Co zrobić, gdy dziecko jest ofiarą agresji w szkole? Jak pomóc dziecku gnębionemu przez rówieśników? ,,Poradnik Dla Rodziców" już dostępny!

,,Jak pomóc dziecku gnębionemu w szkole?” – premiera!

Co zrobić, gdy dziecko jest ofiarą agresji w szkole? Jak pomóc dziecku gnębionemu przez rówieśników? ,,Poradnik Dla Rodziców” już dostępny!

Dokładnie 1 czerwca 2021 roku w Dzień Dziecka, premierę miała moja nowa książka. Oprócz ogromnej radości i zachęcenia do zakupu, bardzo chciałbym opowiedzieć Ci o niej więcej. Dlatego zachęcam Cię do przeczytania tej krótkiej aktualności oraz wzięcia udziału w dyskusji pod poniższym wpisem. Jak pomóc dziecku, które jest poniżane w szkole i co znajdziesz w książce ,,Poradnik Dla Rodziców”? Sprawdź teraz!

Dla kogo powstał nowy e-book?

We współpracy z najbardziej zaangażowanymi członkami Zamkniętej Listy, dość długo omawialiśmy i poprawialiśmy nowy e-book. Dotarliśmy do fantastycznych rodziców, którzy postanowili podzielić się z nami swoimi wnioskami oraz przemyśleniami dotyczącymi prześladowania ich dzieci w szkołach. Niektórzy rodzice próbowali wszystkiego, więc ich dzieci zmieniały kilkukrotnie szkołę, konfrontowali swoje dzieci z oprawcami, skarżyli się rodzicom, a także wszczynali awantury z nauczycielami, którzy wbrew pozorom odpowiadają za bezpieczeństwo ich dzieci w szkole.

Zatem nieskromnie przyznam, że miałem szczęście otrzymać wsparcie od tych rodziców, którzy postanowili zrobić coś trudnego. – rozdrapać stare rany, aby przepracować ten czas w swoich głowach ponownie. Wszystko po to, aby powstał poniższy e-book. Za tę pomoc jestem dozgonnie wdzięczny.

Ile stron zawiera nowa książka?

,,Poradnik Dla Rodziców. Jak pomóc dziecku gnębionemu w szkole?” został wydany w postaci e-booka (plik .pdf). Format tego pliku umożliwia odczytanie książki na praktycznie każdym urządzeniu mobilnym, obsługującym nawet te mniej znane formaty plików. Książka składa się z 35 stron, aby jej przeczytanie nie zajmowało więcej niż 30 minut, a czcionka jest duża i czytelna.

Sprawdź infografikę, którą dla Ciebie przygotowałem

👨‍👧‍👦 Co ma zrobić rodzic w takiej sytuacji? Dziecko wraca do domu wściekłe, a zarazem smutne i zamknięte w sobie. 🤔…

Opublikowany przez Patryka Tarachonia Niedziela, 15 sierpnia 2021

Zastanawiasz się jak pomóc dziecku?

Z książki dowiesz się, przez co przechodzi dręczone dziecko, poznasz jego typowy dzień i lęki, z którymi się boryka. Dzięki temu zrozumiesz, jakie emocje towarzyszą młodemu człowiekowi, gdy nie możesz przy nim być. W tym trudnym czasie dla Twojego dziecka, najważniejsze jest aby nie stracić jego zaufania. Wtedy młody człowiek chce przede wszystkim sprostać oczekiwaniom rówieśników, aby być lubianym i akceptowanym. Ponadto zwykle dzieciom zależy na tym, aby wykazywać się odpowiedzialnością za swoje życie i zachowywać się dorośle, oczekując tym samym szacunku od innych. Dlatego właśnie o tym porozmawiamy.

Na koniec podzielę się z Tobą klasycznymi poradami, które otrzymałem od specjalistów, rodziców i przyjaciół, aby krótko i zwięźle podsumować książkę.

Premiera w Dniu Dziecka

Gdy widzę dzieci wśród swoich bliskich, zastanawiam się kim będą w przyszłości. Na równi z tym pytaniem pojawia się smutek, wynikający z obaw o ich doświadczenia. Wspaniały jest widok, gdy dziecko wykazuje się talentami, wyobraźnią i nie ma powodów wątpić w siebie. Mydlana bańka pęka już na podwórku przy pierwszych kontaktach z rówieśnikami, a później nasila się w przedszkolu, a następnie kolejnych szkołach.

Pobierz poradnik teraz, aby dowiedzieć się więcej.

Rówieśnicy są podli, nie oszczędzają i narzucają swoje myślenie innym. Dziecko jest na to narażone od wyjścia z domu, aż do powrotu. Książkę, która odpowiada na pytanie – jak pomóc dziecku gnębionemu w szkole”, wydałem w Dniu Dziecka, aby pomóc rodzicom w zadbaniu o spokój psychiczny ich pociech. Radość i poczucie wartości młody człowiek powinien nieść całe życie, a nie tylko jednego dnia. Pisząc ,,Poradnik Dla Rodziców„, włożyłem w tę książkę całe serce, postawiłem na szczerość i wnioski, które uratowały mi życie, a jak się okazuje wielu innych dzieci.

Dziękuję Ci za uwagę i zapraszam do sklepu, aby sprawdzić pozostałe e-booki oraz zestawy.

Na koniec zapraszam do dyskusji:

Czy uważasz temat gnębienia i poniżania w szkole za istotny?

Dołącz do Zamkniętej Listy

Spodobał Ci się powyższy artykuł? Zanim weźmiesz udział w dyskusji, uzyskaj dostęp do darmowych materiałów i dołącz do społeczności, z którą podejmujemy się różnych wyzwań!

Zapisując się, otrzymasz [ZA DARMO]:

🔸 Darmowe rozdziały książek

🔸 Kalendarz z celami na 2024 rok

🔸 Planner tygodniowy do druku

🔸 Arkusz Wydatków - Budżet Domowy (NOWOŚĆ)

🔸 Webinary / Relacje LIVE

🔸 Paczki cytatów (Instagram i Facebook)

🔸 „Twoja Siła” - indeks zalet

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Juwita
Juwita
1 czerwca 2021 09:01

szukałam czegoś takiego odkąd moje dziecko wróciło ze zdalnych do szkoły. Wyśmiewania nie ma końca a dyrektor ze mnie wyszydził że nie będzie przy moim dziecku sadzał ochroniarza przecież ahhh

Shopping Cart
1
0
Would love your thoughts, please comment.x