabawniejsza? Czy dialogi odwzorowują sytuacje, w Twoim otoczeniu lub bezpośrednio u Ciebie? Daj znać w komentarzu poniżej. 🙂

Dołącz do Zamkniętej Listy

Spodobał Ci się powyższy artykuł? Zanim weźmiesz udział w dyskusji, uzyskaj dostęp do darmowych materiałów i dołącz do społeczności, z którą podejmujemy się różnych wyzwań!

Zapisując się, otrzymasz [ZA DARMO]:

🔸 Darmowe rozdziały książek

🔸 Kalendarz z celami na 2024 rok

🔸 Planner tygodniowy do druku

🔸 Arkusz Wydatków - Budżet Domowy (NOWOŚĆ)

🔸 Webinary / Relacje LIVE

🔸 Paczki cytatów (Instagram i Facebook)

🔸 „Twoja Siła” - indeks zalet

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Śmiertelnie śmieszny
25 października 2021 08:08

Coś dla mnie te memy poprawiły mi humor na początek dnia

Justyna
25 października 2021 09:07

Mnie też niektóre rozbawiły 😁

Fikka
Fikka
25 października 2021 07:32

Mnie najbardziej rozbawił ten o awanturze

Shopping Cart
5
0
Would love your thoughts, please comment.x