Jaki wpływ na książkę miały kobiety? Co w książce dla mężczyzn znajdą kobiety? Sytuacja, która była zaskoczeniem!

Zdobywcy Serc – co w książce znajdą kobiety?

Jaki wpływ na książkę miały kobiety? Co w książce dla mężczyzn znajdą kobiety? Sytuacja, która była zaskoczeniem!

Jestem autorem książki Zdobywcy Serc i nie kryję, jak po premierze zaskoczyły mnie kobiety! To była jedna z intensywniejszych projektów, a przy tym najbardziej wyboista i nieprzewidywalna. Poznaj kulisy, reakcje i udział kobiet w wydaniu książki dla mężczyzn. Odkryj, co skrywa przed kobietami książka dla mężczyzn!

Dlaczego się nie udało

Gdy otrzymałem pierwszą wiadomość od 40-letniego mężczyzny, który napisał do mnie w sprawie problemów z żoną, miałem niecałe 15 lat. To było dziwne, a zarazem ciekawe doświadczenie, które dawało jasno do zrozumienia – treści publikowane na blogu, były dla kogoś ważne, bez znaczenia na mój wiek.

Od lat otrzymywałem wiadomości, aż nadszedł czas, gdy zacząłem randkować, a związki weryfikowały moje spostrzeżenia z bloga. Książka o związkach była kwestią czasu. Najczęściej pisałem o kwestiach, które trafiały w większej części do kobiet, więc postanowiłem napisać książkę Zdobywcy Serc, która byłaby kierowana z podkreśleniem, że powstała dla obu płci.

Chcąc uniknąć sytuacji gdy wypowiadałbym się w imieniu kobiet, drugą połowę książki planowałem zaproponować ówczesnej partnerce. Zanim poinformowałbym ją o powstającej książce, rozstaliśmy się.

Zdecydowałem się kierować swój punkt widzenia do mężczyzn, ale…

Tego się nie spodziewałem!

Wydawane książki zawsze daję do przeczytania zaufanym kobietom, które nie pozostawiają na mnie suchej nitki, ale szanując mnie, moją pracę, ale celem jest, aby wskazały, co im się nie podoba. Dzięki temu wiem, które elementy lub wypowiedzi mogą zostać źle odebrane, więc wiem, co napisać inaczej, aby główne myśli wybrzmiały.

Książka już na etapie pierwszych poprawek miała pozytywne zdanie w gronie testowym, w którym kobiety twierdziły, że chciałyby, aby mężczyźni kierowali się myśleniem przedstawianym w książce. Owszem, były głosy przeciwne, ale biorąc pod uwagę obiekcje, wprowadziłem poprawki oraz nastawiałem się na ryzyko, które istnieje przy każdej publikacji.

Po premierze komunikowałem, że książka kierowana jest wyłącznie do mężczyzn, a i tak nie brakowało zadowolonych kobiet, które pisały do mnie po lekturze. Doceniam to, a świadomość tych reakcji sprawiło, że gdy o tym pomyślę, jestem szczęśliwy.

To książka dla kobiet?!

Okazało się, że zdecydowana większość porad sprawdziła się wśród kobiet względem ich partnerów, a nawet partnerek. Dzięki książce „Zdobywcy Serc” kobiety znalazły odpowiedzi na pytania, które zastanawiały je w wielu poprzednich związkach i obecnej relacji, ale nie wiedziały, w jaki sposób zapytać lub nigdy z ich ust to pytanie nie padało.

Dzięki książce kobiety znalazły odpowiedź na pytania:

❤️ czego nie wymagać od mężczyzn

❤️ w jaki sposób z nim rozmawiać

❤️ co oznacza – dobry seks

❤️ kiedy związek nie ma szans przetrwać

❤️ czym kobiety psują związki

❤️ jak zaskakiwać mężczyznę

„Zdobywcy Serc.” został napisany z myślą o osobach, które mają problem z nawiązywaniem relacji damsko-męskich. Dowiedz się więcej!

Czy warto kupić książkę?

Jako autor nie powiem przecież, że nie. 😛 Ale wiem jedno – piszę takie książki, które chciałbym czytać kilkukrotnie. Często jestem nawiedzony książkami, po które sięgam, dlatego staram się tworzyć w taki sposób, aby większość nie czuła straty czasu wolnego, a przy tym znajdowała przemyślenia lub refleksje, które nigdy nie przeszły przez myśl.

Chociaż pisałem Zdobywcy Serc dla mężczyzn, książka okazała się zaskoczeniem również dla kobiet, które znalazły przydatne wskazówki oraz punkt widzenia, ułatwiający zrozumienie toku rozumowania mężczyzn, prowadzenia rozmowy i uczenia się męskiego języka miłości.

Jeśli masz pytania względem książki, napisz je poniżej. 🙂 Czekam na Ciebie w sekcji dyskusji.

Dołącz do Zamkniętej Listy

Spodobał Ci się powyższy artykuł? Zanim weźmiesz udział w dyskusji, uzyskaj dostęp do darmowych materiałów i dołącz do społeczności, z którą podejmujemy się różnych wyzwań!

Zapisując się, otrzymasz [ZA DARMO]:

🔸 Darmowe rozdziały książek

🔸 Kalendarz z celami na 2024 rok

🔸 Planner tygodniowy do druku

🔸 Arkusz Wydatków - Budżet Domowy (NOWOŚĆ)

🔸 Webinary / Relacje LIVE

🔸 Paczki cytatów (Instagram i Facebook)

🔸 „Twoja Siła” - indeks zalet

Subscribe
Powiadom o
guest
28 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jestem Toni
Jestem Toni
27 marca 2024 21:37

kupilem z ciekawosci i homo tez znajda tam duzo rozwiazan dla siebie ja znalazlem dziekuje moj chlopak moze ze mna znow bedzie

Moniczka
Moniczka
14 marca 2024 20:21

Czytałam i to książka dla każdego zwłaszcza dla młodych ludzi którzy myślą że wiedzą o miłości dużo ale zapominają że to nie tylko trzymanie za rączki i status na facebooku

Karol ze szkoły rolniczej
Karol ze szkoły rolniczej
15 marca 2024 11:28

kupilem a nie jestem kobieta co teraz?? 😛

ZUZA
ZUZA
19 stycznia 2024 20:13

NAPISANA CIEPŁYM JĘZYKIEM TAK OD SERCA <3

Julia
Julia
19 stycznia 2024 15:48

To nie tylko dla kobiet ani tylko dla mężczyzn. Komunikacja w związku wychodzi od dwóch stron i to kilkukrotnie podkreślasz w książce także nazwij ten wpis książka o związkach i będzie dobrze. Nie jest tylko dla kobiet.

Clara
Clara
19 stycznia 2024 14:18

Nie czytam książek a tym bardziej eboków w pdf. Nie ufam ludziom którzy sprzedają swoje ksiązki tym bardziej na swojej stronie.

Olivia
Olivia
19 stycznia 2024 15:23
Reply to  Clara

Błagam nie czytasz ebooków w pdf a wiesz ile wydanie takiej książki kosztuje? Ludzie mają świetne pomysły i porady ale nie ujrzały nigdy światła dziennego bo wydawnictwa dużo chcą ale nie wiele oferują więc autorzy mają pomysł ale nie realizują sprzedaży bo ich nie stać. Pomyśl o tym następnym razem Clara!

Emil
Emil
20 stycznia 2024 09:30

Znam Patryka osobiście ale jeśli chłop pisze pod własnym nazwiskiem i robi to z pasji to jaki miałby cel oszukiwać??

Emil WolkoD
Emil Wolko
22 stycznia 2024 22:50
Reply to  Emil

Nie ma sprawy masz dużo ciekawych rzeczy do powiedzenia i warto poczytać dla siebie.

Marcin
Marcin
19 stycznia 2024 12:35

Mam tę książkę i ma świeże spojrzenie na związki, takie nieoczywiste. Niby mówi o tym co już znamy ale z drugiej strony pokazuje jak stawiać granice ale tak żeby nie urazić drugiej połówki.

Darek
Darek
19 stycznia 2024 12:03

Ciekawy temat gdzie można kupić?

Gabriela Krzan
Gabriela Krzan
2 marca 2024 14:27

Pomwiem tak książka fantastyczna ale za dużo męskiego punktu widzenia nie lubię książek pisanych przez mężczyzn.

Wiki
Wiki
19 stycznia 2024 19:10

Super sie czyta polecam

Emil
Emil
19 stycznia 2024 15:52

Dalej nie działa logowanie przez fb naprawisz to?

Michał Woniec
Michał Woniec
19 stycznia 2024 08:12

Jeszcze nie było czasu kupić i tym bardziej przeczytać ale chyba czas to zrobić.

Shopping Cart
28
0
Would love your thoughts, please comment.x