Unsplash.com

Jak stać się idealnym partnerem?

Jaki wpływ ma mężczyzna na udany związek? Co jest ważne w małżeństwie? Zachowania które niszczą związek? Jak stać się dla niej idealnym partnerem!

W nawet najlepszym związku mogą pojawić się wątpliwości w udany związek. Zewsząd docierają do nas sygnały, jak mężczyźni mało się starają, rzadko angażują i wciąż trzeba nad nimi skakać. Tym razem chciałbym udowodnić, że nie jest tak w każdym przypadku, opowiadając pewną historię.

Scenariusz napisany przez życie

Mężczyzna starał się jak potrafił podnosząc sobie poprzeczkę, robiąc to na co nie miał ochoty. Jak większość mężczyzn znosił upierdliwą teściową, irytującą przyjaciółkę dziewczyny i serię wkurzających fochów. Przyszedł dzień, kiedy został spoliczkowany przez los za swoją cierpliwość i starania.

Partnerka zadzwoniła do niego, informując o wynajmowaniu mieszkania z koleżanką, po czym on zaczął analizować. Koleżanka właśnie się rozwodzi, jest zakłamaną niedojrzałą pannicą z kaprysami oraz dwójką dzieci. Ponadto niezbyt mądrą i jedynie potrafiącą obracać wszystkich kogo zechce wokół palca, wymyślnymi opowieściami, tym którzy jej zaufali.

Chłopak starał się wyjaśnić, że dla jego dziewczyny nie będzie to najlepsza decyzja w życiu, po czym usłyszał coś czego w życiu by się nie spodziewał.

Powiedziała mu, że woli zamieszkać z koleżanką niż z nim, ponieważ obawia się obowiązków z nim związanych. Przez pierwsze sekundy nie wierzył w to co usłyszał, w następnych dotarło do niego, jak koleżanka wpłynęła na jego partnerkę. Ostatecznie doszedł do smutnego wniosku.

,,Ona tak naprawdę mnie nie kocha…”

Dociera bolesna prawda

W tym momencie chciałbym się zatrzymać. Znajomy uświadomił sobie, że pomimo tego, że chciał być przykładnym partnerem w oczach kolegów i powodem zazdrości jej koleżanek. Ona nie widzi w nim partnera tak odpowiedzialnego, jak koleżanka. Zależało mu aby była szczęśliwa, ale zbyt rzadko czuł aby ona chciała się zaangażować, postarać dla niego, spełnić jego oczekiwania. Ostatecznie został spoliczkowany przez los.

Usłyszał, że mieszkanie z koleżankami jest dla niej lepsze, niż z nim. Chłop jest odpowiedzialny, potrafi ugotować, posprzątać, a nawet wyprasować ciuchy. Niejednokrotnie ją gościł. Dlatego sam byłem zdziwiony, gdy usłyszałem tę sytuację. Wielokrotnie go chwaliła za wymienione wyżej umiejętności. Mimo tego wychodzi bolesna prawda.

Daj znać co o tym myślisz, w sekcji komentarzy poniżej. 🙂

Dołącz do Zamkniętej Listy

Spodobał Ci się powyższy artykuł? Zanim weźmiesz udział w dyskusji, uzyskaj dostęp do darmowych materiałów i dołącz do społeczności, z którą podejmujemy się różnych wyzwań!

Zapisując się, otrzymasz [ZA DARMO]:

🔸 Darmowe rozdziały książek

🔸 Kalendarz z celami na 2024 rok

🔸 Planner tygodniowy do druku

🔸 Arkusz Wydatków - Budżet Domowy (NOWOŚĆ)

🔸 Webinary / Relacje LIVE

🔸 Paczki cytatów (Instagram i Facebook)

🔸 „Twoja Siła” - indeks zalet

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kinga Banasiak
Kinga Banasiak
13 kwietnia 2023 12:18

Nie ma lepszego partnera niż ktoś kto słucha, nie poucza ale przytuli i powie coś miłego gdy nam trudno. Mój narzeczony to ideał

Shopping Cart
2
0
Would love your thoughts, please comment.x