0
Najpiękniejsze tradycyjne pastorałki i kolędy na Boże Narodzenie? Sprawdź płyty, których warto posłuchać w Noc Wigilijną!
Czas Wolny Lifestyle

Kolędy na Boże Narodzenie [AKTUALNA PLAYLISTA]

17 grudnia 2021

Najpiękniejsze tradycyjne pastorałki i kolędy na Boże Narodzenie? Sprawdź płyty, których warto posłuchać w Noc Wigilijną!

Czas świąt Bożego Narodzenia już przed nami. To moment, w którym najczęściej spędzamy czas z rodziną, wspominając dobre chwile. Poniżej znajduje się playlista z kolędami, którą przygotowałem, aby umilić Ci czas oraz Twoim najbliższym. Oprócz tego, chciałbym zadać Ci jedno, bardzo ważne pytanie. Czekam na odpowiedź w dyskusji poniżej tekstu.

Kolędy na Boże Narodzenie w Spotify

Tworząc tę playlistę, chciałem stworzyć najbardziej różnorodną składankę kolęd, które będą sprzyjać wspólnym chwilom przy stole z bliskimi. Dobierając utwory, zależało mi na stworzeniu listy kolęd, nie rozpraszających podczas rozmowy, ale zachęcających do wspólnego kolędowania.

Osobiście uważam, że kolędy nie powinny być w stylu tanecznym, a spokojnym i dostojnym. W ciągu roku mamy mnóstwo przebojów, a czas świąt jest też po to, abyśmy mogli się wyciszyć, uspokoić i poczuć harmonię przy rodzinnym stole.

Płyty, które warto odsłuchać w święta

Jest kilka płyt, które uważam za najpiękniejsze zwłaszcza w okresie świątecznym. Na ogół słucham muzyki angielskojęzycznej, ale wśród poniższych propozycji, znajdzie się kilka polskich tytułów. Zachęcam posłuchać z bliskimi podczas świąt. Daj znać, który album brzmi Twoim zdaniem najlepiej. Wśród nich znajdziesz kolędy na Boże Narodzenie.

To płyty, które w większości posiadam na płytach winylowych lub CD. Odtwarzam je, gdy z rodziną zasiadamy do stołu, przy okazji wspominając nasze najlepsze święta i magiczne chwile, które miały podczas nich miejsce. Ciekawy jestem, czy słuchasz kolęd z platformy streamingowej, klasycznych płyt, a może kaset? W wielu domach w tym czasie włączony jest telewizor z transmisją artystów, którzy grają koncerty świąteczne. Jak bywa u Ciebie?

Świąteczny odcinek podcastu

Chciałbym również zaprosić Cię do odsłuchania najnowszego odcinka podcastu Nie będąc sobą, w którym rozmawiamy o tym, kiedy święta tracą klimat, co warto docenić w świętach oraz kiedy jest najlepszy moment na zakup prezentów? Na Spotify pod odcinkiem czeka na Ciebie ankieta i pytanie dotyczace świąt. Weź udział w zabawie i daj znać, co myślisz o odcinku.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzę Ci odpoczynku, poczucia wartości i dobrych wspomnień ze wspólnych chwil w gronie najbliższych.Niech święta będą spokojne, piękne i sprawią Ci wielokrotny uśmiech na twarzy. Wierzę, że ten czas na długo zostanie w Twoim sercu.

Wesołych Świąt

Życzy Patryk Tarachoń

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x