Unsplash.com

Czego oczekuje od swoich partnerów płeć piękna, jakie zachowania są dla nich ważne i kiedy mężczyzna z ich punktu widzenia uświadamia, że są kochane? Poznaj największe oczekiwania Kobiet i sprawdź co się dla Nich naprawdę liczy!

Drodzy Panowie!

Bez znaczenia na to, czy wierzycie mi na słowo, czy uważacie wręcz przeciwnie. Chcę Was uprzedzić, że swoje wnioski i oponie przedstawiane na blogu są efektem obserwacji i doświadczenia w związkach, jakie mam już za sobą.
Swego czasu wokół mnie było dużo koleżanek, których potrzeba porozmawiania i podzielenia się swoim żalem i smutkiem sporo mi uświadomiła.

Także to, co poniżej czy w innych moich tekstach przeczytasz, jest poparte wieloma rozmowami, spostrzeżeniami i wszystkim, co nauczyłem się będąc w związkach. Pisałem już w w tekście ,,Wszystko czego oczekują od nas Kobiety”, gdzie opisuje co robimy często nieprawidłowo.

Zanim zaczniemy, chciałbym jeszcze wykazać radość i zaskoczenie z próśb, jakie dostałem o tekst odnośnie do związków. Cieszę się z zainteresowania odnośnie do tych treści, dlatego obiecuję, abyście dostawali to, czego oczekujecie. Zatem nie przedłużając zaczynajmy!

 

Czy wielkość penisa ma znaczenie?

Całkiem serio zadałem to pytanie. Jak myślisz? Ma czy jednak nie?

Sprawa wygląda następująco. Działa to na podobnej zasadzie jak u nas mężczyzn. Jednym wielkość piersi, sylwetka czy, czy kolor włosów z ułożeniem grzywki ma znaczenie, drugim jest to obojętne, a trzeci gadają, że ma bo inni tak mówią.

 

U Kobiet jest identycznie. Jednym dziewczynom kutas ma znaczenie, inne gadają tak bo inne mówią. I prawdą jest fakt, gdy chłop się nie angażuje nawet w łóżku, tylko chce czerpać, wtedy nawet wielkość mu nie pomoże — słowa mojej przyjaciółki, żeby nie było.

 

Czasami wzrok i to jacy jesteśmy jest ważniejsze
Niż szczegóły których tak bardzo boimy się pokazać

– Patryk Tarachoń

 

O co chodzi z seksualnością? Dziewczyny zwracają uwagę na sylwetkę i mięśnie (to jest pewne, więc nie tłumacz inaczej, bo znaczy, że masz duży bebech z przodu, albo jesteś płaski i szukasz wytłumaczenia).
Po drugie u nich z seksem z mojego punktu widzenia jest nieco inaczej. Nie zawsze mają ochotę, gdy my mamy, a bywa tak, że chcą, gdy tego nie zauważamy. Liczy się to jacy jesteśmy w ciągu dnia i czy spełniamy pewne oczekiwania (okazujemy zainteresowanie, zrobimy coś, na czym im zależy itd.).

 

Nie jest też tak, że dziewice nie chcą spróbować. Chcą tylko nie są przekonane. Naszym zadaniem Panowie jest usiąść i szczerze porozmawiać. Udowodnić, że można nam zaufać i wysłuchać obaw. Boją się bólu, ciąży. Nie są przekonane czy damy radę, czy potrafimy się zabezpieczać (nie wszystkie obecnie wiedzą do końca jak to wszystko działa).

Jeżeli jesteśmy pewni siebie, podchodzimy do tematu na luzie i dajemy do zrozumienia, że będzie dobrze, my się wszystkim zajmiemy i sami w to wierzymy, oczywiste jest wypełnienie tego zadania. Tylko też jest ważny szczegół, aby nie wykorzystać niedoświadczonej partnerki jak zabawki, a być tym pierwszym, który ofiaruje się i da seks, który będzie dobrze wspominać.

 

Chociaż to oczywiste – nie chcą być same

Nie chodzi tutaj o to, aby mieć partnera bo tak jest łatwiej. Nie liczy się też tak bardzo, aby widzieć się codziennie. Aby każdy wieczór razem spędzać i nie rozstawać się na krok. Ważne jest dla nich, abyśmy poświęcali im swój czas z własnej woli, a nie przymuszonej. Chętniej się spotykali, angażowali w związek i wysyłali prawdziwe sygnały potrzeby bycia przy nich.

 

Chcą być zrozumiane i wysłuchane

Może to wydać się dla Ciebie nudne, ale z drugiej strony chciałbyś, aby traktowano Cię jak zbędny balast, nawijający na tematy nudne i nieciekawe, gdy potrzebujesz opowiedzieć o swoich problemach, smutkach? Jesteś facetem, mówisz, o co chodzi i kończysz temat, ale Ona wcale nie musi być jak Ty!

 

Gdy Kobieta wypowie z pretensją ,,słucham”
To znak abyś się głęboko zastanowił 😉

– Patryk Tarachoń

 

Pogódź się z Jej potrzebami. Usiądź obok, weź za rękę i daj się wygadać, nawet jeżeli miałoby to trwać kilka godzin. Zapewne za kilka dni będzie chciała wszystko opowiedzieć od początku, ale wytrzymaj to skoro kochasz. Potrzebuje Cię w tym czasie i chociaż mogłaby pójść do koleżanki, ciesz się z wyboru, jakim jesteś właśnie Ty.

 

Pisałem więcej na ten temat właśnie tutaj, w tekście ,,Trik dzięki któremu zrozumiesz Kobietę”. To jest naprawdę prosty sposób, a dla Twojej Damy naprawdę istotny i ważny. Znam dziewczyny, które nie mają potrzeby często rozmawiać i takie, które emocje wyładowują właśnie płacząc w ramie co kilka dni. Jest to dla Ciebie męczące? Rozumiem i szanuję Twoje podejście. Możesz nie mieć ochoty, ale nie zapominaj dla kogo jesteś ważny i czy „ten mecz” jest ważniejszy?

 

Oczekują niewielkich gestów

Bez znaczenia czy jesteście parą kilka miesięcy, czy lat. Nie ma również znaczenia czy jesteście po ślubie rok, czy dwadzieścia lat. To jest zawsze aktualne. Patrz na Nią jak na Kobietę, którą trzeba zdobywać, bo właśnie One nie są jak komputer, który zsynchronizujesz i może stać tak aż do Twojej śmierci. Nasze Kobiety trzeba zdobywać. To wciąż wymaga aktualizacji.

 

1. Patrz na nią

Tak jakbyś zaraz miał Ją stracić. Nie wymagaj, aby przy Tobie była, jest człowiekiem i ma prawo odejść.

 

2. Okazuj uczucie

Dotykając, całując w policzek, usta, w szyję. Co wybierzesz mówi o Tobie i Twoim związku. Nie będę zdradzać który pocałunek co oznacza, ale to jest istotne gdzie i jak całujesz.

 

3. Gdy idziecie razem weź ją pod rękę albo trzymaj za dłoń, aby iść razem.

Nie ma czego się wstydzić. Ostatnio widziałem jak przy przystanku autobusowym namiętnie pocałowało się emerytowane małżeństwo na pożegnanie. Było to piękne i urocze.

 

4. Dbaj o Nią, gdy wykonuje nawet proste zadania

Dlaczego uważasz za Jej obowiązek myć toaletę, nosić ciężkie zakupy czy wycierać kurze gdzieś gdzie Tobie byłoby łatwiej? Pomóż w codziennych obowiązkach, nie traktuj kogoś, kogo kochasz jako taniej siły roboczej.

 

5. Gdy pada deszcz albo czegoś zapomni wybiegnij za Nią

Zrób to, aby donieść zapomniany przedmiot. Parasolka, torebka czy nawet gumy do żucia już są sympatyczną reakcją z Twojej strony.

 

Mamy jaja i testosteron, potrafimy wiele zrobić i się nauczyć
Ale to ani trochę nie jest dowodem na to, że jest się mężczyzną

– Patryk Tarachoń

 

Te małe nieistotne dla Ciebie gesty są dla Niej bardzo ważne. Ostatnio postanowiłem dziewczynie zrobić niespodziankę. Kupiłem książkę, którą bardzo chciała i zawiozłem dla Niej do domu. I pomimo uśmiechu i radości, jaką widziałem na twarzy, zrozumiałem jakie to ważne, gdy koleżanka wykazała się zazdrością mówiąc – ,,też bym tak chciała, ale mój nawet by o mnie nie pomyślał”. To smutne, ale wielu mężczyzn tylko uważa się za nich bo mają coś między nogami.

Także drodzy Panowie tyle ode mnie. Zanim skrytykujecie, sprawdzajcie przez jakiś czas, stawajcie się lepsi dla swoich Kobiet i samych siebie.

Wesprzyj podając dalej
Autor: Patryk Tarachoń
Nazywam się Patryk Tarachoń. Piszę o relacjach międzyludzkich, motywacji i rozwoju osobistym. Treści artykułów opieram na prywatnych doświadczeniach oraz sytuacjach czerpanych z otaczającej codzienności.