Unsplash.com

Profesjonalne i darmowe motywy dla Blogspota! TOP5

Skąd pobrać darmowe motywy dla bloga w Bloggerze? W jaki sposób zmienić wygląd bloga aby był bardziej profesjonalny? Gdzie znajdę darmowy motyw dla Blogspota? Jak zrobić ładny szablon, który zwróci uwagę czytelników!

Poniżej znajduje się zestawienie najbardziej profesjonalnych i darmowych motywów z SoraTemplates.com dla blogów, działającej w popularnym systemie Blogger (Blogspot). Korzystałem z dostępnych u nich motywów, gdy prowadziłem swoje blogi jeszcze na platformie Blogger.com. Każda szata graficzna jest wzbogacona o najpotrzebniejsze funkcje, takie jak: ikony social-media, boczny pasek (sidebar) na widżety i elementy sterujące pod postami.

 

Ponadto z każdym plikiem instalacyjnym (xml), dołączona została instrukcja, kierująca jak edytować poszczególne elementy. Do edycji należy przejść od razu po wgraniu nowego wyglądu bloga. Zmienić należy linki do portali społecznościowych (przy tym usuwając te, w których nas nie ma lub nie planujemy się rejestrować, bądź ich regularnie prowadzić), a także pasek menu czy elementy z informacjami.

 

Motyw dla bloga w stylu magazynu internetowego

Pomimo wszystkiego co usłyszysz na temat blogowania, uwierz mi na słowo. Zaraz po treści liczy się wygląd. Ludzie są wzrokowcami. Obecnie darmowe szablony do pobrania są w taki sposób przygotowane, że po przetłumaczeniu mamy idealny pod względem funkcjonalności i przestawienia tego co tworzysz jak najlepiej pod kątem marketingowym wraz z wszelkimi wtyczkami które wystarczą na nasze potrzeby. Dzisiejszy szablon nazywa się NeedMag i pochodzi ze strony Sora Templates.

Darmowy szablon na blog

 

Szablon dla bloga z portfolio dla twórców i artystów!

Poniżej zamieszczam podgląd poprzez który przeniesiesz się wprost do całej strony z gotowym darmowym szablonem. Nadaje się idealnie jeżeli chcesz zaprezentować swoją pracę i dotychczasowe osiągnięcia.

Darmowy szablon na blog

 

Prosty motyw z najważniejszymi funkcjami

Najprostszy i zarazem najbardziej nowoczesny szablon dla Twojego bloga. Po konfiguracji będziesz mieć blog na jaki całkowicie zasługujesz. Od teraz nikt nie powie Ci, że wygląda byle jak.

Darmowy szablon na blog

 

Dziewczęcy i subtelny wygląd bloga niż kiedykolwiek!

Jeżeli szukasz bardziej subtelnego wyglądu dla swojego bloga oraz takiego który będzie przestawiać Twoje publikacje w bardzo kobiecym stylu, oto co przygotowałem dla Ciebie! Przygotowałem również poradnik w razie gdyby nie było wiadomo jak zainstalować i skonfigurować nową odsłonę bloga.

Darmowy szablon na blog

 

Całkowicie darmowy szablon w męskim stylu!

Poniższy szablon szczerze mówiąc jeżeli odpowiednio skonfigurować dopasowałby się do każdej tematyki. Nie ukrywam jednak, że był robiony całkowicie pod męskie grono blogerów.

 

Darmowy szablon na blog

 

Co warto wiedzieć przed zmianą wyglądu bloga?

Zanim przejdziecie do zmiany wyglądu bloga, pamiętajcie aby pobrać kopię zapasową poprzedniego motywu. Opcję tę znajdziecie w panelu Bloggera, przechodząc do zakładki Motyw. Tam wystarczy nacisnąć ,,Dodaj/Pobierz motyw” i pobrać  w wersji pliku xml.

 

Jeśli potrzebujecie dodatkowego wsparcia, oto najważniejsze poradniki, które mogą się Wam przydać:

>>> Jak edytować blog nie tylko kodem HTML

 

W razie pytań, jestem do Waszej dyspozycji poprzez komentarze poniżej i kontakt e-mailowy lub formularz w zakładce Kontakt.

Dołącz do Zamkniętej Listy

Spodobał Ci się powyższy artykuł? Zanim weźmiesz udział w dyskusji, uzyskaj dostęp do darmowych materiałów i dołącz do społeczności, z którą podejmujemy się różnych wyzwań!

Zapisując się, otrzymasz [ZA DARMO]:

🔸 Darmowe rozdziały książek

🔸 Kalendarz z celami na 2024 rok

🔸 Planner tygodniowy do druku

🔸 Arkusz Wydatków - Budżet Domowy (NOWOŚĆ)

🔸 Webinary / Relacje LIVE

🔸 Paczki cytatów (Instagram i Facebook)

🔸 „Twoja Siła” - indeks zalet

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Shopping Cart
1
0
Would love your thoughts, please comment.x