fot. Rabie Madaci

Czym zajmuje się trener rozwoju osobistego? Jak wygląda budowanie poczucia własnej wartości? Czym jest sesja coachingowa obejmująca rozwój osobisty? Sprawdź czy taka motywacja jest dla Ciebie!

Od lat jesteśmy zalewani ofertami, które uważamy za bezsensowne lub zupełnie nam nieprzydatne. Najbardziej wkurzające są te, których przedstawiciele szukają dla nas idiotycznych argumentów, aby tylko zarobić.

Odrzucam takie propozycje jedne za drugą, wciąż dopatrując się haczyków przy okazji kolejnych osób tłumaczących, kim jest trener rozwoju osobistego, usiłujących uświadamiać, jak niezbędna jest ich pomoc. Tym razem zostałem mile zaskoczony! Pytanie tylko, czy pomogłoby to też dla Ciebie…?

Czy to terapia? Odpowiedź brzmi nie!

W nadmiarze obowiązków i skutecznego uświadamiania sobie jak bardzo jesteśmy beznadziejni, większość z nas zaczęła szukać pomocy u psychologów czy innych specjalistów.

Wmówiłem sobie, że nigdy nie będę tego potrzebował, więc u żadnego psychologa nie byłem. Nie zamierzam też nikogo przekonywać do terapii.

Ostatnio miałem okazję spróbować czegoś nowego, co w moim przypadku dużo lepiej się sprawdziło. Była to sesja coachingowa, którą przeprowadził trener rozwoju osobistego. Zdecydowałem się po przystąpieniu do prac nad własnym sklepem internetowym, uruchomionym na tym blogu. Zwyczajnie potrzebowałem ułożyć swoje myśli.

Czym są sesje coachingowe?

Sesja coachingowa z trenerem rozwoju osobistego, odbywa się w cztery oczy lub za pośrednictwem komunikatora internetowego (przez telefon, Facebook, Skype itd.). Podczas sesji poznajemy samych siebie, swoje słabości i uczymy się bardziej angażować, neutralizując swoje wady i wewnętrzne blokady.

Brzmi może jak gadanie na temat odbierania energii z głazów czy szukania szczęścia po drodze mlecznej, ale to zupełnie co innego. W skrócie wygląda następująco:

Stawiamy pierwszy krok?

Pierwsze kroki są bezpłatne. Najpierw wystarczy się skontaktować. Adres strony znajdziesz pod koniec tego artykułu.

Umawiamy się na bezpłatną konsultację

To spotkanie nie zobowiązuje nikogo do podjęcia decyzji o współpracy, decyzja należy do Ciebie.

Wybieramy najlepszy pakiet dla siebie

W ofercie Edyty są obecnie do wyboru trzy pakiety: 5, 8 i 12 sesji. Podczas nich otrzymujemy pomoc w wyborze lub dokonujemy go sami, szanując wspólnie
Twój czas i pieniądze.

Wdrażamy pierwsze zmi@ny!

Każda sesja trwa 60 minut. Na tej sesji ustala się m.in. cel na cały procesu coachingowego.

Spotkania będą odbywać się regularnie lub w najbardziej dogodnym terminie. Zawsze możesz liczyć na wsparcie, również pomiędzy
sesjami.

Z trenerem od rozwoju osobistego, rozmawiałem o tym, co stanowi dla mnie największe wyzwania. Pierwsze spotkanie nie zobowiązywało mnie do podjęcia decyzji o współpracy, ani nie musiałem płacić. Konsultacja była bezpłatna, więc mogłem przekonać się, czy rzeczywiście tego potrzebuję.

Poczułem, że rzeczywiście na ten moment mogłoby mi to bardzo pomóc, więc zdecydowałem się. Jestem usatysfakcjonowany, a poza tym nie zapłaciłem drogo.

Czy taka sesja jest dla Ciebie?

Pewnie myślisz, że chcę Cię do czegoś przekonywać? Absolutnie nie! Skoro dla mnie sesja coachingowa z trenerem od rozwoju osobistego pomogła, nie znaczy, że będę teraz wszystkich próbować do tego namawiać.

Moim zdaniem każdy z nas powinien mieć wybór, więc luz. Mam dla Ciebie tylko informację o rozwiązaniu, więc kwestia czy zechcesz skorzystać leży już w Twoim interesie, nic mi do tego. 🙂

Kilka lat temu gdy zaczynałem pisać o rozwoju osobistym i motywacji, miałem zaszczyt poznać Edytę Racławską. Byłem zaskoczony gdy zniknęła z sieci, a wraz z Nią merytoryczne i bardzo motywujące treści. Było wtedy już wielu trenerów od rozwoju osobistego, ale to właśnie Edyta inspirowała mnie najbardziej.

Czym zajmuje się trener rozwoju osobistego? Jak wygląda budowanie poczucia własnej wartości? Czym jest szkolenie coaching i sesja konsultacyjna obejmująca rozwój osobisty? Sprawdź czy taka motywacja i bonus są dla Ciebie!
Źródło: EdytaRaclawska.pl

Podczas swojej nieobecności, Edyta zrobiła Szkołę Coachów w Erickson Coaching International. Żeby ruszyć dalej, po naszej sesji zaproponowała podobną ofertę dla Was, z której również miałem szansę skorzystać.

Gdy wypytywałem o szczegóły, wyjawiła, że kurs był bardzo wartościowy, ponieważ dobrze przygotowuje do roli coacha, a do tego nie mam wątpliwości. Ogrom narzędzi, wiedzy i przede wszystkim ćwiczeń.

Co to za BONUS?!

Aby Edyta mogła zdobyć kolejny certyfikat, zaproponowała dla osób odwiedzających nasz blog specjalną ofertę.

Standardowy koszt sesji kosztuje 125 zł. natomiast pakiet 5-ciu spotkań wynosi600 zł. ALE NIE DLA NAS!

Dla pierwszych 5 zainteresowanych osób, oferta wynosi 250 zł. obejmującą 5 sesji, z czego jedna sesja trwa aż 60 minut! Edyta Racławska przeprowadza sesje poprzez komunikator: Skype, Facebook Messenger lub połączenie telefoniczne.

Co z osobami, które nie zdążą?

O tym również pomyśleliśmy, więc każdy bez wyjątku, może liczyć na 20% zniżki do końca maja, jeśli powoła się na mnie. Zniżka obejmuje aktualne ceny dostępne są na stronie internetowej Edyty Racławskiej.

www.EdytaRaclawska.pl

Jeśli macie jakieś pytania lub chcecie dowiedzieć się więcej, Edyta śledzi również Wasze komentarze i postara się na wszystkie odpowiedzieć.

Osoby zainteresowane odsyłam do kontaktu poprzez stronę Edyty. Wystarczy, że powołacie się na mnie, a oferta zostanie przyjęta.

Pierwsze spotkanie

Osobiście chcę dodać, że nie wciskałbym Wam kota w worku. Pewnie zauważyliście, że na blogu bardzo rzadko pojawiają się jakiekolwiek oferty. Powodem jest moje podejście, bowiem odrzucam wszystko co nawet wyda się dla mnie podejrzane.

Jak już pisałem, znam się z Edytą ponad 3 lata i nie miało to wpływu na moją ocenę powyższej oferty. Szczerze mówiąc pierwszy raz rozmawialiśmy ze sobą inną drogą, niż za pośrednictwem Messengera czy Twittera.

Spotkanie podczas sesji coachingowej przebiegło w pozytywnej atmosferze, a ja spokojniej podszedłem do procesu zakładania swojego sklepu internetowego i z większym dystansem sprostałem czekającym na mnie wyzwaniom, zresztą w tych samych cenach co zaoferowane dla Was.

Skoro sam skorzystałem i poczułem się lepiej, to dlaczego Wy mielibyście nie dostać takiej szansy. Prawda?

Udostępnij dalej:
Autor: Patryk Tarachoń
Nazywam się Patryk i jestem blogerem. Treści artykułów opieram na prywatnych doświadczeniach oraz sytuacjach czerpanych z otaczającej codzienności. Często swoje wypowiedzi bazuję na doświadczeniach i spostrzeżeniach.