Książki blogerów, na które się czeka! – TOP5

Którzy blogerzy wydali najbardziej polecane książki w sieci? Na które książki znanych influencerów się czeka? Książki napisane przez blogerów, które warto kupić!

Tak, to prawda! Blogerzy nie piszą tylko blogów i nie zajmują się jedynie mediami społecznościowymi. Czasem udaje się im popełnić jakąś książkę. Całkiem serio, blogerzy są niezwykle wspaniałymi autorami i wydają niezwykle dobre książki. Śmiem stwierdzić, że właśnie książki twórców internetowych są moimi ulubionymi. Dziś przyjrzymy się kilku z nich.

,,Bloger i Social-Media” – Tomek Tomczyk/JasonHunt

     Dla mnie numer jeden. Osobiście przyznaję, że od książek Tomka zacząłem czytać książki. Interesuje się blogosferą, uwielbiam pisać i tworzyć blogi. Ponadto On to robi dobrze i wyczekuję kolejnych o tej tematyce. Najobszerniejszą recenzję jaką napisałem, poświęciłem właśnie książkom, które napisał JasonHunt w ,,Ile są warte książki Tomka Tomczyka„.       Książki dostępne na stronie JasonHunt.pl

,,Jak pisać, żeby chcieli czytać (i kupować)” – Artur Jabłoński

Jeszcze nie czytałem, ale z opinii zaufanych mi osób, mam doniesienia, że to naprawdę dobra książka. Artura czytam od deski do deski i naprawdę potrafi przekazać posiadaną wiedzę. Pamiętam gdy książka się pojawiła i wszyscy o niej mówili. Podchodziłem do tego na zasadzie – pogadają bo na tym polega marketing. – ostatecznie wciąż się o tej książce mówi.

,,Zarządzanie kryzysem w social media” – Monika Czaplicka

Książka zawiera uniwersalną wiedzę, która w wielu branżach się nie dezaktualizuje. Mam na myśli nie tylko social-media, ponieważ niektóre chwyty i wnioski, można wykorzystywać również w innych aspektach życiowych. Warto zwrócić uwagę, że większość opinii odnosi się do samych kryzysów, niż do tego co zawiera książka.

,,Bądź online” – Ola Gościniak

Książka na którą gorąco czekałem i liczyłem, że właśnie Ola ją napiszę. Zwyczajnie nie znam nikogo w sieci, kto tak obrazowo wyjaśniłby jak krok po kroku działać w WordPressie, a robię do niego podchody od kilku ładnych lat.

Książka dostępna będzie na OlaGosciniak.pl

„Jak spełniać marzenia? Spróbuj niemożliwego” – Michał Maj

Gdy odkryłem blog Michała, zdjęcia które na nim publikuje sprawiają, że nie mogę oderwać wzroku. Jest podróżnikiem z prawdziwego zdarzenia, a przy tym pozytywnym człowiekiem ramię w ramię. Książka zabiera nas w podróż, która wiedzie nas przez wiele trudności i upadków, a jej wydanie jest wysokiej klasy.

Książki na które się czeka!

Nie wiem czy wśród wymienionych książek są te, na które czekasz, ale liczę, że będą wskazówką do tego co warto dodać do swojego internetowego koszyka. W moim niektóre tytuły czekają już od miesięcy, ale zapewne zdobędę je przy najbliższej okazji.

Jeżeli jesteście ciekawi recenzji i tego, które książki twórców internetowych polecam, a które odradzam, zapraszam do kilku które szczególnie wyróżniam.

,,Zakamarki Marki” – książka dla blogera?

Ile są warte książki Tomka Tomczyka

Czy musisz być koniecznie w social-mediach?

,,Mówiąc Inaczej” – jak pojąć zasady języka polskiego?

,,Lekko Stronniczy” – tylko wspomnienia filmowców?

Dołącz do Zamkniętej Listy

Spodobał Ci się powyższy artykuł? Zanim weźmiesz udział w dyskusji, uzyskaj dostęp do darmowych materiałów i dołącz do społeczności, z którą podejmujemy się różnych wyzwań!

Zapisując się, otrzymasz [ZA DARMO]:

🔸 Darmowe rozdziały książek

🔸 Kalendarz z celami na 2024 rok

🔸 Planner tygodniowy do druku

🔸 Arkusz Wydatków - Budżet Domowy (NOWOŚĆ)

🔸 Webinary / Relacje LIVE

🔸 Paczki cytatów (Instagram i Facebook)

🔸 „Twoja Siła” - indeks zalet

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprzedajebolubie.pl
4 lipca 2018 10:11

Aż dziwne ze nie opisałeś 2 książek Michała Szafranskiego, pierwsza to bestseller jakiego nie było wsród blogerów, druga to historia jego bloga. Wg mnie obie zasługują na 2 pierwsze miejsca. Oczywiście wymienieni przez Ciebie autorzy to również TOP blogosfery, wiec do nich tez warto zajrzeć i pozostać na dłużej 🙂

Ola Gościniak
28 czerwca 2018 16:13

Patryk, dzięki za polecenie, mimo, że jeszcze nie miałeś książki w ręku <3 Pozostałe propozycje też czytałam i polecam! 🙂

Shopping Cart
4
0
Would love your thoughts, please comment.x