Zauważasz sygnały, że dziecko jest prześladowane w szkole? Jak pomóc dziecku gnębionemu w szkole? Książka dla rodziców!

Książka dla rodziców! (PODSUMOWANIE SPRZEDAŻY)

Zauważasz sygnały wskazujące na prześladowanie dziecka w szkole? Jak pomóc gnębionemu gnębionemu? Książka dla rodziców!

Kilka miesięcy temu premierę miała moja książka dla rodziców. Niewielki e-book zatytułowany ,,Poradnik Dla Rodziców. Jak pomóc dziecku gnębionemu w szkole?” swoją premierę miał 1 czerwca 2021. Dziś chciałbym przyjrzeć się temu, co udało się osiągnąć wydając tę książkę. Dlaczego napisałem książkę dla rodziców? Co w niej znajdziesz i czy problem gnębienia w szkole przestał być istotny? Zachęcam do dyskusji!

Pomoc rodzica jest istotna

Gdy byłem nastolatkiem, musiałem nauczyć się rozróżniać krytykę od negatywnych komentarzy. Dzięki temu, stworzyłem tarczę, dzięki której moja wiara w samego siebie nie straciła na wartości. Nie było mi łatwo, ponieważ otrzymywałem psychicznie wsparcie moich rodziców. Natomiast nie było wtedy żadnego poradnika, który mówiłby, jak wspierać dziecko gnębione w szkole.

Sprawdź infografikę, którą dla Ciebie przygotowałem

👨‍👧‍👦 Co ma zrobić rodzic w takiej sytuacji? Dziecko wraca do domu wściekłe, a zarazem smutne i zamknięte w sobie. 🤔…

Opublikowany przez Patryka Tarachonia Niedziela, 15 sierpnia 2021

Jak powstała książka dla rodziców?

Wspólnie z rodzicami zadbaliśmy, aby stworzyć zbiór teoretycznej i praktycznej wiedzy, dzięki której skutecznie pomożesz swojemu dziecku. ,,Poradnik Dla Rodziców” wydałem w postaci e-booka, dzięki czemu można go czytać w drodze do domu lub przerwie od obowiązków (która oczywiście Ci się należy).

Książka dla rodziców nie jest długa, aby oferowała konkretną wiedzę i nie zabierała zbyt wiele czasu. Moim zdaniem rodzice wystarczająco dużo mają obowiązków na głowie, więc mam nadzieję, że takie rozwiązanie Ci odpowiada.

Podsumowanie sprzedaży książki dla rodziców

Książka nie okazała się takim sukcesem, na jaki liczyłem, ale nie jest też aż tak źle, żebym się nad tym smucił. Niestety odzew po premierze książki dla rodziców nie był za duży, więc trudniej jest mi odnieść się do tego, jak książka dla rodziców została odebrana przez czytelników. Przyznaję, że sprzedaż zawsze jest największa po premierze, a potem powoli spada.

Chociaż sprzedaż nie była tak duża, jak w przypadku książki ,,Przygotuj się na Start„, po premierze książki dla rodziców, wzrosła również sprzedaż zarówno ,,Przygotuj się na Start„, jak również ,,Atlasu Marzeń„. Nie chcę zdradzać dokładnych liczb, ale jestem usatysfakcjonowany efektem naszej pracy i zainteresowaniem ,,Poradnikiem Dla Rodziców„. Poradnik, jest na 4 miejscu sprzedaży zaraz po: Przygotuj się na Start, Atlas Marzeń, Pokonaj Kompleksy.

Dzięki sprzedaży z książek, nie muszę czerpać z oszczędności, aby rozwijać się i pracować nad nowymi treściami dla Was. Zatem dzięki wielkie za zaufanie i zakup książek.

Część rodziców podzieliła się ze mną swoimi przemyśleniami na temat nowej książki, więc wprowadzaliśmy zmiany aż do premiery. Poniżej zamieszczam kilka wiadomości oraz opinii, które pozwolono mi opublikować.

 • Przeczytałam w 15 minut gdy syn poszedł z mężem na plac zabaw. Syn boi się chodzić do szkoły i nie odnajduje się w grupie. Z zamieszczonych w ebooku porad zamierzam skorzystać w wychowaniu swojego syna. – Mama Filipa
 • Szkoda, że moja mama nie miała dostępu do takich lektur, gdy byłem dzieckiem. – Xawery
 • Jako mama 2 małych dzieci obawiam się o ich przyszłość. Takie książki nie rozwiązują problemów ale pomagają zrozumieć sytuację i pomoc w znalezieniu wskazówek. – Eliza
 • Tutaj jest wszystko czego potrzebują rodzice aby pomóc dziecku w szkole. – Oliwia
 • Myślę, że takie książki są potrzebne dla rodziców mających dzieci z problemami. – Klaudia
 • Polecam dla każdego ojca którego syn wchodzi w okres dojrzewania i chce sam rozwiązywać swoje szkolne problemy. – Arkadiusz
 • Polecam, zmienia myślenie o szkolnictwie. Mam poczucie, że niewiele wiem o swoim dziecku, a psycholog mówiła, że młody przeszedł traumę na lekcjach wychowania fizycznego. – Beata
 • Wracałam do książki 2 razy ponieważ jest kilka sugestii, które musiałam sobie przypomnieć, gdy moja córka wróciła zapłakana ze szkoły. – Anna

Darmowy rozdział Poradnika Dla Rodziców

Doceniam poświęcony czas na wymianę wiadomościami nadesłanych w związku z książką dla rodziców. Cieszę się, że mogłem odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania rodziców. Pytania, z którymi zmagaliśmy się w moim domu wiele lat temu.

Członkowie Zamkniętej Listy pytali mnie o darmowy rozdział. Nie wiem czy jest sens publikowania pierwszej strony. Książka w praktyce jest jednorozdziałową publikacją. Dlatego nie opublikowałem darmowego rozdziału. Zawiera niecałe 40 stron, dlatego jedynie dodałem kilka pierwszych stron książki, na stronie produktu.

Jeśli jeszcze nie masz poradnika, znajdziesz w nim odpowiedzi na następujące pytania:

 • Czy w szkole jest bezpiecznie?
 • Jak rozmawiać z dzieckiem?
 • Dlaczego dziecko boi się reakcji rodziców?
 • Jak zdobyć zaufanie dziecka?
 • Czy wiesz, jak wygląda dzień Twojego dziecka?
 • Jak pomóc dziecku gnębionemu w szkole?
 • Czego nauczyć dziecka, aby radziło sobie z problemami?
 • Dodatkowo: Słownik pojęć i klasycznych porad.

Cena i dostępność

W porównaniu do innych książek, cena jest zdecydowanie mniejsza ze względu na ilość tekstu (e-book zawiera obecnie 35 stron – nie wykluczam aktualizacji). Jeżeli chodzi o wiedzę, wypunktowane sugestie rodziców oraz podpowiedzi bazujące na moich doświadczeniach, rodzic otrzymuje od rozpoczęcia lektury.

Książka nie ma limitu sztuk, ponieważ jest zapisana do pliku .pdf, który umożliwia czytanie książki na wszelkich urządzeniach (od komputerów i telefonów, po tablety oraz czytniki) – sprawdzone. Zobacz również inne publikacje, opowiadające o gnębieniu w szkole i radzeniu sobie z wiarą w siebie.

Jeśli masz pytania, pisz śmiało w komentarzach. 🙂 Na wszystkie odpowiem.

Dołącz do Zamkniętej Listy

Spodobał Ci się powyższy artykuł? Zanim weźmiesz udział w dyskusji, uzyskaj dostęp do darmowych materiałów i dołącz do społeczności, z którą podejmujemy się różnych wyzwań!

Zapisując się, otrzymasz [ZA DARMO]:

🔸 Darmowe rozdziały książek

🔸 Kalendarz z celami na 2024 rok

🔸 Planner tygodniowy do druku

🔸 Arkusz Wydatków - Budżet Domowy (NOWOŚĆ)

🔸 Webinary / Relacje LIVE

🔸 Paczki cytatów (Instagram i Facebook)

🔸 „Twoja Siła” - indeks zalet

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ola
Ola
2 stycznia 2024 18:46

Czytalam i swoimi uwagami podzieliłem się w e-mailu to niewielkie błędy które myślę że poprawią książkę

Czesi@ Anielczuk
Czesi@ Anielczuk
2 maja 2023 21:10

Ciekawy tytuł Przeczytałam i mam kilka wniosków które chętnie zastosuje do wychowywania dojrzewającej córki <3

Tobik
Tobik
15 października 2021 12:11

W zyciu bym nie pomyslal że kiedyś będe potrzebowal takiej ksiazki. Kupilem z przekonaniem ze strace kase i nic w srodku nie znajde ale wspolnie z zona doszlismy do wniosku ze wskazowki w ksiazce byly warte zakupu. Dzieki za ebok

Shopping Cart
5
0
Would love your thoughts, please comment.x