Unsplash.com

Sprawdź co wkrótce osiągniesz!

Kiedy osiągniesz sukces? Jak działać aby osiągać swoje cele i co należy zrobić, żeby być bliżej postawionych wobec siebie oczekiwań? Kiedy masz szansę zmienić swoje życie i co wpływa na wewnętrzny spokój!

We wszystkim możesz osiągnąć sukces! Jak stać się mistrzem w swojej dziedzinie, wybrać się w podróż życia i stać się wspaniałym partnerem! Wiesz, że możesz nawet przeczytać wiele książek, chociaż nie lubisz nawet księgarni?! Dowiedz się dlaczego tak jest!

Nie będzie to tekst w stylu ,,co wkrótce u mnie”. Chciałbym ponownie z Tobą porozmawiać. Zależy mi, abyśmy na moment w wyciszeniu troszkę wyobrazili sobie kilka ważnych wydarzeń, jakich możesz się spodziewać i kiedy one nastąpią. Masz szansę marzyć i spełniać swoje marzenia, a na ich temat już za chwilę!

Będziesz w czymś naprawdę dobry!

Jest mi szczerze szkoda osób z potencjałem, pełnych ambicji, którzy nie osiągnęli tego, co było ich celem. Przykładowo, kiedy zaczynałem prowadzić #Wystartuj, marzyło mi się, aby być w tym naprawdę dobry i profesjonalny. Usłyszeć kiedyś, że jestem porządnym i profesjonalnym blogerem.

Wystarczy dążyć do czegoś, a to coś musi być Twoją pasją.
Ta wytrwałość jest sposobem na sukces we wszystkim czego chcesz!

– Patryk Tarachoń

Chociaż obecnie nie mam opłaconego serwera, a blog piszę na bezpłatnej domenie, nie czuję się gorszy od innych. Własnymi rękoma i wiedzą nabytą przez lata, stworzyłem bardzo fajne miejsce, które nie tylko mnie się podoba.

Jak to ma się do Ciebie?

Jeżeli kochasz pisać jak ja, rób to. Tylko w porównaniu do pisania bloga, a książki jest kilka różnic. Dobry bloger dopracowuje swój blog, stara się go właściwie promować i budować kontakt ze swoimi czytelnikami. Jeżeli chcesz wydać kiedyś książkę, możesz zapisywać swoje teksty w dysku internetowym (tz. chmurze). Wystarczy konsekwencja i mocna pasja w tym, aby robić to z przyjemnością.

Czeka Cię podróż pełna przygód

Jedyne co musisz zrobić to wyruszyć w tę podróż. Relację z wyjazdu do Okuninki możesz przeczytać w kilku tekstach, ponieważ nie spodziewałem się, że zostaniemy zdani na własny los. Musieliśmy sami dotrzeć do Lublina, a z wakacyjnego miasteczka również sami do rodzinnego miasta. Wyszło z tego kilka fantastycznych tekstów. Same wspomnienia są warte równie dużo. Gdybyśmy nie odważyli się jechać tak daleko i nie spróbowali pokonać wyzwań, jakie nas czekały podczas drogi do celu, nie przeżylibyśmy tej przygody i każdej następnej.

Przeczytasz coś fantastycznego!

Sam w to nie wierzyłem. Nic nie było w stanie zmusić mnie do czytania książek. W ogóle, jakim niby cudem miałbym regularnie, a zwłaszcza w kilka dni przeczytać całą książkę?! Mnie książki nie interesowały, a tym bardziej był to nudny sposób na spędzanie wolnego czasu, aż do…czasu!

Wyobraź sobie, że bardzo długo robiłem podchody, aby zamówić kilka książek. Jak się okazało, wciągnęły mnie tak bardzo, pozwoliły zrozumieć kilka istotnych kwestii w interesującej mnie dziedzinie, że od razu ustaliłem sobie 2017 rok za ten, w którym spełnię postanowienie przeczytania jak najwięcej do tej pory książek. I tak się stało i wciąż dzieje. Bardzo chętnie je zamawiać i spędzam czas.

Jeszcze wiele Cię czeka, chociaż jest szczegół
Niestety wszystko zależy od Ciebie

– Patryk Tarachoń

Rozumiem już Paulinę Radziszewska, która była dla mnie fenomenem w tej dziedzinie. Autorka bloga NeoWymiar.pl ma ich wiele w swoim pokoju i wciąż największym dylematem, jaki wydawał się dla mnie zabawny, był wybór kolejnej książki.

Uczucie czytania jest trudne do wytłumaczenia. Zwyczajnie człowiek czuje coś zupełnie innego w
swoich dłoniach. Tekst inaczej brzmi, wyobraźnia zupełnie inaczej przekłada na swój sposób litery widoczne na kolejnych stronach. Znajdź coś dla siebie, a uwierz mi, nie ma książki, która nie istnieje dla Ciebie. Również tak myślałem!

Masz szansę być dobrym partnerem

Osobiście jako mężczyzny, jest to dla mnie mega ważne. Jestem dumny z siebie i tego, że moja partnerka jest przy mnie szczęśliwa. Z innymi związkami bywa różnie, a ja jestem zwyczajnie zadowolony z tego, jak jest. Obawiałem się, czy nie skrzywdzę Jej po swoich poprzednich związkach i zastanawiałem się jakim będę chłopakiem. Wciąż się bardzo staram i gdy czuję uścisk, gdy śpię, pocałunek, gdy wstaję, widzę wzrok, gdy wychodzę i uśmiech wracając, wiem jak jest dobrze i ile należy poprawić.

Nie wystarczy chcieć czegoś zmienić
Trzeba robić wszystko aby tak było!

– Patryk Tarachoń

Również masz szansę być dobrą partią dla kogoś. Znajdź tylko taką osobę, przy której będziesz sobą, człowiekiem starającym się każdego dnia, lecz komuś dla kogo warto się starać. Wybieraj dobrze, jeżeli coś Ci nie pasuje, rezygnuj. W związku masz prawo być szczęśliwcem co dnia!

Możesz być kimś!

Na koniec zostawiłem najlepsze! Jeśli chcesz mieć lepszą pracę, staraj się o uprawnienia, certyfikaty i szkoły. Nie poddawaj się mimo słów ludzi, mających tyle do powiedzenia, co wiatr do silnego drzewa. Walcz o swoje i nigdy nie wierz w to, co się starają wmówić. Dąż do swojego, trzymaj się mocno swojego zdania i udowodnij jak bardzo się mylą. Możesz mieć dobrą pracę, piękny dom i wymarzony samochód.

Co wystarcza? Determinacja!

Dołącz do Zamkniętej Listy

Spodobał Ci się powyższy artykuł? Zanim weźmiesz udział w dyskusji, uzyskaj dostęp do darmowych materiałów i dołącz do społeczności, z którą podejmujemy się różnych wyzwań!

Zapisując się, otrzymasz [ZA DARMO]:

🔸 Darmowe rozdziały książek

🔸 Kalendarz z celami na 2024 rok

🔸 Planner tygodniowy do druku

🔸 Arkusz Wydatków - Budżet Domowy (NOWOŚĆ)

🔸 Webinary / Relacje LIVE

🔸 Paczki cytatów (Instagram i Facebook)

🔸 „Twoja Siła” - indeks zalet

Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Bastek Sposobny
16 stycznia 2018 13:13

Trzeba przyznać, że tekst daje do myślenia i zachęca do działania. Pozdrawiam

Lailapeak
Lailapeak
13 października 2017 15:37

Ta "determinacja" w dążeniu to słowo klucz! 😉

Pokularna
Pokularna
13 października 2017 15:33

Pewnie, że każdy może być kimś 🙂 To kwestia pracy i chęci robienia. Tak poza tym, dopiero jak napisałeś, że blog masz na nieodpłatnej domenie to się skapowałam, że to Blogspot ;D Genialnie!

A z czytaniem książek to miałam tak, że nie lubiłam. Potem się zorientowałam, że nie czytam tego, co lubię i poszło, przełamałam sie.

Ewelina C.
Ewelina C.
11 października 2017 10:14

Dlaczego blog Pauliny nie dziala? chcialabym go poczytac a nie da sie wejsc.

Shopping Cart
8
0
Would love your thoughts, please comment.x