Najczęstsze błędy w relacjach z kobietami? Szukasz książki o związkach? Sprawdź polecane książki dla mężczyzn!

Książki dla mężczyzn! [LISTA KSIĄŻEK]

Najczęstsze błędy w relacjach z kobietami? Szukasz książki o związkach? Sprawdź polecane książki dla mężczyzn!

Masz problemy z nawiązywaniu kontaktów z kobietami lub mężczyznami? Szukasz sprawdzonych sposobów lub z jakiegoś powodu masz trudności w nawiązywaniu kontaktu? Oto polecane książki dla mężczyzn, po które warto sięgnąć, jeśli chcesz nawiązać relację lub chcesz lepiej radzić sobie w związku!

Książki dla mężczyzn (LISTA POLECANYCH KSIĄŻEK)

Książek poświęconych związkom nie brakuje. Zanim usiadłem do napisania swojej nowej książki „Zdobywcy Serc”, przeczytałem kilka książek dotyczących relacji pomiędzy kobietami a mężczyznami. Na sklepowych półkach oraz wśród e-booków nie brakuje tytułów poświęconych podrywaniu, naprawy małżeństw czy zaspokajania potrzeb seksualnych. Poniżej możesz sprawdzić książki dla mężczyzn, które przeczytałem przed napisaniem własnej książki.

  1. Rozmowy męsko-męskie (Bogusław Stępień, Albert Szymański)
  2. Księga związków podrywu i seksu dla mężczyzn (Krzysztof Król)
  3. Casanova flirtu sztuka podboju kobiecego serca i ciała (Dave Perrotta)
  4. Facet z jajami (Tomasz Marzec)
  5. Mistrz podrywu sztuka uwodzenia słowami (Marcin Adept Szabelski)
  6. Kochaj najlepiej, jak potrafisz! O sztuce bycia razem (Stefanie Stahl)
  7. Sex, magia i uwodziciele (Piotr Pyton)
  8. To się nie uda 10 błędów które zniszczą każdy związek (Patryk Wójcik)
  9. Dlaczego mężczyźni kochają zołzy (Sherry Argov)
  10. Nie daj sobie spieprzyć życia. Sposoby na toksycznych ludzi (Jarosław Gibas)

Za chwilę powiem Ci więcej o swojej nowej książce, ale zanim przejdę do szczegółów, chciałbym powiedzieć Ci, dlaczego zdecydowałem się na publikację nowego tytułu. Gdy w 2017 roku pierwszy raz napisałem na blogu tekst poświęcony związkom, nie spodziewałem się takiego odzewu. Od tamtej pory powstało kilkanaście nowych wpisów, a zapytań w prywatnych wiadomości wciąż przybywa. Dlatego postanowiłem podejść do kwestii związkowych od innej strony.

Nowa książka dla mężczyzn!

Moja nowa książka nosi tytuł „Zdobywcy Serc. Jak być dobrym partnerem w związku? Pasja, Miłość, Seks.” i można ją zakupić na tej stronie. Zanim jednak chciałbym powiedzieć Ci o niej kilka słów. Od lat najczęściej otrzymuję od mężczyzn pytania dotyczące nieporozumień w związku, a od kobiet problemów wynikających z braku akceptacji od strony mężczyzn. Pytania dotyczą również mniej lub bardziej złożonych problemów pomiędzy narzeczonymi, małżeństwami, a także wynikających z nieśmiałości.

Tytuł książki nie jest przypadkowy, ponieważ zauważyłem, że większość wiadomości od mężczyzn sprowadzają się do zdobywania kobiet. Natomiast kobiety często piszą do mnie o tym, jak ich serca zostały zranione z różnych powodów, o których opowiadam w książce. Dlatego postanowiłem książkę nazwać „Zdobywcy Serc” – tytuł, który z jednej strony jest uprzedmiotawiający, a z drugiej mówi o trosce i szacunku.

Książka dla mężczyzn i kobiet

Chociaż większość moich tekstów czytają kobiety, postanowiłem wyjść na przekór schematom i nową książkę napisać głównie mężczyzn. Co nie zmienia faktu, że kobiety również znajdą w niej wskazówki oraz porady, które ułatwią komunikację z partnerem. Nad decyzją napisania do mężczyzn myślałem bardzo długo, ale na wybór wpłynęło kilka osobistych kwestii. Przede wszystkim książkę pisałem od lat w tajemnicy przed moją byłą. Chciałem ją zadedykować ukochanej, ale zanim usiadłem po przerwie do pisania, uznaliśmy, że lepiej będzie się rozstać. Zauważywszy, że była to dla nas dobra decyzja, na co odpowiedź również znajdziesz w książce.

Co znajdziesz w książce „Zdobywcy Serc”?

Książka skupia się na podejściu do drugiego człowieka, sferze emocjonalnej i tym, jak manipulacja drugim człowiekiem, wpływa na relację. Nie jestem przeciwny technikom podrywu, aby trafiać w łóżka, ale chcę pokazać, że można robić to z szacunkiem. Spora część mężczyzn pisze do mnie z pytaniami o asertywność, szukanie partnerki oraz budowanie trwałej relacji. W książce skupiam się na wymienionych przed chwilą elementach, ale także innych, które moim zdaniem są istotne w poznawaniu drugiej połówki, utrzymywaniu relacji, ale przede wszystkim jej pielęgnowaniu.

Jaka jest nowa książka?

„Zdobywcy Serc”, to książka, za której pośrednictwem będziemy rozmawiać męskim i prostym językiem. Nie umiem inaczej, od lat komunikując się z Wami w szczery i bezpośredni sposób. Tak samo piszę swoje książki, które jak wynika z Waszych wiadomości, odpowiadają na Wasze pytania. „Zdobywcy Serc” jest książką wydaną w postaci e-booka, składającym się ponad 250 stron!

Na końcu książki znajdziesz gotowe wiersze, które możesz wykorzystać przy okazji walentynek, rocznic, a także innych romantycznych okazji. Jako bonus znajdziesz również listę miejsc i atrakcji, jakie możesz wykorzystać, aby zaskoczyć swoją drugą połówkę. Zatem oprócz metod poznawania drugiej połówki, komunikowania się w relacji, kwestii seksualnych oraz umiejętności kompromisu, otrzymasz także bonusy, dzięki którym zaskoczysz kobietę.

Co w książce znajdą kobiety?

Dla kobiet również przygotowałem kilka niespodzianek. W książce nie zabraknie humoru, ale także sugestii oraz podpowiedzi, które pomogą porozumiewać się z mężczyznami. Kobiety otrzymają dawkę inspiracji, pomagających zrozumieć punkt widzenia oraz sposób rozumowania mężczyzn. Poza tym w książce wymieniam wszystkie błędy, które popełniałem w dotychczasowych związkach, których większości z nas nawet by nie przyszło do głowy.

Nowy tytuł, jest nie tylko dużym wyzwaniem dla mnie, ale także ciekawą lekturą dla tych, którzy z różnych powodów nie radzą sobie z płcią przeciwną, popełniają błędy i chcą wiedzieć, co robić, aby ich nie popełniać. Dołożyłem starań, aby „Zdobywcy Serc” była lekturą zabawną, konkretną i dającą jasne zadania, jakie należy wykonać, aby budzić zaufanie u płci przeciwnej, a przy tym ułatwić utrzymanie trwałej relacji.

Kupicie książkę? Co myślicie o nowym tytule? 🙂 Czekam na Wasze odpowiedzi w komentarzach!

Dołącz do Zamkniętej Listy

Spodobał Ci się powyższy artykuł? Zanim weźmiesz udział w dyskusji, uzyskaj dostęp do darmowych materiałów i dołącz do społeczności, z którą podejmujemy się różnych wyzwań!

Zapisując się, otrzymasz [ZA DARMO]:

🔸 Darmowe rozdziały książek

🔸 Kalendarz z celami na 2024 rok

🔸 Planner tygodniowy do druku

🔸 Arkusz Wydatków - Budżet Domowy (NOWOŚĆ)

🔸 Webinary / Relacje LIVE

🔸 Paczki cytatów (Instagram i Facebook)

🔸 „Twoja Siła” - indeks zalet

Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Justyna
11 kwietnia 2022 16:01

ja czytałam książkę 'dlaczego mężczyźni kochają zołzy’ i ta książka jak i wszystkie inne są także dla kobiet nie tylko dla meżczyzn, bo związek to praca dwóch osób, a nie tylko jednej;)

Misia23
Misia23
8 kwietnia 2022 09:14

Jestem pewna że ksiązka będzie ciekawym uzupełnieniem tego co robisz

Agata
Agata
8 kwietnia 2022 11:32

Super kupiłam w przedsprzedaży i już nie mogę się doczekać! <3

Daniel W.
Daniel W.
8 kwietnia 2022 18:11

Gdy książka się pojawi powiem więcej, teraz po okładce nie będę oceniać. 🙂

Sylwia
Sylwia
8 kwietnia 2022 14:26

Kiedy premiera?

Paweł
Paweł
8 kwietnia 2022 12:38

Super pomysł na książkę jestem pod wrażeniem pomysłu i tego jak działasz. 🙂

Shopping Cart
12
0
Would love your thoughts, please comment.x