Unsplash.com

Czego potrzebują kobiety od swoich partnerów? Jak być idealnym mężczyzną? Czy związek to tylko starania i małe gesty? Jakie podejście do ukochanej jest najlepsze? Na co kobiety zwracają uwagę przy ocenie partnera!

Faceci wciąż zadają sobie pytanie ,,o co chodzi kobietom”? W sumie o co może chodzić gdy mówi ,,nie ważne” lub bardziej popularne ,,wszystko jest w porządku” spuszczając głowę do dołu i mówiąc tonem osoby wypełnionej smutkiem i depresją.


Zanim przejdziemy dalej wiedz jedno, że nie prawdziwe Kobiety nie potrzebują wiele aby być szczęśliwe. Dlatego wyjaśnię poniżej jak rozumiem ten problem i dlaczego Kobiety drodzy Panowie zachowują się jak pięcioletnie dziewczynki których chłopcy nie zauważają. Jeżeli chcesz wiedzieć jaki jest prawdziwy mężczyzna i czego oczekują Kobiety od mężczyzn, tym razem to wyjaśnię

 

Obojętność jest sposobem na wszystko

Jak dziewczyna może być szczęśliwa jeżeli przychodzi na imprezę do swojego chłopaka, a jedynym widokiem jaki cały czas zwraca uwagę, jest jego przyjaciel który wciąż poświęca swój czas swojej partnerce. Gdy wypije z kumplami podejdzie z nią potańczyć. Po dyskusji z chłopakami zaczepi, przytuli i spyta ,,jak się bawisz skarbie”? Nie wymuszone przez nikogo, bez zakładów ani żadnych podpuch. Z czystej miłości i szacunku do swojej ukochanej.

 

Jaki jest wymarzony partner dla płci pięknej? Taki który zauważa swoją Damę, jest przy niej w każdej wolnej chwili. Nawet jeżeli siedzi i wciąż rozmawia z kolegami nalewając kolejny kieliszek, mniejsza z tym. Niektóre Panie są wstanie wybaczyć i zrozumieć, ale poczucie zapomnienia jest dla nich najgorsze. W końcu nikt nie chciałby przegrać z urządzeniem elektrycznym, ze znajomymi czy butelką wódki!

 

Przyjaźń damsko-męska istnieje, bo w przeciwnym razie
Nie byłoby udanych związków pełnych radości i miłości
– Patryk Tarachoń

 

To nie jest jedyny przykład. Nie tylko młodzi faceci są tak obojętni, ci starsi również. Z pewnością chciałyby być zauważone przez swoich chłopaków, traktowane jako ważne osoby, a nie dodatek do życia który ma tylko nastawiać tyłek albo być wtedy kiedy tego chcemy.

Kobiety to nie przedmiot. Czasy gdy przenosiło się je przez drzwi aby gotowały, sprzątały i prały się zmieniły.


Z czasem same przychodzą porozmawiać

Niby wystarczy poczekać, aż w końcu przemyśli sprawę i sama przyjdzie powiedzieć w czym kłopot? Chłopy ogarnijcie się! Nie jesteśmy dziećmi, więc czas w końcu zrozumieć, że są bardziej uczuciowe! Nie potrafią przyjść i powiedzieć w prost co je boli i dlaczego są nieszczęśliwe.

Chłop najprawdopodobniej byłby skłonny wywalić co czuje i czego oczekuje od razu. Natomiast dla niej może być trudniej przyjść i powiedzieć tak samo, ponieważ nie chcą sprawić nam przykrości, a tym bardziej stracić.

Siedzi sama przy ognisku i powtarza za każdym razem, że chce pomyśleć bez nikogo. Niby prosty komunikat – wyjdź i daj mi spokój w tym momencie. – zastanów się jednak czy ją kochasz. Jeżeli odpowiedź brzmi „tak” pamiętaj: prawdziwy mężczyzna odstawi ten kieliszek, dżojstik czy pilota od telewizora. Usiądzie obok, wysłucha i przytuli.

 

Jeżeli nie chce mówić, postaraj się zdobyć zaufanie, aby wiedziała, iż może na Ciebie liczyć. Wysłuchaj i nie bierz do siebie komentarzy kumpli czy ludzi. Powinna czuć w Tobie oparcie. Mieć przy sobie kogoś kto o nią zadba, obroni w razie jakiegokolwiek zagrożenia czy przytuli inaczej niż koleżanki.

 

Seks to naprawdę żadna nagroda!

W zależności kim dla niej jesteś, oddają się z kilku powodów. Z litości, ponieważ widzi jak bardzo chcesz, a że nie wierzy w Twoje uczucia, odda się aby przede wszystkim Cię nie stracić. Poza tym wierzy w to, że się zakochasz.
Jeżeli oddaje się dla Ciebie z litości to masz problem. Słaby z Ciebie partner a tym bardziej facet. Jedyne co możesz mieć to wysokie ego.

 

Gdyby mężczyźni zrozumieli iż Seks jest dodatkiem do związku
Zrozumieliby czym jest fundament prawdziwej relacji partnerskiej
– Patryk Tarachoń

Kolejnym powodem może być pociąg seksualny, ale sam fakt, że przyciągasz tylko kobiety które chcą Cię zaliczyć, również świadczy kiepsko. W końcu wyglądasz, ale nic poza tym. Chyba nie trzeba tu nic dodawać.

Najbardziej fantastycznym dla prawdziwego mężczyzny powodem do kochania się z ukochaną jest szczera miłość. I też nie tylko o odbycie stosunku chodzi.

Jaki jest prawdziwy mężczyzna

Zauważasz uśmiech na Jej twarzy gdy jesteś obok? Potrafisz rozśmieszyć, chętnie pojawia się z Tobą publicznie lub w gronie znajomych? Potrafi pocałować Cię przy wszystkich oraz powiedzieć o Tobie, że jesteś facetem którego na nikogo innego by nie zamieniła? Wieczorem przed snem happy patrzy w Twoje oczy i nie wiesz dlaczego?

W takim razie według mnie jesteś prawdziwym facetem, na którego może liczyć za dnia, pragnąc Cię nie tylko nocą. Szanuję Cię i kocha za to kim jesteś, co dla niej sobą reprezentujesz. Poza tym jesteś Jej przyjacielem, kompanem i kochankiem, czyli masz w sobie wszystko czego prawdziwemu mężczyźnie nie powinno zabraknąć.

 

Kobiety wcale nie są jak myślisz!

Niby nie mówi czego potrzebuje, nie wyraża otwarcie swoich odczuć i gdy zadajesz pytania, nie dostajesz trafnych odpowiedzi? Jeżeli jest odwrotnie, znaczy iż umiesz słuchać. One bardzo chętnie z Tobą by poszalały. Na golasa wbiegły do rzeki za miastem, przejechały by rowerem ponad swoje siły i zrobiły coś na co by nigdy się nie odważyły. Jest to jednak możliwe tylko wtedy (jak pisałem wyżej) gdy jesteś przyjacielem i kompanem w Jej życiu.

 

Wcale nie musi odwdzięczać Ci się przytulając, całując, mówiąc ciepłe słówka czy robiąc z Tobą to czego oczekujesz. Bądź pierwszy, daj czas i zachęcaj aby ponieść się zabawie, a wspólnie będziecie bardziej szczęśliwi. Jeżeli kończą się Wam pomysły warto spróbować nawet wspólnego wyjazdu za miasto czy spróbowania czegoś czego nigdy razem nie robiliście. Nie mając oczywiście na myśli seksu. Trochę luzu i myślenia, to nie jest w związku najważniejsze.

 

Jeżeli się ze mną zgadzasz lub myślisz inaczej napisz komentarz. Poniżej zapraszam do dyskusji, a następnie do podobnych treści które napisałem.


>>> Zwiększenie szansy na ratunek w związku [PORADY]

>>> Jak być seksowną kobietą [PORADNIK]

>>> Czego kobiety nie lubią w mężczyznach [RELACJE]

Udostępnij dalej:
Autor: Patryk Tarachoń
Nazywam się Patryk Tarachoń. Piszę o relacjach międzyludzkich, motywacji i rozwoju osobistym. Treści artykułów opieram na prywatnych doświadczeniach oraz sytuacjach czerpanych z otaczającej codzienności.