Co zrobić aby mężczyzna lub chłopak przestał się gniewać? Jak udobruchać mężczyznę i go uspokoić? Najlepsze porady na rozgniewanego faceta!

Jak udobruchać mężczyznę?

Co zrobić aby mężczyzna lub chłopak przestał się gniewać? Jak udobruchać mężczyznę i go uspokoić? Najlepsze porady na rozgniewanego faceta!

Czasem trudno nas udobruchać. Zwłaszcza młodych, pewnych siebie i swoich przekonań chłopaków, którzy uważają, że żadna Kobieta nie będzie nami nigdy rządzić. Pomijając nasze matki, które od dzieciaka zwykle są najważniejsze w naszym życiu. Zdradzę Ci jak sprawić aby facet przestał się gniewać, wybaczył, a z pewnością poczuł się doceniony. Sprawdźmy jak udobruchać mężczyznę!

Uważne podejście wszystko może zmienić

Zdarzają się sytuacje, w których nie można nas zwyczajnie prześcigać. Rozumiem potrzebę równouprawnienia z Waszej strony, lecz natury nie da się oszukać. Po prostu tak jest. Pamiętajcie drogie Panie o tym niezależnie od wieku.

Nie powtarzajcie po sto razy

Z pewnością, gdy coś Ci nie pasuje, zdarzy Ci się wypominać i wracać do tematu. Jeżeli raz się wkurzyliśmy z jakiegoś powodu, nawet najbardziej drobiazgowego, lepiej nas nie prowokować. Podświadomie czujemy się szczęśliwsi, gdy wiemy, że nasze słowo się liczy. Poza tym raz słyszeliśmy i wystarczy. To nas niczego nie uczy, a tylko denerwuje. Często też zaczynamy traktować uwagi partnerki niepoważnie.

Jeżeli raz się wkurzyliśmy z jakiegoś powodu, nawet najbardziej drobiazgowego, lepiej nas nie prowokować. Podświadomie czujemy się szczęśliwsi, gdy wiemy, że nasze słowo się liczy. Ponadto, gdy zwracacie nam uwagę wciąż na to samo, zaczynamy traktować partnerkę niepoważnie. Lepiej postawić niepodważalny argument, w którym albo się zastosujemy, albo naprawdę będziemy żałować. Słowa lepiej dotrzymać niż stracić u nas respekt. Natomiast jak udobruchać mężczyznę, gdy zrobi się bałagan w jego bałaganie?

Dowiedz się więcej z książki „Zdobywcy Serc”, w której znajdziesz odpowiedź na to i pozostałe kwestie dotyczące relacji damsko-męskich.

Mamy własny chaos w porządku

Nie sprzątajcie tam, gdzie sobie nie życzymy. Każdy z nas ma własny pokój lub przestrzeń. Z pewnością to miejsce, do którego nawet nie powinnyście zaglądać. Przykładowo składzik, garaż. To nasz świat, nasze narzędzia, do których nie wolno absolutnie zaglądać. Bajzel w ciuchach pomimo tego, jak bardzo Was denerwuje, dla nas jest zakodowanym sposobem na odnajdywanie swoich rzeczy w bałaganie.

Większość z nas chce udowodnić jak dobrze orientujemy się w terenie. Dlatego, jeżeli raz stwierdzimy, że nie damy rady, nie narzucajcie swoich racji, mówiąc o czasie, zabłądzeniu itd. Dla wielu z nas pytanie o drogę to przyznanie się do braku męskości. Podobno wiąże się to z naszą genetyką, gdy setki lat temu polowaliśmy, a pytając o drogę mogliśmy być wyrolowani.

Gdy się wkurzymy, nie przerywajcie

Każdy z nas musi się wykrzyczeć, a otworzyć się i powiedzieć co myślimy jest niezwykle trudne dla znacznej większości naszej płci. Dlatego, gdy już się nadrzemy, wyjdziemy trzaskając drzwiami, dopiero po powrocie na spokojnie zwróćcie swoją uwagę. To poprawi nastrój nawet związku.

Każdy związek przechodzi kryzys, dlatego, gdy nawet nas nienawidzicie, pozwólcie się namówić na to, co proponujemy. Jeżeli nie chcecie zaproponujcie chociaż kompromis, bez rzucania przedmiotami w naszą stronę.

Gdy majsterkujemy coś dziwnego, wymyślimy własne urządzenie lub przyjdzie nam do głowy pomysł, którego nawet nie rozumiecie, postarajcie się być pod wrażeniem. Tak przy okazji nam nie zawsze smakuje Wasza potrawa, ale chwalimy, bo wiemy jak bardzo jest to dla Was ważne. Jak udobruchać mężczyznę ciepłymi słowami?

Mówcie miłe słowa

Pytając o to, co w nas najbardziej się Wam podoba, mamy na myśli oczywiście to jacy jesteśmy w środku, ale również na zewnątrz. Oczekujemy odpowiedzi dotyczącej naszej budowy ciała, rozmiaru przyjaciela, zdrowotności czy formy. Tego, za jakie zdolności doceniacie i co Was intryguje.

Popierając, w czym jesteśmy dobrzy. Argument poparty innym argumentem, czyli stawianie poczynań i zachowań czarno na białym uświadamia nas następująco – rozumiem, czyli ogólnie jestem dobry w tym i tym ale oczekuje ode mnie abym sprawdził się w kwestii, o której mówi. – jasne są dla nas konkrety i nawet gdy się obrazimy, po jakimś czasie docenimy co usłyszeliśmy. Wkurza nas gdy macie rację, ale jeszcze bardziej, w chwili podania dobrych argumentów.

Prawcie komplementy wśród znajomych i rodziny

Wśród wyluzowanych znajomych możecie wspomnieć, że dajemy dobrze radę w sprawach intymnych, albo domowych obowiązkach. Gdy koleżanki narzekają na swoich, nie wstydźcie się pochwalić tego, w czym radzimy sobie niezwykle dobrze. I nie mam na myśli rekordu w piciu piwa, ale tym jak podchodzimy do dzieci, Was osobiście, napraw w mieszkaniu czy ogrodzie.

Bądźcie czułe gdy jesteście sami

Od czasu do czasu wyszeptanie na ucho czegoś miłego sprawia niezwykłe zamieszanie w naszych komórkach. Nie bójcie się dotknąć po kilku latach małżeństwa albo gdy sami nie okazujemy uczuć. Postarajcie się o romantyczny nastrój, my to również zauważymy. Nawet się odwdzięczymy.

Pomimo tego, jak małe wrażenie robi na nas komplement, w naszej podświadomości niezwykle nas motywuje podnosząc na duchu. Nie okazujemy wdzięczności za ciepłe słowa, ale jest to dla nas sygnał, w czym jesteśmy dobrzy i docenieni. Tak jak z małym chłopcem, któremu mówi się, że proca zrobiona z kawałka patyka jest najlepsza na świecie.

Dlaczego to tak działa?

Te metody działają, bo opierają się na szacunku i zrozumieniu.Cieszymy się z tego, jak nas cenicie czy podziwiacie, ale nie róbcie tego zbyt często, bo dojdziemy do wniosku, iż coś nabroiłyście, albo jesteście w ciąży nie wiedząc jak nam o wszystkim powiedzieć.

Nasze rozumowanie jest proste i jeśli od czasu do czasu zwrócicie na nas uwagę, chociaż tak naprawdę nigdy tego nie robiliście, nie uznamy Was za szmaty czy laski bez szacunku do siebie. Przecież się kochamy, a to jest istotne również dla nas.

Dołącz do Zamkniętej Listy

Spodobał Ci się powyższy artykuł? Zanim weźmiesz udział w dyskusji, uzyskaj dostęp do darmowych materiałów i dołącz do społeczności, z którą podejmujemy się różnych wyzwań!

Zapisując się, otrzymasz [ZA DARMO]:

🔸 Darmowe rozdziały książek

🔸 Kalendarz z celami na 2024 rok

🔸 Planner tygodniowy do druku

🔸 Arkusz Wydatków - Budżet Domowy (NOWOŚĆ)

🔸 Webinary / Relacje LIVE

🔸 Paczki cytatów (Instagram i Facebook)

🔸 „Twoja Siła” - indeks zalet

Subscribe
Powiadom o
guest
18 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
registro na binance
8 stycznia 2024 17:05

Can you be more specific about the content of your article? After reading it, I still have some doubts. Hope you can help me. https://www.binance.info/pt-BR/join?ref=S5H7X3LP

Filip
Filip
14 grudnia 2023 11:24

Najlepiej nie denerwować,mówić jak człowiek i nie zagadkami.

Michał
Michał
30 czerwca 2022 18:19

Dziękuję za ten tekst jesteś bardzo otwarty i wyrozumialy na wiele aspektów życia. Nie przestawaj tego robić!

Blog Ozonee
21 marca 2021 18:12

Szczerość jest najważniejsza – chociaż czasami może powodować inne reakcje, niż powinna i ugłaskiwanie jest niezbędne 😀 rozmowa przy pysznym jedzeniu zawsze na mnie działa 🙂

Alicja
25 sierpnia 2016 10:24

Mądrze napisane 🙂

Anonimowy
Anonimowy
17 maja 2016 07:21

Czasem trudno się zrozumieć bo nie dociera do niego co mówię. Pomagamy sobie więc chyba jest ok ��

Izabela K.
16 maja 2016 17:59

Nie ma zlotego srodka na szczesliwy zwiazek. Najwazniejsze to zrozumienie ,szacunek do partnera, wspieranie się w trudnych chwilach.

Agnieszka Demska
16 maja 2016 17:42

Szacunek, zrozumienie, umiejętność słuchania są ważne 🙂

Ola K.
8 maja 2016 08:44

Bardzo dobre "kroki". Na pewno za jakiś czas z nich skorzystam 😀
olusiek-blog.blogspot.com- klik!

Anonimowy
Anonimowy
5 maja 2016 19:50

Uważasz że nie możemy się odzywać, zaczepiać ani wyrażać własnego zdania??Może najlepiej odrazu zamknąć nas w oborze albo piwnicy? Skoro jesteś takim typem to może zamieszkaj sam zdala od ludzi. Wtedy nikt ci nie przeszkodzi. pozdrrawiam!

Shopping Cart
18
0
Would love your thoughts, please comment.x