Unsplash.com

Czym kobieta różni się od mężczyzny?

Dlaczego wydaje nam się, że wielu mężczyzn myśli tylko o jednym? Dlatego tak łatwo uwieść faceta i go podejść? Dlaczego o kobietę należy zabiegać i skąd w nas tyle różnic? Jak bywa z zaufaniem i seksualnością wśród mężczyzn!

Związek jest bardzo trudnym zagadnieniem. Może nie tak bardzo dla Pań, ale miewałem takich kumpli z którymi nawet nie było sensu dyskutować. Obserwowałem pary nie tylko wśród swoich znajomych. Starałem się pojąć na jakiej zasadzie działały moje związki i wyszedłem z pewnych wniosków, którymi chciałbym się z Tobą dziś podzielić. Czego faceci nie rozumieją słuchając swoich partnerek, a skąd się wzięło, iż One uważają nas za płytkich?

Jak podchodzi do sprawy facet

Jeżeli chodzi o seks… Uważam, że dla typowego mężczyzny wystarczy widok jego pięknej i nagiej Kobiety która się uśmiechnie, by czuł podniecenie i gotowość do akcji. Nawet gdy partnerka wyprowadzi z równowagi w ciągu dnia, jest większa szansa, że wieczorem byśmy byli wstanie dać się urobić za pośrednictwem dotyku, aby przeżyć z nią upojne chwile.

Można być w związku, kochać i być kochanym
Lecz nie mieć do kogo się odezwać, przytulić

– Patryk Tarachoń

Dowiedz się więcej z książki „Zdobywcy Serc”, w której znajdziesz odpowiedź na to i pozostałe kwestie dotyczące relacji damsko-męskich.

Nieporozumienia w związku – jak rozwiązywać konflikty?

Jeżeli chodzi o załatwianie nieporozumień z dziewczyną, zwykle zmieniam nastawienie, wybaczam i staram się pojąć problem gdy ukochana czule przeprosi wyjaśni, że czegoś nie rozumiała, nie wiedziała jak zrobić lub zwyczajnie nie miała ochoty poświęcać na coś czasu. Automatycznie sytuacja się poprawia. Rozmową też radzę załatwiać kłótnie i nieporozumienia w związku.

Różnimy się w wielu względach i inaczej postępujemy
I właśnie dlatego potrzebujemy siebie nawzajem

– Patryk Tarachoń

Jestem szczęśliwy gdy podczas snu się we mnie wtuli, albo gdy jestem czymś zajęty przyjdzie pocałować mnie w kark. Nie wiem jak bardzo musiałaby mnie zdenerwować aby to nie podziałało. Zwyczajnie tak jest i z tego co mi przyjaciele i kumple mówili, większość też tak ma. Druga połowa tylko udaje twardych. U Kobiet działa to zupełnie inaczej i choćbym rozmawiał o tym z dziewczyną, przyjaciółkami czy koleżankami. Wszystkie mają nieco inaczej.

Czego oczekuje Kobieta w związku?

Najlepsze jest to, że nie do końca chodzi o seks. Jestem przekonany, że na pewno Panie które mają poukładane w głowie jak należy, nie wychodzą z tego założenia. Aby Kobieta chciała iść do łóżka z mężczyzną musi być albo pijana, albo świadoma, że jest z odpowiednim partnerem aby to zrobić.

Sprawdź infografikę, którą dla Ciebie przygotowałem

Nie obawiam się, że zostanę sam, odejdziesz i nie wrócisz
Boję się, że nie będę przy Tobie gdy będzie naprawdę źle

– Patryk Tarachoń

Zwykle słyszałem i zwracałem uwagę na to, iż w pierwszej kolejności muszą być przekonane co do jego zamiarów. Kocha czy chce się tylko przespać i wyjść zanim się zbudzi. W znanych mi towarzystwach widać, jak działa ten mechanizm. Chłopak musi się wyróżniać, mieć w sobie to coś. Miło się z nim spędza czas, jest godny zaufania, a ona się dobrze z nim czuje.

Dlatego właśnie gdy partner coś przeskrobie albo zajdzie za skórę, powie coś nie na miejscu, nie ma ani seksu, ani spokojnej atmosfery. One zadbają o to aby w powietrzu wisiała aura wkurzonej Kobiety. Facet musi udowodnić świadomość popełnionego błędu, odbudować swój obraz w jej głowie albo zachować się tak aby była przekonana, że jest jak powinno być, albo ciekawiej.

Co to dla Ciebie oznacza?

Zatem drogie Panie i Panowie wniosek nasuwa się dla mnie następujący. Mężczyznę łatwiej urobić, przekonać co do swoich błędów i wystarczy odczekać aby wybaczył i zapomniał.

Nie jesteśmy płytcy, po prostu myślimy innymi kategoriami i nie oznacza to abyśmy byli gorsi. Najczęściej znanym mi powodem aby się przespać z Kobieta jest zaspokojenie swoich potrzeb, ale też pracowanie w tym czasie na to, abyście wychodziły z założenia, że byłyście z prawdziwym samcem. Chcemy świadomości swojej siły i męstwa, to wszystko.

Jeżeli chodzi o Kobiety, jest pięknym fakt, iż należy z naszej strony o Was zabiegać. Starać się przekonać do siebie, uświadamiać dlaczego postąpiliśmy w dany, a nie inny sposób oraz udowadniać, że jesteśmy godni zaufania nie tylko w sprawach seksualnych.

Co myślisz na ten temat? 🙂 Podziel się swoim zdaniem w dyskusji poniżej.

Dołącz do Zamkniętej Listy

Spodobał Ci się powyższy artykuł? Zanim weźmiesz udział w dyskusji, uzyskaj dostęp do darmowych materiałów i dołącz do społeczności, z którą podejmujemy się różnych wyzwań!

Zapisując się, otrzymasz [ZA DARMO]:

🔸 Darmowe rozdziały książek

🔸 Kalendarz z celami na 2024 rok

🔸 Planner tygodniowy do druku

🔸 Arkusz Wydatków - Budżet Domowy (NOWOŚĆ)

🔸 Webinary / Relacje LIVE

🔸 Paczki cytatów (Instagram i Facebook)

🔸 „Twoja Siła” - indeks zalet

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
12 listopada 2017 18:01

Dlaczego autor pisze pań lub kobiety wielką literą? Słownik podesłać?

Sylwia
Sylwia
10 listopada 2017 18:30

Ciekawa teoria muszę nad tym pomyśleć

Shopping Cart
4
0
Would love your thoughts, please comment.x