Jak tworzenie czegoś swojego, wpływa na mnie i ludzi ufających mi i czy to co robię daje mi poczucie wartości i szczęścia. Ile w tym jest pracy, a jak dużo radości!

Jak tworzenie czegoś swojego, wpływa na mnie i ludzi ufających mi i czy to co robię daje mi poczucie wartości i szczęścia. Ile w tym jest pracy, a jak dużo radości!

Poznając siebie, znalazłem swój cel! Teraz opowiem Ci troszkę o tym, jak szukać swojego miejsca. Dowiedz się jakim jesteś człowiekiem! Poznaj sekret życia, czyli w jaki sposób odszukać się w świecie!

Tym razem szczerze jak wygląda z mojego punktu widzenia pisanie dla Ciebie i obecność, abyś czuł się kimś ważnym w tym dużym świecie!

Miało być i jest dla…

Chciałem pisać dla osób takich jak ja. Przygotuj się na Start tworzyłem z myślą o młodzieży i dzieciach czujących się nieszczęśliwie. Będących wciąż wyśmiewanymi i wytykanymi na szkolnych korytarzach. Opluwani za wygląd, wyzywani za zachowanie, bici za to jak się ubierają.

Nie rozumiem czym się kierują prostacy, wszelacy ignoranci?

W jaki sposób ich postępowanie ma mieć na cokolwiek wpływ?

– Patryk Tarachoń

Z czasem gdy pisanie na te tematy okazało się nie być takie łatwe, próbowałem poruszać tematy powiązane, ale nie wszyscy z Was to rozumieli.

Zarzucając elementy kosmetyczne, jak ortografia czy fakt, że jestem za młody, nie świadczy o moim punkcie widzenia jako głupim. Z ignorantami spotykam się po dziś dzień.

Krytykują to co robię i jak pisze. Żadne z moich argumentów nie docierają tylko dla tego, że nie mam 70 lat, a mój światopogląd różni się ponieważ pisze z innego punktu widzenia, tudzież myślenia.

Niespodziewane wiadomości

Napisać do mnie od zawsze mógł każdy o której godzinie chciał. Chętnie odpisywałem i nadal to robię gdy tylko znajdę wolny czas.

Niestety problem pojawia się gdy trafia do mnie pytanie, a jedyną odpowiedzią, którą jestem wstanie udzielić jest – nie martw się, z czasem będzie lepiej. – bo zwyczajnie niektóre sytuacje należy przeżyć, a nie zmienię tego kim ktoś jest, jednym e-mailem czy tekstem na blogu.

Czy zmiany wyglądu, figury, zachowania pod innych

Naprawdę nas uszczęśliwia, czy to tylko złudzenie…

– Patryk Tarachoń

Dostawałem wiele wiadomości. Radziłem zmienić wygląd, sposób ubierania, lecz doradzić zmianę w sferze tego jakim ktoś jest człowiekiem jest najtrudniejsze. Ile razy był skrzywdzony, ma ogromny wpływ na to jak podchodzi do życia. Ewentualnie odpowiadam co bym zrobił na miejscu adresata, jakie zachowanie byłoby odpowiednie, ale czy jestem wstanie przewidzieć czy ktoś chce takiego efektu?

Czy już wiem co chcę robić w życiu?

Odpowiadać szczerze i nie przejmować się drobnostkami. Komentarze które nie pasują usuwać. Kasować hate i eliminować z życia ludzi, którzy mają o sobie większe zdanie niż jakiekolwiek znaczenie, poprzez lekceważenie ich i niereagowanie na zaczepki.

Wciąż się uczę, chociaż popełniam wiele błędów

To nie powód aby je wytykać, każdy dorastał

– Patryk Tarachoń

Ludzi piszących do mnie z pomocą w dalszym ciągu będę szanować, a na pewno bardziej niż kogokolwiek. Potrzebują wsparcia, zrozumienia i rozmowy. Żadnemu z nich nie było łatwo się odezwać. Wyczekują odpowiedzi, a napisanie tego, znalezienie odpowiednich słów jest niezwykle trudne. Obawa, że człowiek pod drugiej stronie nie będzie miał uśmiechu na twarzy, jest z tego wszystkiego jeszcze bardziej surową karą.

Dlatego właśnie za wszystkich którzy kiedykolwiek odezwali się do mnie za pośrednictwem bloga, trzymam kciuki i bardzo mocno w nich wierzę.

Misja wpływa na życie!

Przeobrażając niegdyś blog w Przygotuj się na Start (już nie istnieje), nie spodziewałem się, że będzie to dla mnie takie trudne, a co za tym idzie tak pasjonujące!

Zmieniając całkowicie swój pogląd na blogowanie i to o czym chcę pisać, sprawiło, że poza pisaniem, blogowanie stało się punktem zwrotnym w moim życiu. Pojawiła się pasja, której po dziś dzień nie wszyscy nie rozumieją.

Udostępnij dalej:
Autor: Patryk Tarachoń
Nazywam się Patryk i jestem blogerem. Treści artykułów opieram na prywatnych doświadczeniach oraz sytuacjach czerpanych z otaczającej codzienności. Często swoje wypowiedzi bazuję na doświadczeniach i spostrzeżeniach.